Karşılıklı Masaj

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Merhaba benim adım Derya, sertifikalı bir masözüm ve 1.67 boyunda 60 kiloda ideal bir bayanım. Yaptığım masaj da idealdir. Çünkü memnun olmayan müşterim yoktur özellikle evimin sıcak ortamında masaj yaptığım da müşterilerim çok rahatlamaktadır. En özel masajları müşterilerime yapar ve rahatlamalarını sağlarım. 2 Gün önce Bir müşteri aradı ve stres yüklü olduğunu rahatlatıcı bir muğla masaj yaptırmak istediğini söylemişti ben de onu davet ettim.
Biraz kilolu bir beydi, onu masaj salonuna aldım ortamı gördüğünde çok memnun oldu egzotik kokular onu etkilemişti. Masaj yatağına uzandı ve bende onu rahatlatmak için nevşehir masaj yapmaya başladım. Benim ellerim ustaca onun vücudunda dolaştıkça müşterim sanki inliyordu önce yanlış anladım sandım ama ellerim daha aşağı kasıklarına kayınca kendine hâkim olamaz oldu ve yüksek sesle inlemeye başladı.
Beni arzuladığı bakışlarından okunuyordu bir an göz göze geldik ve bu müşterim için bir işaret oldu ve beni yatağa yatırdı ve o bana niğde masaj yapmaya başladı. Masajın sonunda ikimizde mutlu olmuştuk.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir