CD serpilden istekleriniz ne olmalı

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

CD serpilden istekleriniz ne olmalı
Biliyorum normal bir erkeksin… Kendini gay olarak görmüyorsun. Daha önce CD’lerle, yani kadın kıyafeti giyen feminen erkeklerle beraber oldun ya da olmadın, fark etmiyor… Bunu sadece zevk için, ihtiyacını gidermek için ya da meraktan yapıyorsun. Hepsi olabilir. Ama bunu gerçek bir ilişki olarak görmeyeceksin sonuçta… Tatmin olmak için denediğin bir şey… Sadece cinsel tatmin değil, bir erkek olarak güçlü egonu tatmin etmek de istiyorsun. Ama CD’lerle komplike bir ilişkiye girmek istemiyorsun. İstediğin tek şey feminen bir vücut, itaatkar bir partner ve zevklerinin tatmin olması… Aslında bu düşündüğünden daha kolay ama doğru CD’yi bulman gerek… Bunun yolu da, erkek olarak, şartlarını kendin ortaya koy… Örneğin çoğu erkek aşağıdaki şartlarda ilişkiye girmek ister ve bunları açıkça paylaşmalıdır:

– CD’nizden bütün vücudunun tüylerden / kıllardan arınmış olmasını isteyin. Size uyuyorsa bahis firmaları biraz müsamaha gösterebilirsiniz, ama size kalmış.

– CD’niz yalnızken yanınızda hep giyinik olmalı. Size gelirken yolda içine sütyen ve külot giymesini de isteyin. Hatta bunu şart koşun. Yaz aylarında sütyen takamam vb. derse ısrar edin. Bütün kadınlar takıyor deyin. Mutlaka ince çorap da giymeli. İnce çorabın üstüne erkek çorabı giymesine dışarıda bile izin vermeyin. Bu çok önemli. Saklamasını / ayarlamasını bilmeli.

– Sizinle beraberken kesinlikle sertleşmesine ve boşalmasına izin vermeyin. Penisi sizin yanınızdayken hep sönük kalmalı. Bir ilişk**e bir penis olun deyin. Farklı tercih ediyorsa zaten sizin hoşlandığınız türde değildir.

– Dilerseniz ilişki sırasında penisini gizlemesini isteyebilirsiniz. Size kalmış.

– Öpüşmek zorunda değilsiniz. Dilerseniz öpüşmeyin.

– CD’nizi mümkün oldukça kadınsı pozisyonlarda kullanın. Örneğin bacak-omza, tipobet misyoner vb. pozisyonlarında içine girerseniz ruhen kendini kadınsılığa daha yakın hissedecektir. Siz onu sikerken gözlerinizin içine baktığında iyice dibe vuracak. Seks sırasında mastürbasyon yapmasına izin vermeyin.

– Anal seksten önce mutlaka anal temizliğini yapmış olmasını isteyin. Bu ikiniz için de iyi olacaktır.

– Seksi erkek başlatır ve erkek bitirir. Tatmin olduktan sonra dilediğiniz zaman gönderin.

– Seks sırasında mutlaka iç giyim adına bir şeyler olmalı üstünde… Aksi takdirde kadınsılık azalır.

– Mutlaka makyajı olmalı ve güzel koku kullanmalı.

– Seks sırasında sert olabilirsiniz. Sado-Mazo beklentileriniz varsa tabi bunları önce CD’nizle paylaşmanız gerekir. Ama seksin normal sertliğine olmasının sakıncası yoktur.

– Sesinden hoşlanmıyorsanız ağzını felan bağlayın. Ya da susmasını söyleyin.

– Seks sırasında içinizden geldiği tipobet giriş gibi küfredin.

– Seks dışında da, karakterine göre, CD’nizden evdeyken size hizmet etmesini vb. isteyebilirsiniz.

– Oral seks dilediğinizce yaptırabilirsiniz. Ama sadece oralda bırakmayın. Anal seksin CD’niz üstünde kalıcı etkisi vardır.

– Anal sekste uzun bir ilişki yaşarsanız, ilişk**en sonra size karşı çok daha itaatkar olduğunu göreceksiniz. Tıpkı kadınlarda olduğu gibi CD’ler de kendilerine cinsel güç uygulayan erkeklere karşı zaaf oluşturur. Bu insan doğasından kaynaklanan bir şey…

– Seks sonrasında muhabbet etmek vb. zorunda değilsiniz. İçinizden gelmiyorsa susun, hatta biraz yanınızdan uzaklaşmasını istiyorsanız bir şey isteyip gönderin.

– Boşalmak önemlidir. Boşaldığınızda ona bir şey bahşetmiş gibi davranın: “İşte istediğini aldın!” İçine boşalın ya da hoşlanıyorsa ağzına boşalın ve yutmasını isteyin. Yutmaya henüz hazır değilse, hazır olana kadar, içine boşalmaya çalışın. Spermde beyne sinyaller gönderen kimyasal maddeler vardır ve kadınlarda vajinada olduğu kadar hızlı olmasa da CD’lerde de barsak dokularında aktive olur. CD’lerin feminen eğilimlerini geliştirir.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir