Masaj Salonumun Dili Olsa

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Merhaba benim adım Ece, 26 yaşında 182 boyunda 73 kilo da sertifikalı bir masözüm. erzincan masaj yaparken kullandığım aromatik yağlar ve sıcak taşlarla onların bütün kaslarının gevşemesini sağlarım. Müşterilerimi evimde onlar için hazırladığım salonda müthiş egzotik ve güzel kokulu ortamda kabul eder onları rahatlatmadan göndermem.
Genellikle masaj için gelseler de bazı müşterilerin niyeti başka oluyor onlara kimi zaman karşı koyamıyorum tıpkı dün gelen vahşi adam gibi. Tabi aslında adam vahşi değildi ama ben ona giresun masaj yapmaya çalışırken o alttan beni mıncıklarken öyle çok sıkıyordu ki canım yanıyordu kaç defa uyarmama rağmen devam ediyordu bunu yapmaya.
En sonunda artık ona bu şekilde devam edemeyeceğimi ve gitmesini istediğimi söyledim. Adam öyle bir yüzüme baktı ki korktum. Sen de beni istiyorsun dedi. Ne kadar söylesem ve karşı çıksam da beni dinlemedi ve erzurum masaj yatağına yatırdıktan sonra üstümdekileri parçalayarak çıkardıktan sonra zorla bana sahip oldu. Benim çok fazla canımı yaktı vahşi adam.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir