Farklı Fantezilere Yelken Açan Evlilik -19- Sohbet

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bbw

Farklı Fantezilere Yelken Açan Evlilik -19- Sohbet
Havanın serinliği artık iyice hissedilmeye başlanmıştı. Gün içinde yakıp kavuran sıcaklık ile bir tezat oluştururcasına şimdi sanki havada asılı duran buz taneleri derimize batıyor gibiydi. Kollarımızı bedenlerimize dolamış muhabbeti sürdürmeye devam ediyorduk. Aslında doğa bize yataklarımızda huzurla uyumamız için telkinde bulunuyor, eve girmemiz için ortam oluşturuyordu. Bizde doğanın çağrısına daha çok karşı gelemedik. İçeri geçtik ve Gökçe’nin tavsiyesi ile birer kadeh şarabımızı alıp yemek masasında yan yana oturduk.

-Saat iyice geç olmaya başladı. Birazdan yukarı çıkarız diyorum artık. Galip yokken seninle vakit geçirmek nasıl olacak merak ediyorum ve açıkçası ilk kez yapacağım için yüreğim genç kızlar gibi, nasıl desem… Yüreğimdeki çarpıntıya engel olamıyorum ve bu aslında çok komik.
-Al benden de o kadar Gökçe. İstersen hemen çıkabiliriz, ben hazırım. Benim için de özel bir gece olacak.

Gökçe’nin gözleri bedenimin üst kısmından başlayıp aşağıya doğru yavaşça gezindi ve penisimin olduğu noktada durdu. Dudaklarında yayılan tatminkar gülümseme olayı açıklamaya yetiyordu.

-Hazır olduğunu görebiliyorum ve bundan dolayı memnunum. Ancak bir iki kadehle beraber biraz daha gevşemek ve olaya kendimi tam anlamıyla vermek taraftarıyım. Hem fena mı olur? Sen de biraz daha geç boşalırsın.
-Benlik sıkıntı yok. Bugün patron sensin.
-Azıcık daha muhabbet edelim böyle dip dibe o zaman, yeni bir heyecan bu benim için ve sonuna kadar kullanmak istiyorum bunu.
-Benim için hava hoş. Böylesine güzel bir kadınla her şeyi yapabilirim, her türlü zaman geçirebilirim.
-Beyimiz romantikmiş aynı zamanda.
-Kendimize yetecek kadar diyelim.

Gökçe güldü. Gökçe güldükçe odayı onun gülüşü doldurdu. Tüm zerrecikler, tüm mahlukat bu gülümseme ile adeta anlam buldu; tüm her şey bu gülümsemeyi, bu güzel kadını kıskandı…

Gökçe;

Galip gelene kadar düşünceli bir şekilde oturdum balkonda. Nihayet kapıda anahtarın sesini duymuştum, derin bir nefes alıp ayağa kalktım ve yavaş adımlarla kapıya doğru yürüdüm. Galip’i gülümsemeye çalışarak karşıladım. Galip dudaklarında yorgun bir gülümseme ile gözlerini gözlerime dikmişti, ağır çekimde birbirimize yaklaştık ve koridorun ortasında sarıldık. Onun tenini tenimde, nefesini çevremde hissedince içime tekrar hayat doluyor gibi hissediyordum. Zihnimdeki düğümler bir bir çözülüyor, siyah ve beyazdan ibaret düşüncelere renk geliyordu. İçimden böyle bir eş için tekrar şükrettim…

-Hoş geldin bir tanem.
-Hoş bulduk aşkım. Özlemişim seni.

Tekrar sarıldım Galip’e ve uzun bir süre öyle kaldım. O üstünü değiştirirken ben de gidip masayı hazırladım. Masaya oturup sakinlik içinde yemeklerimizi yemeye başladık. Galip tüm yorgunluğuna rağmen kıpır kıpırdı. Bir şey sormak veya söylemek istiyor ancak doğru zamanı bulamıyor gibiydi. Gözlerimin önünde daha çok işkence çekmesine gönlüm razı olmasa bile bende kendi doğru kelimelerimi bulmak için kendi mücadelemi vermekle meşguldüm.

Sofrayı beraber topladık. Galip;

-Ben geliyorum, hadi sen geç salona.

dedi ve mutfakta bir şeyler ile uğraşmaya başladı. Lafı dolandırmadan, uzatmadan veya kısaltmadan içimden geçenleri ve isteklerimi söyleyecektim. Gün içerisinde yaşadıklarımı Galip’e anlatarak başlamanın iyi bir fikir olduğuna karar vermiştim, işin gerisi ip söküğü gibi gelecekti. Veya ben öyle umuyordum başıma geleceklerden habersiz bir şekilde.

Galip salona elinde iki kadeh şarapla geldi. Bir şeyler konuşacaktık ve Galip biraz gevşememizi istiyordu. Kocamı iyi tanıyordum. Bozuntuya vermeden, gülümseyerek bana uzatılan kadehi alıp eşimin dudaklarına bir teşekkür busesi kondurdum. Konuşacaklarımı düşünürken sürekli gün içinde yaşadıklarım aklıma gelmeye başladığı için içimde huzursuzlukla tetiklenen bir heyecan vardı ve önüne geçmek pek mümkün gözükmüyordu.

-Eee anlat bakalım güzel karıcığım. Günün nasıl geçti?
-Anlatırım bir tanem. Ama önce sen konuşacaksın galiba. Böyle şarap kadehleri falan bir hoş ettin ortamı.
-Beni çok iyi tanıyorsun Gökçe.
-Ee bir zahmet, karınım senin, hayat paydaşınım.
-Bugün Angel ile konuştum.
-Angel hani şu şey olan…
-Evet o, hani internet üzerinden yazıştığımız.
-Eee?
-Yarın görüntülü konuşacağız onunla. Sen, ben ve Angel.
-Nasıl yani, anla…
-Bununla da kalmayacak. Görüşme sonrası belki yakın zamanda buraya gelecek.
-Dur, dur, dur. Ben takip etmekte zorlanıyorum. Neden görüşme yapacağız görüntülü olarak ve neden buraya geliyor?
-İlahi Gökçe. Birbirimizi daha iyi tanımak için görüşeceğiz. Eğer her şey yolunda giderse uçağa atlayıp buraya gelebileceğini ima etti yakın zamanda. Neden gelebilir sence, düşün bakalım bir…
-Nasıl ya. Şu an şok oldum Galip. Ne diyeceğimi bilemiyorum.
-Heyecan, kızgınlık, korku… Hangisini hissediyorsun en çok peki?
-Bilmem… Belki hepsi, belki hiçbiri. Aranızda geçen konuşmalara, sürece hiç dahil olmadım. Tanımıyorum bile onu ve birden buraya gelecek falan diyorsun sen… Anlamıyorum galiba.
-Evet haklısın aslında. Süreç biraz hızlı gelişti. Avrupa kadını biraz daha rahat sonuçta. Ama hepsini anlatacağım. Yarın tanıyacaksın.
-Kimi tanıyacağım? Kuma getireceğin kadını mı? Sevgilini mi!?

Bu son sözler biraz sert çıkmıştı galiba ağzımdan.

-Böyle mi düşünüyorsun gerçekten Gökçe?
-Nasıl düşünmeliyim bilmiyorum Galip! Ama hoşuma gitmediği kesin!

Bana neredeyse sınırsız özgürlük sunan, cinsel anlamda kendimi keşfetmemi sağlayan, başka erkekler konusunda beni destekleyen kocamı kıskanıyordum. Bu adil değildi. Ama içimden yükselen rahatsızlık verici, ne dediği anlaşılmayan seslerin yükselişine engel olamıyordum. Tırnaklarımı istemeden çıkartmış ve Galip’e batırmıştım resmen.

-Tamam Gökçe. Nasıl istersen. İptal ederim yarın. Sen… Sen iyi ol yeter. İyi geceler sana.

Kadehi bir dikişte bitirdi Galip. Onunla hep aynı heyecanı yaşamıştım bu güne kadar, her şeyime ortak olmuştu. Çünkü hep merkezde ben vardım, ben ve başka erkekler. İlk kez kendini merkeze koymaya çalışan eşimi ise kırmıştım. Biraz pişmanlık, biraz gerginlik ile odadan çıkıp yatak odasına giden kocamın arkasından bakakalmıştım. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Ufak yudumlarla şarabımı bitirdim ve mutfağa gidip bir kadeh daha doldurdum. Kalan yarım şişe şarabı gece boyu içerek düşündüm. İçinden çıkılacak gibi değildi ama düğümü çözmeye yaklaştığımı düşünüyordum.

Ertesi gün yataktan doğrulduğumda beni ciddi bir baş ağrısı bekliyordu. Mide bulantısı ise eşantiyondu. Vitamin, mide koruyucu, ağrı kesici üçlemesini içip hemen telefonumu elime aldım ve Galip’i aradım. Uzun bir süre telefon çaldıktan sonra açıldı.

-Galip?
-Efendim?
-Nasılsın?
-İyi. Sen?
-Bana kızgınsın galiba. Dün hatalı davrandım. Lütfen Angel ile olan konuşmayı iptal etme ama eve erken gelmeye bak. Önce konuşalım. Lütfen.
-Tamam.
-Ve lütfen dün yaptıklarımı unut. Seni bekliyor olacağım aşkım.
-Görüşürüz.

Telefon kapanmıştı. Aklımda gece boyu kadeh kadeh şarap içerken düşündüklerimi tekrar döndürdüm. Sabah olunca garip bir şekilde bulduğum çözüm daha mantıklı gelmeye başlamıştı.

Gün boyu güzel bir yemek hazırlamakla ve evi toparlamakla uğraştım. Saatler daha yeni yeni akşam olurken kapıda anahtar sesini işittim. Tedirgin ama hızlı adımlarla kapıya yöneldim. Galip düne göre daha iyi gözüküyordu ama yüzü ifadesizdi. Muhtemelen içinde o da benim gibi konuşacaklarını tekrar ediyordu. Kısa ve pek heyecanlı olmayan bir sarılma sonrası hemen sofraya oturmayı teklif ettim; başını sallamakla yetindi.

Yemeklerimizi yerken yine hiç konuşmadık. Bu sefer ama önlem alan bendim ve soframızda birer kadeh beyaz şarap yemeğimize eşlik ediyordu. Yemeklerimiz bitince masayı toparladım, Galip’e salonda beni beklemesini söyledim. Masayı ve mutfağı toparlayıp kadehleri tazeledim ve Galip’in yanına döndüm.

-Biliyorum bana kızgınsın, kırıldın belki ve eminim haklı sebeplerin vardı ama önce beni dinlemeni rica ediyorum senden aşkım.
-Dinliyorum Gökçe.
-Angel kim, neden o siteye girdin, ne konuştunuz, amacın ne hiç birini doğru düzgün bilmiyorum. Evet bir şeyler anlattın ama çok üstten anlattın, üzerine hiç konuşmadık sonrasında. Her insan gibi bende bilmediğim bir şeyden canlı bahis şirketleri korktum dün, bu en ilkel insan davranışı. Beklemiyordum açıkçası ve dediğim gibi sürece hiç dahil olmadım. Kendimi biraz dışlanmış hissettim o yüzden. Tepkimin anlaşılabilir olduğunu düşünüyorum. Ama yine de özür dilerim. Hatalı bir çıkış oldu, hatalı bir ifade oldu benimkisi.
-Seni anlıyorum Gökçe. Bir noktada da haklısın aslında. O yüzden bende kendi sebeplerimi anlatmalıyım. Tüm yaşadığımız bu süreç, hani cinsellikle ilgili olan, bende farklı duygular ve elbette sende olduğu gibi korkular geliştirdi. Bu siteye merakımı gidermek için girdim ve gördüklerimden etkilendim. Fanteziler üzerine sohbet edilen bir başlık altında Angel’in yazdıkları dikkatimi çekti. Kayıtsız kalamadım. Bir mesaj attım ve devamı geldi. Buyur, telefonuma bak. Tüm yazışmalar burada ve hepsini dikkatlice okumanı istiyorum.

Ağzımdan fısıltı halinde bir teşekkür çıktı. Elime telefonu aldım ve okumaya başladım. Galip’in anlattıklarından fazlası gerçekten yoktu. Galip kadına düşüncelerini sormuştu, kadın anlatmış ve o da sorular sormuştu. Galip yaşadıklarımızı ‘bir takım atılımlar’ olarak kısaca geçmişti ve detaya girmemişti. Bu konularda fazla yeni olduğumuzu ve bir şeyler keşfetmek istediğimizi belirtmişti. Korkularımızdan biraz bahsetmişti, yolun nereye gitmesi gerektiğini bilmediğinden bahsetmişti. Bir başka kısımda kadının kendi fotoğraflarını yolladığı mesajlar vardı. Galip istememişti bunu, kadın kendisi fotoğraf göndermiş ve Galip’in fikrini sormuştu. Saf kocam güzelce, abartmadan iltifat etmişti. Aralarda flört eden iki insan gibi hafif erotizm yüklü konuşmalar geçmişti, bu sohbetleri başlatan hep Angel olmuştu; Galip genelde çekimser yaklaşmıştı tüm bu konuşmalarda. Konuşmanın sonunda ise kadın bizi tanımak istediğini, yeni çiftlerin heyecan verdiğini ve bu heyecana bir noktada ortak olmak istediğini belirtmişti. Kısa bir münazara sonrası görüntülü sohbette karar kılınmıştı. Angel kapıyı açık bırakmış ve ilerisi için heyecan duyduğunu söylemiş ve bir acente sitesinde Türkiye biletlerine baktığını ima etmişti. Mesajlardan anladığım kadarıyla Angel oldukça enerjik, özgür bir kadındı. Düşündüklerini söylemekten çekinmiyordu ve oldukça rahat tavırları vardı. Tüm olay bundan ibaretti. Konu hakkında rahatsızlığım tam anlamıyla geçmiş denilemezdi ama mesajları detaylıca okuduğum için korkularım galiba bir nebze azalmıştı. Tekrar teşekkür edip telefonu Galip’e verdim.

-Ne düşünüyorsun peki şimdi Gökçe?
-Belki biraz abarttığımı…
-Gördün mü? Bak ciddi veya derin bir mesele bile yok ortada. Heyecan arayan meraklı bir çiftin başka bir kadınla muhabbeti dışında bir şey olmayacak yani.
-Peki sonra Galip?
-Bilmiyorum. Her zaman olduğu gibi bilmiyorum. Yine akışa bıracakacağız galiba.
-Alper olayında olduğu gibi…
-Aynen.
-Ama söyleyeyim olaylar öyle akışına bırakınca gitmiyor. Gitmedi.
-Nasıl yani?

Galip’e Alper’e yaptığım ziyareti tüm ayrıntılarıyla anlattım. Nihayet anlattıklarım bittiğinde evde fırtına öncesi bir sessizlik olmuştu. Sessizliği bozan ise Galip’in düşünceli sesi olmuştu.

-Gökçe bilmem farkında mısın ama adam senden rıza beklemiyor. Biraz fazla cesaretlenmiş…
-Ne bekliyorduk ki Galip?
-Haklısın aslında. Sen ne düşünüyorsun peki?
-Bu konuda ciddi olduğumu belirtmek isterim öncelikle. Biraz korkuyor olsam bile seninle paylaşmalıyım. Aslında dün daha net olmak üzerine karar almıştım ama şimdi o kadar emin olamıyorum. Deneyeceğim…
-Seni dinliyorum.

Kadehimden uzun bir yudum aldım. Boğazımdan aşağı inen alkol geçtiği yerleri yakıyordu. Nefesimi kontrol ettim ve iyi bir sonuç almayı umarak konuşmaya başladım.

-Ben Alper ile sevişmek istiyorum Galip. Artık açık sözlü olacağım çünkü her şey çok ortada. Ne yapacağımı bilemez halde, rüzgarla oradan oraya sürüklenen, için boş bir ceviz kabuğu gibi hissediyorum kendimi bu konuda. Arzularımı senden saklamadım hiç. Şimdi ama daha açık sözlü olacağım bu sürüncemeden tamamen kurtulmak için. Umarım doğru şey yaparım, yani doğru ifade ederim kendimi. Galip; ben Alper ile sevişmek istiyorum. Onunla sevişmeyi çok istiyorum. Hatta sevişmek demeyelim, bana tam anlamıyla sahip olmasını istiyorum. Off.. Nasıl desem… Tüm deliklerime sahip olmasını arzuluyorum. Kolları arasında nefessiz kalmayı istiyorum. Saatlerce beni her pozisyonda becermesini, belki biraz sert davranmasını istiyorum. O porno filmlerinde gördüğümüz kadınlar gibi olmak istiyorum, o kadınlar gibi Alper ile sevişmek istiyorum… Off… Galiba takıntı yaptım…
-Peki dün niye eline geçen bu fırsatı değerlendirmedin Gökçe?
-Çünkü ben tüm bunları yaparken senin benim yanımda olmanı istiyorum, senin bunu en az benim kadar arzulamanı istiyorum, senin gözlerine bakarak yapmayı istiyorum. Hatta senin de buna katılmanı istiyorum. Hayal ettiğimiz, fantezisini kurup o yapay penislerle yaptığımız gibi işte. Anlatabildim mi?
-Hem de nasıl net anlattın.
-Kızdın galiba bu sefer?
-Bu bir sır değildi ki zaten Gökçe. Bu yola girmende çok büyük bir emeğim var aslına bakarsan. Ama bir tarafım çok huzursuz oluyor. Belki Alper’in kişiliği kaynaklı, belki kıskançlık kaynaklı. Off. Ben de Bilmiyorum.
-Bir adamın penisini avuçlarımın arasına alıp yüzüme boşalmasını sağlamaktan ne farkı var peki bu arzumun?
-Daha fazla bu…
-Ya da ona zaten oral yapmış olmam gerçeğine ne diyorsun?
-Kafam çorba kazanı gibi oldu. Senden biraz süre rica edebilir miyim?
-Galip artık zincirlerimden boşaldım gördüğün üzere. Başka bir erkeğin bana nasıl sahip olması gerektiğini detaylarıyla kocama tasvir ediyorum. Ve bu erkek gerçek bir erkek, arzularım ise gerçek arzular. Dilim döndüğünce, açıkça ifade ettim her şeyi. Ben bu adamı takıntı yaptım ve dağılmış durumdayım. Neden takıntı yaptığımı veya neden bu kadar arzu duyduğumu bilmiyorum, anlamlandıramıyorum. Ama isteklerimin, arzularımın gerçek olduğuna eminim ve elimde sadece bu var. Lütfen bana ne kadar süre istediğini net bir şekilde söyle o zaman. Artık net cevaplar istiyorum, artık…
-Bir ay.
-Bir ay?
-Evet. Ve bu süre içinde Alper’i unut lütfen.
-Tamam. Anlaştık. Uzun bir süre ama kabul ediyorum. Off. Salonda kocam ile neler konuştuğuma, neler istediğime bakar mısın Galip… Kendimi fahişe gibi hissediyorum.
-Gökçe öyle deme lütfen.
-Ama böyle hissediyorum. Baksana dediklerime, konuştuklarımıza.
-Gökçe bunları konuşmuştuk, lütfen ama.
-Daha çok saçmalamadan yatsak mı artık o zaman? Bende mantıklı düşünemiyorum.
-Angel?
-Opppss. Ben onu unuttum.
-İstersen iptal…
-Yok hayır. Lütfen. Kafam böyleyken belki bazı şeyler daha rahat olur. Ee ne zaman görüşeceğiz?

Galip saate baktı.

-Yarım saatten biraz daha fazla zamanımız var.
-Çok bir şey kalmamış. Ne yapmalıyız peki şimdi?
-Gel benimle.

Galip beni kolumdan tutarak odaya sürükledi. Heyecanı hareketlerinden belli oluyordu. Bende Alper ile ilgili tüm söylediğim o sözlerden dolayı (ve elbette alkol sayesinde) daha rahat hissediyordum. İleri mi gittim, fazla mı söyledim diye bir düşünce beynimde kendine yer bulmaya çalışıyordu ama o düşünceyi hızlıca uzaklaştırdım. İçimde bir şey tutmamış ve bu sayede özgürleşmiştim veya ben öyle hissediyordum.

Galip çekmeceleri biraz karıştırdıktan sonra Avrupa ziyaretimiz sırasında aldığımız maskeleri buldu. Biraz gülünç bulsam bile maskeyi yüzüme geçirdim. Makyaj aynasının önüne laptop kuruldu ve biz yatağın üzerine, laptopun bizi tamamen göreceği bir yere geçip yan yana oturduk. Galip bilgisayar üzerinden her şeyi ayarlamıştı bile. Bunun basit bir tanışma olacağını anlattı bana tekrar ve Alper konusunu kafama takmamamı telkin etti. Olan ve olacaklardan ikimizin kararları sonucunda olumlu veya olumsuz etkileneceğimizi ekledi. Kendimi suçlamam için sebep olmadığı belirtti. Angel ile konuşurken kendisininde nasıl Angel ile sevişmek istediğini kısaca anlattı ve o sırada içimden bir kıskançlık fırtınası geçti. İnsanın yapısı bu tür farklı partneri arzulamak konusuna ne kadar yatkın ondan bahsetti… Dersine çalıştığı belli oluyordu. Mevcut durumumuz üzerine konuştukça sakinleşmiştim, alkolün de yardımı olmuştu elbette.

Nihayet saat geldiğinde beni canlı kaçak iddaa de Galip kadar olmasa bile heyecan basmıştı. O an üstümüzde gündelik kıyafetler olduğunu fark etmiştim. Kendimi salaş hissetmiştim ve bu iyi bir şey değildi. Daha kadınsı gözükmem gerektiğine dair dürtülerim beynimde dönüp duruyordu. Ekranda Angel’in görüntüsü belirdiğinde endişelerim daha da arttı.

Angel bizden biraz daha genç bir kadındı. Hoş bir bedeni vardı. Dantelli sütyeni ve aynı renklerde küloduyla o da yatağın üstünde oturmuştu. Fiziği neredeyse kusursuzdu. Hoş ve dolgun göğüsleri, ince beli, uzun saçlarıyla tam bir afetti. Kendimi biraz daha kötü hissetmiştim.

Birbirimizi karşılıklı süzdüğümüz bir iki saniyelik andan sonra Angel bir kahkaha patlattı. Ne olduğunu anlamadan, Galip ile birbirimize bakakaldık.
(Angel: ANG, Gökçe: GÖK, Galip: GAL)

ANG: Merhaba! Çok komik gözüküyorsunuz o yüzden güldüm. Özür dilerim ama kendimi tutamadım…
GAL: Merhaba. Nasıl yani Angel?
GÖK: Merhaba.
ANG: Maskeleriniz diyorum, çok komik. Benden korkmanıza gerek yok, neredeyse tüm çıplaklığım ile karşınızdayım. Ama işte biraz bu yüzden seviyorum amatör çiftleri. Çok tedirginsiniz, çok heyecanlısınız.
GAL: Yaşadığımız ülke biraz böyle olmayı gerektiriyor.
ANG: Ama çok tatlısınız. Tekrar merhaba Gökçe!
GÖK: Merhaba Angel. Nasılsın?
ANG: Biraz sarhoşum, biraz yorgunum ama çokça heyecan doluyum. Ya sen güzel?
GÖK: Neredeyse aynı durumdayız.
GAL: Biraz heyecanlandık galiba.
ANG: Rahat olun. Kötü bir şey yapmıyoruz. Maskelere bence gerek yok, tabi siz de onaylarsanız. Ama banka soyarsak yanınızda kesin getirin bunları.

Angel tekrar gülmeye başladı. Uzak bir ülkede, kamera karşısında bile bize kendi enerjisini bulaştırmış gibiydi şimdiden. Kendimi garip bir şekilde rahat hissediyordum çünkü. Galip’e baktım, o da bana bakıyordu. Tek kelime söylemeden maskemi çıkarttım, Galip’te bana uydu ve maskesini çıkarttı.

ANG: Şimdi ben de çok daha rahat hissediyorum. Çok güzel bir kadın ve yakışıklı bir erkek varmış karşımda meğerse.

İngilizce olarak neredeyse kusursuz anlaşabilmek beni mutlu etmişti, bir an bu dili unuttuğumu düşünmeye başlamıştım çünkü.

GAL: Teşekkür ederiz Angel. Sen de çok güzelsin.

Angel tekrar güldü.

ANG: Sizin oralarda bu işler hep böyle zor mudur? Bir çift, bir kadınla hoş bir sohbet yapamaz mı maskeler olmadan?
GAL: Biraz öyle maalesef. Senin ülkende galiba bu süreç çok daha rahat.
ANG: Kesinlikle öyle. Ama bu tür fanteziler hala bir kısım için tabu. Ben şanslı kesimdenim.
GÖK: Nasıl yani?
ANG: Alıştım çiftlerle bu tür muhabbetlere ve ilişkilere diyelim kısaca.
GÖK: Biz uzun bir süredir esen rüzgarlar ile sürüklenen bir toz zerreciği gibiyiz. Yönümüzü belirleyemiyoruz. Korkular, endişeler…

Angel yüzüne insanı sakinleştiren bir gülümsemeyi yerleştirmişti ve ilgiyle beni dinliyordu. İnsanı rahatlatan bir tarafı vardı. O yüzden sanki yıllardır onu tanıyormuş gibi kendimi ifade edebiliyordum.

ANG: O kısmı ben es geçtim. Ve bundan dolayı mutluyum. Gerçek hazza özgürleşince ulaştığımı düşünüyorum ve bunu her geçen gün kendime tekrar hatırlatıyorum.
GÖK: Partnerin var mı peki?
ANG: Sizin dışınızda şu aralar kimse yok.

Tekrar güldü. Kahkahası her seferinde odanın içinde yankılanıyor, bizi de gülümsetiyor ve rahatlatıyordu.

GÖK: Peki senin için bu olaylar nasıl gelişti? Yani ne zaman çiftler ile veya birden fazla insan ile ilişkiye sıcak bakar oldun. Yani şeyi soru…
ANG: Rahat ol güzellik! Bana her şeyi sorabilirsin. Galiba ilk grup seksi nerede, nasıl yaşadım onu merak ediyorsun. Dur anlatayım. 6 yıl önceydi. O zamanlar her bulduğumuz fırsatta seviştiğimiz, birbirimize sırılsıklam aşık olduğumuz bir sevgilim vardı. Harika geçiyordu günler, her şey mükemmeldi… Bir gün beraber yaşadığımız eve onun en yakın arkadaşı geldi. Ki eve genelde çok fazla arkadaşımız gelir giderdi. Arkadaşının geldiği gün sohbet ederken bir şey oldu ve sevgilime sarıldım. O da dudaklarımdan öperek karşılık verdi. O dudaklarımdan öptükçe ben ateşlendim. Kendimi onun kucağında buldum. Sevgilim elini çoktan şortumun içine sokmuştu bile! Ben de boş durmuyor onun teninde ulaşabildiğim her noktaya dokunuyor, okşuyordum. Buralarda arkadaşlarınızın önünde böyle ateşli anlar yaşarsanız, hele genç çiftseniz, pek garip karşılanmaz. En azından benim yaşadığım çevrede işler böyle yürür. Her neyse, sevgilimin kucağında onun penisinin sertliğini hissediyor ve kendimi ona sürtüyordum. Sevgilim birden ayağa kalktı, hala kucağındaydım. Arkadaşına ‘bizim biraz işimiz var!’ deyip gülerek beni kucağında onun beline bacaklarımı dolamış haldeyken odaya götürdü. Herkes kahkahalarla gülüyordu ki bu normal bir şey, sonuçta sevgiliydik. Odaya girdiğimizde ,dün gibi hatırlıyorum, hızlıca üstümdekilerden kurtulmaya başladı. Ben de onun üstünde bulunan her şeyi bir çırpıda çıkartmak için çabalıyordum. Aahhh, çok ateşliydik Gökçe, orada olup görmeliydin! Hem birbirimizi soyuyor hem öpüşmeye, birbirimizi okşamaya devam ediyorduk. Nihayet çıplak kalmıştık bile. Beni yataktan indirmişti ve ben vakit kaybetmeden onun o güzel penisini emmeye başlamıştım. Her şey çok hızlı ilerliyordu ve ben bundan mutluydum. Sevgilim ben onu emdikçe inlemeye başladı. O sırada arkadaşı salondan ‘heeyyy kapıyı kapatmayı unuttunuz galiba, yanınızdaymışım gibi her şeyi duyuyorum!’ diye seslendi. Sevgilim ‘şu an kapatamayacak kadar meşgulüz, rahatsızsan gel sen kapat.’ diye seslendi ve o da geldi! Kapının önünde dikilip ‘ouvvv, ortam baya kızışmış, size kolay gelsin, bende mutsuz bir şekilde gidip televizyon izleyeyim madem’ dedi. Herkes bu olanlara gülüyordu, ortada absürt bir durum göremiyorduk o an. Ben zaten kendimi kaptırmıştım. Sevgilimin ‘hadi ama, mutsuz olmana gerek yok. Angel’in üç deliği ve iki eli var. Seni de mutlu edebilir.’ Demesiyle başımı çevirip sevgilime baktım. Gülümsüyordu. Şaka ve gerçek arasında bir ayrım kalmamış gibiydi, ben de akışına bıraktım sadece ve o an tamamen arzu ile kavrulan bedenimin sesini dinledim. Ağzımdan penisi çıkartıp sevgilimin arkadaşına baktım. O da bana bakıyordu. Ona gülümsedim ‘ya kapıyı kapatıp televizyon izle ya da sevgilimin yanına otur soyunup’ dedim. Bu sözlerim onları güldürmüştü. Sevgilimin arkadaşı ikiletmedi ve bir çırpıda soyunup geldi, sevgilimin yanına oturdu. Karşımda ilk kez iki penis duruyordu. Sonrası malum!
GAL: Nasıl yani? Bu kadar basit miydi?
ANG: Evet!
GAL: Bu sorun olmadı mı aranızda?
ANG: Hayır olmadı. Başka insanlarla arada bir bunu tekrar deneyimledik.
GÖK: İnanılmaz! Peki kendini kötü hissetmedin mi?
ANG: Hayır. Sonuçta bunu ikimiz de isteyerek yapmıştık. Ve zevki katlamıştık.
GÖK: Yani bu sizin fanteziniz oldu?
ANG: Daha önce bu konu hakkında konuşmamış, düşünmemiştik bile. Birden oldu ve gayet mutlu olduk. Tabii o başka şehre yerleşmek zorunda kalıp ilişkimizi devam ettirmekte zorlanıncaya kadar. Ama bu grup seks olayı değildi ayrılmamızda mesele.
GÖK: Sonra peki?
ANG: Sonra başka partnerlerim oldu, bazen grup sekste yaptık. Bunu anal yapmak gibi düşünün. Arada bir heyecan getirmek için yapılan bir şey sadece.
GAL: Peki sonra?
ANG: Sonra ciddi ilişkilere biraz ara verdim ama partilere katıldım, tek gecelik bir çok ilişkim oldu tek bir partnerle veya sizin gibi farklı çiftlerle. Sonra biraz daha heyecan aramak için siteye üye oldum. Bir iki çiftle konuştum. Hepsi bu grup seks işine fazla ciddi yaklaşıyordu ve heyecan değil görev bilinciyle yapıyorlardı. Bu da bana uymadı. Sonra seninle tanıştım ve karşınızdayım!
GÖK: Peki bizim hakkımızda ne düşünüyorsun?
ANG: Sizi beğendim güzelim. Bir iki kaçamak yapmaktan neden geri kalalım? Henüz genciz ve güzeliz! Bu fırsatı tepmek için, korkular ile yaşamak için fazla uzun değil hayat. Akışına bırak güzelim ve keyfini çıkart! Eğer aranızda rıza ve aynı istek varsa rahat olmaman için sebep yok bence!
GAL: Haklısın…
GÖK: Seni sıkıştırmak, bunaltmak istemem ama ne yaşamayı beklerdin bizimle?
ANG: İşte şöyle açık sözlü ol! Şu an net bir karar verdim denilemez ama sizi daha yakından tanımak istediğimden eminim. İlerisi için hiç bir şey belli değil ve bu belirsizlik içinde anın tadını çıkartmayalım mı?
GAL: canlı kaçak bahis Güzel fikir. Ama biz biraz… Korkuyoruz ve yolu bilmiyoruz galiba.
ANG: Ben gösteririm. Eğer tabii siz de isterseniz. İlk eşiği geçtikten sonra sizin de bir çekinceniz bence kalmayacak. Keyfe ve zevke bırakın kendinizi!
GÖK: Nasıl olacak peki?
ANG: Nasıl olmasını istersin? Veya bir şeyler yapmak, yeni heyecanlar yaşamak ister misiniz?

Galip ile yine birbirimize bakıyorduk. İkimizde düşünceliydik.

ANG: Sadece bunu düşünmenizi istiyorum. Yarın yine bu saatlerde, yine burada buluşalım. Siz de iyice düşünün. Kararınıza göre belki üç kişilik hoş bir ekip oluruz. İlla sevişiriz demiyorum, görüntülü sohbet yaparak bile güzel vakit geçirebiliriz. Sevgiliniz gibi değil, arkadaşınız gibi düşünün beni. İşler daha kolay olacak! Sanki tatile çıktınız ve yanınızda o gittiğiniz yeri çok iyi bilen, sizi gezdirecek ve daha kaliteli vakit geçirmenizi sağlayacak bir arkadaşınız olsa sorun olur mu diye düşünün. Bunlar çünkü aynı şeyler.

Galip ile aynı anda ‘Tamam!’ deyiverdik. Bu kadın bizi enerjisi ile etkilemeyi başarmıştı.

ANG: Her şey bir çırpıda olacak diye bir şey yok! Sadece hoş vakit geçirmek istiyorum sizinle o kadar! Belki hiç cinsellik olmaz aramızda, hiç konuşmayız bile ama arkadaş oluruz!
GÖK: Neden biz peki?
ANG: Bu kadını sevdim Galip, çok sevdim. Çok masum ve belli ki birbirini seven bir çiftsiniz. Cinselliği görev bilinciyle yaşayan, heyecansız çiftler yerine sizin gibi olan yani gerçek arzu ile dolu, dürüst, heyecanlı ve hoş çiftleri tercih ederim diye düşündüm. Bu beklenti ile konuştum ve beni haklı çıkarttınız. Niye bir çifte dahil olmak istiyorum diye merak ediyor olabilirsiniz; ben de bilmiyorum. Sizin gibiyim. İçgüdülerimi takip ediyorum ve emin olun hep karlı çıkıyorum bundan.
GÖK: Sağol Angel.
GAL: İyi geldin bize bence.
ANG: Siz de bana iyi geldiniz. Biraz kafayı dağıtmak istiyordum ve bence aradığım şeyi buldum bile. Yarın görüşürüz. Lütfen maskelerinizi tekrar getirmeyin!

Bu sefer biz de kahkahalar ile güldük ve görüşme sonlandı.

Boş ekrana bakakalmıştık. Kafam daha iyiydi, keyfim nispeten yerine gelmişti. Tabular ve korkular arasında saklanmaktan dolayı işin özünü kaçırdığımızı o zaman anladım. Akışına bırakmıyor, kontrolü elimizde tutmaya çalışıyorduk ve bu bizi kötü etkiliyordu.

-Ne düşünüyorsun Gökçe?
-Bilmem, galiba akışına bırakabiliriz. Bu sefer gerçekten akışına bırakabiliriz diye düşünüyorum. Ama galiba sevdim bu kadını.
-Kıskançlık?
-Garip bir huzur dışında bir şey hissetmiyorum şimdilik. Eğer rahatsız olursam söylerim, senden de aynısını beklerim.
-Elbette. Galiba çok kastık kendimizi…
-Haklısın. Ve bu ilişkimize zarar veriyor. Seni seviyorum…

Galip’e sıkıca sarıldım ve o da bana aynı şekilde karşılık verdi. Dudaklarımız kendiliğinden buluştu. Yatağa uzandık dudaklarımızı birbirinden ayırmadan ve sarılmış halde öpüşmeye devam ettik. Kocamı birisiyle paylaşmak değil, yeni bir arkadaşla maceralara atılmak düşüncesi hoşuma gitmişti. Yanlış noktadan bakmadığın sürece cevaplar aslında hep ortadaydı…

Bir süre sonra Galip dudaklarını dudaklarımdan ayırdı. Yüzü tekrar gülüyordu.

-Şey… Sevişmek ister misin Gökçe?
-Hiç sormayacaksın zannettim.

Ellerimiz o çok tanıdık bedenlerde hızlıca gezmeye başlamıştı bile. Dudaklarımız yine birleşmiş, vücutlarımız kendini sevişmeye hazır hale getirmekle meşguldü. Kıyafetlerimizi tek tek ve yavaşça çıkarttık. Acele etmeye gerek yoktu. Çok sevdiğin bir içeceği ağzında iyice gezdirip tüm tadını almak için çabalamaya benziyordu yaptıklarımız. Keyfini çıkarta çıkarta; belki son günlerin bir özrü olarak yavaşça çıplak kalıyorduk. Çıplak kalan noktalarımız birbirine temas ettikçe bedenlerimiz kıvranıyor, daha hızlı olmamızı söyleyen iç güdülerimiz kanımızı cinsel organlarımıza pompalıyordu.

Nihayet çırılçıplak kaldığımızda titreyen elimle kocamın penisini kavradım. Sıcacıktı ve baş kısmı şimdiden ıslanmıştı. Vajinamın derinlerine doğru ilerleyen parmağını fark etmem ile ben de birden irkilmiş ve zevk ile inlemiştim. Galip önce parmaklarıyla içeride hoş bir gezinti yapmış sonra kendini yatakta doğrultmuş ve 69 pozisyonu için üstüme çıkmıştı. Penisini ağzıma aldım… Galip tüm bedeninin ağırlığını verince yumurtalıkları dudaklarıma değecek kadar girmişti bile penisi ağzıma.

Klitorisimde dilinin ucunu hissettiğimde tekrar irkildim. Elleri ile kalçalarımı zapt etmiş ve yukarı kaldırmakla meşguldü. Ağzına iyice yaklaşan vajinam onun aldığı her nefes ile, attığı her dil darbesi ile adeta daha çok açılıyor, bir an önce ağzımdan çıkıp vajinama girmesi için beni de hareketlendiyordu. Ben Galip’in penisini ağzıma almış ve içeride dilimle ulaşabildiğim her yerini yavaş yavaş geziyordum. Bazen yavaşça çıkartıp tekrar ağzıma alıyor ve zevkin doruklarına ulaşan kocamın beni daha hızlı yalaması için teşvik ediyordum.

Artık ikimiz de iyice hızlanmıştık. İyice genişleyen penisini ve kabardıkça kabaran damarlarını dilim ve dudaklarımla hissedebiliyordum. Aşağıda ise durumlar farklı değildi. Vajinam resmen şişmiş, aralanmış ve sulanmıştı. Klitorisim ve vajina dudaklarım arasında gezinen dile karşı koyamıyordum. Galip’in kalçalarımı avuçlayan elinin parmaklarından bir tanesi nasıl olduğunu anlayamadan kıç deliğime girdiğinde tüm sinirlerim tekrar uyarıldı. Bedenim kasıldı ve Galip’e oral yapamaz oldum. Dudaklarımdan dökülen anlamsız sözcükler ve inlemeler arasında Galip’in kafasını bacaklarımı kullanarak biraz daha vajinama yaklaştırdım. Galip diliyle bir çırpıda vajina dudaklarımı aralayıp içine girdi. Vajina dudaklarıma temas eden kısa sakallar ve yanağıma değen sert penisin ıslaklığı ile bir an zaman ve mekan meftunumu yitirdim. Bedenim karşı koyamadığım şekilde sarsılmaya başladı. Dudaklarımdan yüksek bir şekilde ‘devam et!’ sözcükleri çıkabildi. Galip’in ağzı vajina dudaklarımı çevreler, dili içimde harika noktalara dokunurken boşalmaya başlamıştım. Tenimde hissettiğim her temas boşalmamı daha yüksek perdeden yaşamama sebep oluyordu. Kasılmalarım, haykırışlarım Galip’in hünerli dili sayesinde uzadıkça uzuyordu…

Nihayet kendime geldiğimde terden sırılsıklam olduğumu fark etmiştim. Nefes almalarım düzene girip kendime geldiğimde başımın da döndüğünü fark ettim. Beni etkileyen neydi, neden böyle olmuştum fikrim yoktu. Galip’in penisi hala yüzüme temas ediyor ve ucundan çıkan sıvılar bedenime yavaşça akıyordu. Sabırsızlıkla kasılan penisi tekrar elime veya ağzıma almak yerine sakin hareketler ile Galip’ten kendimi kurtardım. Olan biteni anlamaya çalışan ve biraz önce yaptığı oral seks ile karısını zevkin en üst katlarında gezdiren kocamın yüzünde memnun bir ifade vardı. Uzanıp dudaklarına yapıştım. Dilim Galip’in ağzının içinde bir süre gezindi. Kendi tadımla beraber, Galip’in tadını da doyasıya ağzımın içinde hissetmek için biraz oyalandım. Biraz cilve yaparak kendimi geri çekip doggy pozisyonunda kocamın önüne geçip kalçalarımı savurmaya başladığımda Galip belimden sertçe kavradı. Zaten sırılsıklam olan vajinamın içinde Galip’in hiç zorlanmadan ilerlemesi ile bedenim tekrar kasıldı. Diliyle ulaşamadığı noktalara şimdi penisi ile ulaşıyor ve uyarılmamış noktalarımı tekrar uyararak kasılmama, zevk almama, şehvetle inlememe sebep oluyordu.

Vajinamın içinde aceleci olmayan hareketle gidip gelen kocamın birden kendini geri çekmesiyle bir sıcaklık kalçalarıma yayılıverdi. Galip kendini eliyle tatmin ettikçe bedenime ulaşan spermlerin sıcaklığını hissediyor, içinde bulunduğum anın tadını çıkartıyordum. Bu gece beklediğimden çok daha keyifli geçmişti…

Temizlenip yattığımızda artık göz kapaklarımı açık tutmakta zorlanıyordum. Galip ile Angel’in söyledikleri hakkında konuşmadığımız o an aklıma geldi. Ancak dudaklarımı açacak mecalim kalmamıştı. Arkasını dönen kocama sıkıca sarıldım ve sıcaklığıyla huzur buldum. Aklımda Angel ve dedikleri dönüp duruyorken uyuyakalmıştım. Biliyorum ki uyanacağım yeni gün nice sürprizlere ve yeniliklere gebeydi…

——————————————————–

Yazar notu: Arkadaşlar 19. bölüm geciktiği için hepinize bir özür borçluyum. Ancak yaptığım iş nedeniyle emin olun nefes alacak vaktim olmadı.

20. bölüm hakkında söz vermek istemiyorum. Ancak olabildiği kadar erken yazmaya çalışacağım. Seriyi hala takip eden arkadaşlar bu hikayenin altına fikirleri hakkında yorum bırakırsa çok sevinirim.

Görüşmek dileğiyle.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir