Güvenli yer 3… (Devam)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Güvenli yer 3… (Devam)
O korkunç olaydan sonra üç gün evden çıkamadım. kendime geldiğim üçüncü gün istemeye istemeye de olsa şerefsizi aramak zorunda kaldım. Şerefsiz eski sevgili oluyor ve adı çok ama çok uygun. Kapıldığım nadir erkeklerdendir alçak köpek. Bir buçuk yıl köpeği olmuştum ve ben uyurken salonda kankayı çatır çatır sikerken bile uyanmamıştım. Sonunda o beni bıraktı da rezillik bitti. Aradım iti.

“Naber kız” aynı kendinden emin ifade, “barlarda donsuz dans etmeyi mi özledin?” pezevenk unutmamış “hayır canım” dedim, canım dedim eşşoğlueşşeğe noluyorum be? “bana kadar gelsene lütfen” Sikecek ya, o rahat, yavaş, ağır herif bir doksanbeş boyu ve yüzon kilo sırf adelesiyle beş dakikada evde. Şerefsiz Almanya’nın bilmem ne şehrinin eski kickboks şampiyonu, bir eliyle beni kıçımdan kaldırıp havada beş dakika tutmuştu da barın birinde tüm gece bedava içki içmiştik. O zaman 54 kiloydum o başka ama olsun yanında kendini güvende hissedebilirsin şerefsizin eğer aklında fantazi olsun diye seni satmak filan yoksa. Yani istemediği kimse bana uzun boylu dokunmadı hiç.

Sağolsun geldi, durumu anlattım. Garip bir tufaya düştüğümü ne olduğunu anlamadığımı çok korktuğumu filan anlattım. Anladı. Sanırım. Emin değilim. Gözü mememde. Dikkatini çekmem şart. Sokuldum. Sırtıma dolanan kolu ağaç dalı gibi, kendimi güvende hissediyorum bu itin yanında. Dudağımı istemeden uzattım sanırım, öpüşü kolu gibi değil aşırı yumuşak ve sevecen. Soyunmak en doğru şey.

Galiba çok özlemiş ki ilk gördüğümde ağzımı sulandıracak kadar yalamak istediğim sikini hiç bekletmeden donumu bile çıkartmadan yana çekip içime soktu ve her zamanki gibi ben daha ikinci gitgelde boşalmaya başlamıştım. Güvendeyken sevişmek ne değişik. Her anını yaşayabilmek, içine giren sikin her santimini hissetmek ve orgazmlarını sayabilmenin inanılmaz lüksü.

Bittiğinde herşeyin bilincindeyim, bu itle hep böyle doyurucu, üstünde yatıyorum başım göğsünde ve durumu en baştan tekrar anlatıyorum. “Ne ulan bu” diyor “sikerim belalarını” biliyorum siker. İzni olmadan bana dokunan o sarhoş heriflerin yediği dayağı hatırlıyorum. “Napıcaksın?” “o seni ilk siken ibneden çıkmış bu işler onu bulurum konu kapanır” diyor. Rahatlıyorum. İçimdeki sıcaklık kasığımda yoğunlaşıyor. Üstünde kıçımı kıvırmaya başlıyorum. En sevdiği şeyi yapacağımı biliyor. Arkadaşın sıkıntısı götçü olması ama her kızın da 23 santim ve kalın yarağı orasında istememesi. Gay arkadaşlarla de işi olmadığı için sikilmeyi seven göt bulunca deliriyor haliyle. Götümü sikerken annemin kocası olacak sapığı hatırlayıp kendimi kaybetmediğim tek adam bu işte. Üstünde kıvırtmaya başlar başlamaz dev uyanıyor ve tek yapmam gereken elimle tutup götüme koyduğumda yavaşça üstüne oturmak. Yavaşça çünkü ne kadar yemiş olsam da bu kadarını içime almak bayağı bir iş.

İnlemesini duyuyorum ve bu şerefsizin üzerinde egemenlik kurduğum tek sürecin bu olduğunu hatırlıyorum tekrar. Beyefendinin fantazilerini yerine getirmek için yaladığım bakımsız amcıklar, pis kokulu yaraklar, amımı ve götümü aynı anda siken hiç tanımadığım erkekler ve barlarda donsuz dans edişlerim buna değiyor. Ben bu şerefsize hiç hayır diyemedim ama o da beni asla zorlamadı ve hiç üzmedi. Ta ki beni bırakıp siktirip gittiği güne kadar. “Neden” diye sorduğumda “güvenli yerini kendin bulman gerek yavrum” demişti ve ben ağlamaktan bunun ne anlama geldiğini o zaman anlamamıştım.

Gidip gelmem hızlanıyor. 23 santim, gayet iyi biliyorum çünkü bir gece kafamız kıyak ben ve kanka elimizde cetvel ölçmüştük, elim hafifçe amcığıma gidiyor, boşalmam için ellemem şart ama o geçen gün siken garip herif ellememişti beni boşaltırken. Ellersem buna ihanet etmiş olacağım gibi geliyor, elimi çekiyorum. ne kadar köklesem de boşalmam olanaksız, o içimde bağırarak patlarken erkeğime ihanet edip elimle kendimi getiriyorum.

Sabaha karşı gidiyor. Gidene dek sadece götümü sikti. Karısına verdiği söz varmış, nereye giderse gitsin ne yaparsa yapsın sabah evde olacakmış. Benden sonra evlendiği o harika kızı hatırlıyorum. Söz verdiyse tutacak tabii. İçimden “harika marika ama belli ki o da göt vermiyor bu ibneye” diyorum. Keyfim geliyor. Konuyu nasılsa halleder sevgilim.

Ertesi gün bakkala gitmeye cesaret ediyorum. Evin eksiklerini tamamlıyorum. Alış veriş yaparken duymamışım sevgilim aramış, canım, ağzını kırdı itlerin tabii, hemen geri arıyorum. Ulaşılamıyor, Metrodadır. Eve gidince arar nasılsa. Kapıyı üç kere kilitleyip oda kapısının arkasına da sandalye dayayıp uyuyorum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir