Kuzen ve yenge

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Kuzen ve yenge

Küçük amcamın kızı Leyla yılar sonra Almanya dan büyük amcamın yazlığına gelecekti. Bunu duyunca bende amcamların yazlığına gitmeye karar verdim. hem geçmişte güzel anılarım olan kuzeni görecek hemde tatil yapacaktım. kuzenle 6-7 yaşına kadar beraber büyümüştük. aynı yaştaydık. sonra onlar almanyaya gitti. en son bir yaz tatil için gelmişlerdi. küçükken birbirimize am pipi gösterip eller gülerdik. 16 yaşında geldiğinde daha ileri gittik.
Leyla almanya da büyüdüğünden rahattı. kızsacık etek şort ve askılı tişörtler giyiyordu sutyen takmıyordu. 3-4 gün resmen onu röntleyerek geçti. bol askılı giyiğince eğildiğince küçük memeleri ucuna kadar görünüyordu resmen. o gün hangi külotu giymiş biliyordum.
O gün herkes bir akrabanın evine ziyaret gitmişti. Leyla ile ben evde kalmıştık. sıkıcıbir ziyareti zaten üstelik uzaktı. Leyla askılı mini bir elbise giymişti yine. gün bizimdi. bir süre yatakta kağıt oynadık. gözüm kırmızı dantelli külottaydı tabi. öyle bir oturuyordu am karşımda şovdaydı. Kağıt çalarken yakalayınca şakalaşarak boğuşmaya başladık. yüzüstü yatırıp arkasına geçince alet göte gelmişti. o hala gülmekteydi. pes dedi bıraktım. beni devirip üste geçti. aletin üstüne oturmuştu. o poziyon o kadar iyiydi ki. direnmedim. alet büyümeye başlamıştı. pes de diye aletin üstünde zıplarken bende devirmeye çalışır gibi yapıp memeleri elledim. küçük ama sertti. boğuşma sırasında memenin biri açıldı ama o hala güreşme derdinde idi. rahattı. benim işime gelmişti. bir elimle amından diğerini omzundan tutup onu tekrar devirdim. amıda ellemiştim. zurnanın zırt dediği yer 69 pozisyonuna geldimizde oldu.ben sırtı üstü yatarken başını bacaklarımla tam aletin üstüne kilitledim. ellerimle de kalçaları. eteği açılmış am göt gözüm önündeydi. onun kafada itileşmiş. şorttan belli olan alet üstüne. ben pes de derken aleti avuçladı. sıkmaya başladı. canım yanıyordu ama aleti tutması hoşumada gitti. pes de deyince bende poposunu ısırdım. acı ile pes dedi. gülüştük. yorulmuştuk.
“Senin pipi kocaman olmuş” dedi gülerek.
“küçükken olduğu gibi göstersene”
İş güzel noktadaydı.
“olur ama sende göster”
“gülerek 4 gündür görüyorsun ya” dedi.
“sen gösteriyonda bakıyorum” dedim. “ama hep külot am göremedik daha”
aleti şorttan çıkarttım.
“al bak”
“kocaman olmuş bu deyip” aleti okşamaya başladı. yarım saatir seni elliyorum aleti değdiriyorum oda azdı dedim.
“biraz daha azsın deyip elbisesini ve külodu çıkarttı. açı tertemizdi. elimi uzattım. okşamaya başladım.
“bakireyim dikkat et dedi”,
Tamam dedim. alet dahada büyüdü. sırt üstü uzandı. memelerini ve amını okşarken onun eli de aletteydi. Memeleri emeyimmi dedim. olur dedi. yumuldum. zevkten ikimizde inliyorduk. çok kasıldın seni rahatlatayım dedi. sırt üstü yatırdı. aleti okşayacak zannediyordum ki birden alete doğru başını kaydırıp aleti yalamaya başladı. bolu boyunca yaladı önce. sonra başını ağzına soktu. ağzında dili ile masaja devam etti. işi biliyordu. biraz başını emdi. sonra tekrar yaladı diliyle. ağzını kocman açıp boğazına kadar soktu aleti. zevten döt köşeydim. geliyorum deyince hızlandı. dudakları ile emmeye devam etti. ağzına patladım. hepsini yuttu.son damlaya kadar emdi yuttu. aleti yalayıp temizledi. ilk defa bir kızın ağzına boşalmıştım. gitti su içip ağzını temizledi.
sırt üstü yattı. bacakalrını açıpsıra sende dedi. tertemiz amı karşımdaydı hemen yumuldum yalamaya başladım. bir elim küçük memde bir elim götte yaladım amını. titreyerek bir süre inleyerek sonra boşaldı. yata uzandık. başı göğüsümde eli alette. benim lede memede muhabete başladık. almanyada arkadaşları ile çok oral yapmıştı. emmeli seks partilerini anlattı. alamn sikleri küçükmüş ama. alet yine dikleşiyordu. doymamıştı. aletin üstüne oturdu. amına sürtmeye başladı. ben sırtüstü onu izliyordum. elimi uzatık memelerini kalçalrını okşuyordum arada. 69 pozisyonuna geçti. ben amını yalarken oda aleti emiyordu. resmen aynı anda boşaldık. bizimkiler arda tam o anda. geliyorlardı birşey lazımı dediler. yanmıştık dondurma istedik.
Ertesi gün kahvaltıdan sonra gezeceğiz diye çıktık. onu emirgan götürdüm. sevgili gibi dolaşıyorduk. kuytu bir yerde oturdk. bir süre öpüştük. o aleti okşuyordu. bense eteğinin altında amını. beni boşaltsan dedim. itiraz etmedi. aleti çıkarttım. eğildi. başını emmeye başladı. ne var ne yok yuttu. Akşama kadar gezip eve gittik. yemektten sonra biz internete gireceğiz deyip odaya geçtik. kapıyı kapattım. sabah gdeceklerdi. son kez yalatmak istedim kapıyı kitledim. bilgisayarı açmış facebooka girmişti. yanıan gidip aleti çıkarttım. annemler yanda dedi. olsun kapı kitli toparlanırız son gecemiz. dedim. olmaz deyipce başını tutup aleti dudaklarıan dayadım. ağzına aç dedim. açtı. aleti ağzına soktum. onun emmesine bırakmadan ağzını sikmeye başladım. dağzında boğazına doğru gitgel yapmaya başladım. başını tutup dibine kadar sokuyordum. ara nefes alıyor sonra tekrar. ağzına boşalttım ses çıakrtamıyordum.sertlik hoşuna gitmişti. eğildim bacakalrının arasına girdim. külotu kadırıp amını yaladım. oda başımı amına bastırdı. boşaldı titreyerek. annemler çağırınca aşağı indik. sonra herkes odsına. sabah erkenden gittiler.
Aradan 15 yıl geçmişti. bu arada onu hiç görmemiştim. Amcamlara gidince o ordaydı. hala zayıftı. memeleri ve götü
büyümüştü. ve hala seksi giyiniyordu. memelerinin tutuu askısız omuzlar çıplak dar bir triko elbisesi vardı. tangası belli oluyordu ve sütyen yoktu hala. dekolte muhteşemdi. sarıldık birbirimize ne yapacağını bilemediğimden çok istesemde kalçaları avuçlayamadım. ama memeleri hissetmek güzeldi. yengemlede öpüştük.
yazık denizkenarında yakınında çok ev olamayan bir dubleksti. yengem altkata kalıyordu. bana Leylanın yanındaki odayı verdi. odama gidip yerleştim ama hala aklım Leyladaydı. aşağı yemeğe indim. muhabbet başladı. evlenmemişti. hala aynı uçuk hayata devam dedi gülerek. bir mesaj gibiydi. Yengem alışverişe gidiyorum deyince mutlu oldum. leyla ile başbaşa kalcaktık. yengem çıkarken bizde üst katta balkonda oturmaya başladık. leyla güneşlensin diye eteği biraz yukarı. üstü biraz aşağı çekti. almanyadayı anlatmaya başladı. sonra birden beni mi özledin ağzımı mı dedi. ikinizide dedim. senin gibi yalayan bir daha görmedim. Gülerek kalktı. başlayalım o zman dedi. Önüme geçti elbiseyi aşağı kaydıdı. memesini ağzıma verdi. çok büyümüşer dedim. bende büyüdüm dedi. aleti çıkarttı eğildi. emmeye başladı. alet ağzında kocaman olmuştu. eteği de sıyırdı göt meme seyri ile aleti emdiriyordum. bu sefer amımıda götümüde sikeceksin dedi. kütür kütür sikerim dedim. yengemi yolda gördüm. hızlan yengem geliyor dedim. aletin başı ağzında masturbasyon yaparak ağzına boşalttı. yuttu hepsini. toparlandık…

devam edecek

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir