KIZ ARKADAŞIMIN EVİNDE PASİF SİKTİM.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

KIZ ARKADAŞIMIN EVİNDE PASİF SİKTİM.
Merhaba daha önce FATİH’i nasıl siktiğimi anlatmıştım.
Şimdi ise kız arkadaşımın evinde yaşadıklarımı anlatacağım.
Bir gün çok azdım ve net başına geçtim genç ve parlak bir pasif arıyordum. Uzun bir aradan sonra parlak ve minyon bir pasif ile tanıştım. Biraz konuştuktan sonra anlaştık ve kamerada birbirmizi gördük. Oda olabileceğini ve evin nerde olduğunu sordu bende tarif ettim. Telefon numaramı verdim ve gelmesini bekledim.

Neyse aradan yaklaşık olarak 1 saat geçti ve telefonum çaldı. Geldiğini söyledi bende hemen indim ve onu almaya gittim. Gerçektende genç, parlak ve minyon bir pasifti. Hadi eve gidelim dedim ve yavaş yavaş evin yolunu tuttuk.

5 dakika sonra nihayet eve gelmiştik. İçeri geçtik ve hadi otur dedim. Oturduk biraz konuştuk. O konuştukça ben nasıl sikeceğimin hayalini kuruyordum. Biraz muhabbeten sonra hadi başlayalım mı dedim. Ev dikkatini çekmiş olacak ki kadın kıyafeti varmı diye sordu bende evet dedim. Ozaman bana kıyafet verirmisin dedi, bende tanga, sütyen ve transparan bir gecelik çıkartıp verdim. Müsade edersen biraz makyaj yapacağım beni beklermisin dedi. Bende tamam dedim ve odaya geçip bir sigara yaktım. Yaklaşık 10 dakika sonra odaya bir afet girdi resmen. Ayağa kalktım ve çok güzel olmuşsun yavrum bu güzellik nedir dedim. Oda bu akşam çok eğlenceli olacak dedi ve hemen ayağa kalkarak kalçalarına yapıştım.

Yavaş ol daha zamanımız var acele etme dedi. Bende çok azdım hemen seni sikmek istiyorum dedim. Oda biraz daha sabır çok zevk alacaksın dedi ve beni koltuğa oturttu. Yavaş yavaş şortumun üzerinden yarrağımı okşamaya başladı ve yarrağım kalkmaya başlayınca şortumu ve boxerimi çıkarttı. Bende üzerimdeki t-shortu çıkarttım. Tam aradığım erkeksin dedi ve hemen kalkmış olan yarrağımı ağzına alıp sakso çekmeye başladı. Yarrağımı köküne kadar alıyor ve resmen sömürüyordu. Bende kalk koltuğun üstüne gel bende senin kalçalarını okşayım dedim. Oda hemen kalkıp koltuğa oturdu. O sakso çekerken bende kalçalarını okşamaya başlamış ve deliğini hafif hafif zorluyordum. Birinci parmağım deliğine girdiğinde daha şevkli bir şekilde sakso çekmeye başladı. Çok güzelsin yavrum dedikçe şevkle sakso çekiyordu.

Sakso çekmeyi bırakıp göbek deliğimi ve memelerimi emmeye başladı. Harikasın yavrum sen dedim ve birazda sen benimle ilgilen dedi. Hemen önümde domalttım ve transparan geceliği sıyırdım. Altında siyah tanga vardı onuda yan tarafa çekerek göt deliğini yalamaya başladım. Hafiften açılan göt deliğini parmaklayarak yalamaya başladım. Her dil darbesinde inliyor hadi ERKEĞİM artık içime gir diyordu ve bende dayanamadım.

Yarrağımı hafiften kremleyerek göt deliğine dayayarak yavaş yavaş sokmaya başladım. Oda hareketlendi ve yavaş yavaş içine almaya başladı ve sonunda köküne kadar sokmuştum.

Hadi erkeğim durma dedi. Bende yavaş yavaş ileri geri yapmaya başladım. Daha sonra hızlandım ve her vuruşumda şap şap ses geliyordu ve dayanamayarak içine boşaldım. Döllerimi tam olarak içine boşalttıktan sonra biraz bekledim ve sonra içinden çıktım. Oda yüz üstü yattı ve rahatladınmı erkeğim dedi. Bende daha rahatlamadım devam etmek istiyorum dedim. Oda tamam ama ben bir vücudumu yıkayayım ve yatak odasında devam edelim dedi bende tamam dedim.

O duşa girdi ve bende hemen duşa girdim. Vücudunu yıkıyordu bende arkasına yanaştım ve birlikte duş alalım dedim. Oda tamam dedi ve yarrağımı götüne yasladım yine hemen kalktı benim yarrak. Fıskiyeden sular üzerimize dökülürken hadi sakso çeksene dedim ve hemen eğilerek ağzına aldı. Yine gırtlağına kadar sokup emmeye başladı. Hadi kalk dedim ve domalttım yine açılan deliğine tek seferde girmişti yarrağım.

Üzerimizden soğuk sular dökülürken onu bir güzel sikiyordum. Minyon olduğu için hadi gel kucağıma alıp sikeyim seni dedim. Oda hemen kucağıma atladı ve eli ile yarrağımı içine soktu. Bir süre sonra hadi yatağa geçelim dedim. Oda ıslağız dedi bende olsun daha güzel olur dedim ve kucağımda yatağa götürdüm.

Yatakta hemen bacak omza yaparak tekrar sikmeye başladım. İkimizde manyak zevk alıyorduk. Sonra üzerine çıkayım biraz ben zıplayım dedi ve hemen beni alta alarak yarrağımın üstüne oturdu. Deliler gibi yarrağımın üstünde zıplıyor ve inliyordu. Ben baya bir azmıştım ve tam gelmek üzereyim dediğimde üstümden kalkarak yarrağımı hemen ağzına aldı ve sakso çekmeye başladı. Bu seferde büyük bir hırıltı ile ağzına boşaldım. Akan döllerimi diliyle toplayarak ve emerek hepsini yuttu. Yatakta biraz yatıp dinlendik ve o gece değişik pozisyonlarda tam 4 defa siktim onu.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir