En Yakın Dostumun Kızkardeşi

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

En Yakın Dostumun Kızkardeşi
Merhaba arkadaşlar klasik olarak çok uzatmadan kendimden bahsedeyim. İsmim melih istanbulun lüks semtlerinden birinde oturuyorum anlatacağım hikaye yaşanmaya başladığında 23 yaşındaydım. Aynı semtte oturduğum benden 4 yaş büyük bir arkadaşım var adı Gökhan. Çocukluğumuz aynı evin içerisinde geçti. Birnirimizin ebeveynlerine anne baba diye hitap ediyoruz çok yakın bir arkadaşlığımız var anlayacağınız. Hikayem bir yaz başı başladı. O sene tatil için gökhanların muğla da ki yazlıklarına gitmeye karar verdik. Gideceğimiz son gün teyzeleri de bize karılmaya karar verince bize gökhanla otobüa yolu görünmüştü. Gökhanlar 3 kardeş erkek kardeşi berkay ve kızkardeşi ilknur, ilknur ve berkayda bizimle yolculuk etmek isteyince biz biletlerimizi ayırtıo ikigün sonra sabah erkenden yollara düştük. Gerçekten daha evden çılar çıkmaz mükemmel bir tatil olacağı belliydi herkesin enerjisi maksimumdu. Otogara geldiğimizde cam kenarı kavgası başladı, ben direk koridor da oturacağımı söyleyip otobüse doğru yöneldim bunlar nasıl bir kura çektiyse benim yanıma ilknuru oturttular ama dediğim gibi o güne kadar defalarca aynı evde hatta odada yattık ilknurla ve asla o gözle bakmadım kendisine o da benim kardeşim gibiydi. Yolculuk boyunca bütün otobüsü esir almıştık espriler kahkahalar kesilmiyordu otobüste karşı koridorda sol çaprazımda oturan bir kızı kafama koymuştum bakışlarına bakılırsa kız da beni…Biran önce mola olmasını ve kızın yanına gitmek için sabırsızlanırken ilknurun cimciklemesi ile ağzımdan refleksle efsane bi küfür çıktı.
Yanında benim gibi bir kız varken başkasıyla kesişiyorsun, empati kurar mısın ben yapsam hoşuna gider mi gibi sözler söylüyordu haklıydı da ama bu ilk defa olmuyordu daha önceleri kendisi birçok kız arkadaşıyla tanışmamı saplamıştı. Yine de onu üzmek istemedim ve omzuna yatıp özür dileyip haklı olduğunu söyledim o da kafasını başıma dayayarak tribe son verdi. Akşam üzeri muğlaya varmışştık bu arada söylemezsem ölürüm otobüsteki kızdan da numarasını aldım bir şekilde 🙂 eve geçip uyuduk. Ertesi sabah ben uyanmadım, onlar plaja inmiş serap anne uyandığımı farketmiş ve kahvaltımı hazırlamış. Hadi ve tembel evlat tatil bitti atıştır bişeyler de biz de geçelim dedi. Dediği gibi de ayaküstü bişeyler atıltırıp hemen plaja geçtik. Teyzelerle fln öpüştük konuştuk biraz ama İlknurun yüzü 5 karış ortamda müthiş bir gerginlik vardı. Israr etsekte birşey söykemek istemediler ama ilknur beni görünce biraz neşelenmiş hareketlenmeye başlamıştı. İlknurun üzerinde bir pareo ve kısa kot şortu vardı.
-Sen denize girmedin mi daha kız
-Seni bekliyorum be kanka sen nerdesin
-Hadi hadi çıkar üstünü şu gökhanları boğalım
-Tamam bekle patlamaaa
Ve üstünü çıkarmaya başladı. Aman tanrım bu nasıl bir değişimdi 1. Üzerindekileri çıkarınca kardeşim gözüyle baktığım kızı biranda silip attım ve mutlaka sikmem gereken kızı aynı yere yerleştirdim.
O denize doğru yürüyor, ben arkasında bakakalmıştım.
-Hadisene kankacımm
-Ge ge ge gelldim diyebildim.
Anne ve teyzeler anlamış kahkahayı patlatmıştı, onlara föz kırpıp peşinden gittim. Gökhan ve berkay daha önceden tanıdıkları kızlarla denizde sohbet ediyordu. Hemen yanlarına gittik beni de tanıştırdılar ama uumrumda değildi gözüm,aklım,zihnim beynim hepsi ilknurdaydı.
-Hadi kanka biraz uzaklaşalım
-Tamam uzaklaşma benden fazla. Biraz açıldıktan sonra yorulduğunu söyledi ve dinlenmeye başladık. Ne konuştuğumuzu bile hatırlamıyorum sadece bi ara boğarım seni deddi ve başımı bastırdı, başım olduğu gibi göğüslerine gömülmüş ve zaten tavan yapmış sikim artık patşayacak kıvama gelmişti. Ben artık uzaklaşmak ve tamamen yakınlaşma arasında bir sürünceme yaşamaya başlamıştım çünkü sorun bendeydi ilknur bana karşı herzaman böyleydi.
-Haydi çıkalım
-Dur be kanka takılıyoruz işte zaten herkes keyfinde baksana, dedi.
Kafamı çevirdiğimde hakikatten de kimsenin umrunda değildik herkes kendi keyfindeydi.
-Hadi omzuna al beni kankacım
-Kızım dur bak şeytan doldurur dedim gülerek. O da güldü ve omzuma çıktı amınının kabarıklığı boynuma yapışmış sikim artık bağımsızlığını ilan etmiş çadırı kurmuştu. Öne doğru denize fırlattım neresi olduğunu amlamadım ama biryerleri sikime çarptı hissetmemesi imkansızdı. Denizin içinde oyun ile karışık ön sevişmeye geçmiştik çok ileri.gitmiyorduk ve en zevkli yanı da buydu. Biranda öyle pozisyon oldu ki benden kaçarken onu yakaladım göbeğinden sardım ve resmen sikim göt yanaklarına gömüldü bıraktığımda suya düştü ve kalkar kalkmaz hadi çıkalım harbiden şeytan doldurmuş dedi kıkırdayarak. Denizden çkkıp kurulandık plaj efsane kalabalıklaşmıştı.
-ben balkonda güneşlenicem, rahat yatamam burada dedi. Bu arada gökhan ve berkay kızlarla birlikte 1 saat sonra döneceklerini söyleyip ayrılmışlar. Kızların anneleri de bizimkilerle oturmuş dedikodu had safhaya çıkmıştı. Hadi kankacım yürü burası bizi aşar dedi. Tamam hadi gidelim deyip yanlarından ayrıldık. Ben sigaramın bittiğini söyleyip büfeye geçtim o da dondurma ve biraz abur cubur aldı eve geçtik. Telefonuma baktım 40 cevapsız arama birsürü msj. Hepsi gökhandan kızlarla çarşıda olduklarını üçüncü kızın geldiğini hemen ilknuru ekip onlara katılmamı fln söylüyordu. Telefonu yerine bırakıp balkona çıktım. İlknur sırtüstü yatmış dondurmasını yiyior ve güneşleniyordu.
-Nasıl oldun kankacım
-Ne ne ne demek ne oldu ki diye kekeleyince
-Şeytan doldurmuştu ya, boşalttı mı diyorum
-Ya saçmalama ne dolması ne boşalması
-Yaaa kanka bak bu dondurma gibiydi, kolumu morarttın lan. Git bi duş al şeytana rica et doldurduğu gibi boşaltsın. Dondurmayı sesli yalamaya başlamıştı hem yalıyor hem konuşuyordu
-Kankacımmmmhhh mmm bakk mmm dondurma mm yaa, yaladıkça mmmmm iniyorrr. Şeytana söyleee mmmmm böyle indirebilir hahahahhaha mmmm ohh mmm diye yalamaya devam ediyordu.
-Senden iyi şeytan mı olur kızım. Allahın manyağı
-mmm kankaaa ben mi mmmmm indireyim yaniiii, ben mmm kaldırmadım kii mmmm hahahah
-Sen doldurdun da sen boşaltma ben hallederim diyip kalktım kapıdan girmeden aaaaahh diye bi ses geldi hemen yanına gittim
-İlknur iyimisin ne oldu
-Al şunu allll alll alsanaaa
-Neyii neyi alayım kızım
-Kör müsün oğlum dondurmaya bak dedi. Dondurma çubuktan düşerek tam göğüslerinin arasına girmişti. İşe bakk tam nir şeytan işi. O panikle elimi göğüslerinin arasına sokup dondurmayı çıkarırken, mmmmhh ooohhhhh diye kısa bir inilti çıkmıştı ilknurdan, hemen doğruldu
-Kanka sen beni kurtardın bende seni kurtarıcam, itiraz istemiyorum
diyip elini direk sikime attı. Sikim 1 saniye de kazık gibi olmuştu. İlknur eli sikimde boynumu emmeye başlamıştı
-Dur napıyosun ilknurr
Kısık ve sert bir ses tonuyla
-Ne durucam lan, bu sik bana kalkmadı mı neyin inadı bu diyip dudaklarıma yapıştı. O an yelkenleri indirdim ve karşılık verdim. Çok kısa öpüştükten sonra diz çöküp ağzına aldı. Dondurmaya yaptıklarını sikime yapmaya başlamıştı.
-mmmmm işte bu. Götümü delen şey buydu mmmm demekki mmm kafası da mmm kocamannn ohh
Sessiz kalmış ve kendimi ana bırakmıştım sadece büyük orospusun ilknur dedim. Bu onu daha da azdırmış
-Orospuyummmmm mmmmm mmm tabiiii, yeni anlıyorsun mmmm be kanka mmmmm sikimi ağzından çıkardı koltuğa oturttum ve amını yalamak için eğildiğimde, kulağıma eğilip
-yalamana gerek yok hepsini tek seferde kökle dedi.
Konuşmaları ile baştan çıkaramayacağı erkek yoktu ve koltuğa ters dönüp domaldı.
-Tek seferde hepsini kocacımmm pardon kankacım kikikiki
Demek öyle orospu diyip kafasını hizaladım ve istediği gibi içine kökledim. Ahh ve ohh arasında öyle bir ses çıkardı ki neredeyse sikmeden boşalacaktımm. Çok sert bir şekilde sikmeye başladım
-Ahhhhh ahhhhh Aaabiiiii gel bak mmmmm arkadaşın ahh ahhh nasıl sikiyor beniiii ahhh sokk sok daha fazla ahh
-Bunu sen istedin küçük orospuu pardon şeytann. All sana yarrakkk hepsini istiyorsun he köküne kadar fahişee
-ahhh hadii hadii hadii erkeğim sokk patlatt ahhh patlatt amımı sönmez bu ahhhh ahhhhh yavaşşlama durmaaa vurr ahhh
-İçine boşalıcammm
-Boş ahh boşalll ahhhh vurrr köküne kadarrr ahhhhhh patla aşkımm erkeğimm patlaa ahhhh ahhh hdiii hadi ahhh geliyorum bende hadiii doldur ahhh amımı doldurrr ahhhhhh
Hayatımda ilk kez orada haykıra haykıra boşalmaya başladım
-ğğaaaaaaa orospuu aaaaaaaaaaaaaa
-boşal erkeğimm doldurrr pompal ohhh ohhh
İçinden çıktım yere yığıldım o da koltuğa yığılmıştı. O an bu tatilin efsane geçeceği belli olmuştu.

ARKADAŞLAR HİKAYEM ÇOK ÇOK UZUN GELEN TEPKİLERE GÖRE DEĞERLENDİRECEĞİM.
SAYGILAR

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir