Masaj Yaptım ve Boşaldı

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Merhaba ben Duygu, 25 yaşındayım, 1,72 boyunda 65 kilodayım ve bakanlarınaklını başındanalacak kadar güzel bir bayanım. Sertifikalı bir masözüm ve müşterilerime en özel masajları yapar onları rahatlatırım. trabzon masaj salonu olan evimde sıcak bir ortamda rahatlamalarını sağlarım.
Bugün gelen müşterimde sırtında bir tutulma olduğunu ve masaj yaparak bunu gidrememi istediğini söyledi. Beraber masaj salonuna geçtik. Müşterim masaj yatağına uzandı ve bende onun yanına giderek özel yağlarım ve usta ellerimle sırtına uşak masaj yapmaya başladım. Gerçekten sırt tutulmuştu ve beni uğraştırıyordu.
Bir süre sonra müşterime tunceli masaj yaptıkça sırtında ki kasların gevşediğini hissettim o sırada adamdan garip sesler geliyordu. Birden bacaklarımda bir el olduğunu fark ettim görmemezlikten geldim çünkü alışıktım buna. İnşallah bu kadarla kalır derken adam lütfen devam et masaja çok iyi geliyor dedi. Ben de zaten masaja devam ediyordum. Bir süre sonra adamdan gelen sesler daha da garipleşti ve adam sarsılmaya başladı. Anladım ki adam sadece benim ellerim vücudunda dolaştı diye boşalmıştı.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir