Hayatımı Değiştiren Sürpriz Olaylar 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Hayatımı Değiştiren Sürpriz Olaylar 1
Merhaba ben 26 yaşında 7 yıllık evli 2 çocuk annesi kadınım. Adım Şenay. 3 yıl önce yeni kurulan bir kreşte öğretmen olarak çalışmaya başladım. Kreşi Asuman Hanım işletiyordu, eşi Fikret Bey’de kreşin dışardaki tüm işlerini hallediyordu. Asuman Hanım 32 yaşında güzel sayılabilecek bir kadındı, eşi de aynı yaşlarda uzun boylu bir adamdı. Kreşte Ebru, Filiz, Neslihan ve ben öğretmen olarak çalışıyorduk, Zuhal abla mutfakta çalışıyordu, Sinem ve Nilay adında iki kızda temizlik ve çocukların ihtiyaçlarına yardımcı olarak çalışıyordu. Okulda 4 sınıf vardı, mutfak bir erkek, bir bayan ve 6 çocuk wc, personel için bir soyunma kabini, bir müdür odası ve bir oyun odası aynı katta idi. Bir alt kat olan bodrumda ise yönetici odası, kalorifer, revir – dinlenme odası ve ardiye vardı. Çocuklar merdivenden düşmesin diye merdiven başında kapı yapılmış ve bu kapı kilitli oluyordu. Bodrum kata binanın yanında olan demir bir kapıdan da giriş yapılıyordu. Okulda çocuk odaları ve koridorlarda kamera sistemi vardı ve alt kattaki yönetici odasındaki ekrana bağlıydı. İsteyen velilere çocuklarının kayıtları internet ortamından gönderiliyordu. 3 – 6 yaşlarında 60 a yakın çocuğa eğitim veriliyordu. Okul son derece nezih, profosyonel ve donamımlı idi. Çocukların aileleri genelde yakın civarda oturan ve her ikisi de çalışan ailelerden oluşuyordu. Okulda personelin forma giymesi zorunlu idi. Öğretmenler diz hizasında pileli etek, üstüne bluz, dizaltı çorap ve spor ayakkabı yada özel terlik; temizlik personeli ise beyaz tişört ve beyaz pantolon üzerine mor önlük, başına yine beyaz bone takıyordu. Ben evim yakın olduğu için formamı evde giyinip üstüne uzun tunik giyerek işyerine geliyordum, diğer personel ise işyerinde kıyafet değiştiriyordu.

Birgün ders arasında Filiz elinde telefonu ve bir poşetle telaşla soyunma kabinine girdi. Ardından üzerinde beyaz önlükle aşağı kata yöneldi. Merak ettiğim için ardından kapı kapanmadan yetiştim ve ben geçtikten sonra kapı kapandı, filiz beni farketmemişti. En üst basamakta bekleyerek ne olduğunu anlamaya çlıştım. Merdivende ışık olmadığı için ben aşağıyı net görüyordum, ancak aşağıdan dikkatlı bakmayınca ben görünmüyordum. Filiz aşağı inince aşağıda iki teknik eleman vardı. Üzerindeki beyaz önlüğü çıkardı altında streç mini elbise ve parlak naylon çorap vardı. Çok şaşırdım Filiz asla bunları giymezdi. Filiz yönetici odasının önündeki asistan masasının üzerine doğru domaldı. Erkeklerden biri eteğini yukarı kaldırıp çorabını külodu ile birlikte kalçalarının altına indirdi. Sonra fermuarını açıp sikini çıkardı. Arkasında eğilip bir süre filizin amını yaladı sonra doğruldu iki eliyle göt yanaklarını ayırıp sikini tek hamlede filize geçirdi. Filizden derin bir inleme sesi cıktı. Diğer adamda bir süredir elinde kazık gibi yaptığı yarağını filizin ağzına soktu. Bir süre sonra adamlar yer değiştirdi. Filiz ise sanırım zevk almaya başlamıştı, ilk baştaki gergin ve tedirgin hali gitmişti. Arkasındaki adam elbiseyi omuzlarından kurtarıp memelerini sütyenden kurtardı ve yoğurmaya başladı. 20 dakika kadar siktikten sonra adam memelerine asılarak filize kenetlendi ve hırlamaya başladı, sanırım boşalıyordu. Nitekim geri çekilince neredeyse yarım çay bardağı döl filizin yarıya kadar indirdiği kuloduna aktı. Ağzını siken adamda boşaldı ve adamlar toparlanıp gittiler.

Filiz üstünü toparladı ve masaya kapaklanıp ağlamaya başladı. Yanına gidip neler olduğunu sorduğumda panikle ağlamayı kesip, kendisinin hiçbir şey anlatamayacağını, gördüklerimi unutmamı, aksi halde benim için çok kötü olacağını söyleyip yüzünü sildikten sonra üst kata çıktı. O akşam ve sonraki günler gördüklerim bir türlü aklımdan çıkmıyordu. Kocamla sikişirken bile aklıma geliyor ve daha ateşli sikişiyor, daha çabuk orgazm oluyordum, kocam bile durumu farketmiş sebebini sorduğunda olayı kocamın performansına bağlayıp geçiştirmiştim.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir