müge ve mert final…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

müge ve mert final…
Şok olmuştum. Bütün menilerimi hakanın kızının içine akıtmıştım. Sen dedim.. evet benim.. dedi sonradan adının hande olduğunu öğrendiğim güzellik. Yeşil gözlü kumral bal rengi saçlı buğday tenli bensu soral a benzeyen güzellik. Ne zamanır böyle bir fantazim vardı gerçekleştirdim seninle dedi. Birer sigara yaktık ve tekrar seviştik. İkinci ve üçüncü postadan sonra uyuduk. Sabah yine yalnız uyanmıştım. Salondan sesler geliyordu. Üstüme ir şeyler alıp salona girdiğimde yeni bir şok daha yaşadım. Hande hakan ve ablam kahvaltı sofrasında bana bakıyorlardı. Gel ablacım kahvaltı hazır dedi ablam gülerek Ve bir kahkaha koptu….

Sesim çıkmıyor aklım hiçbir şeyi almıyordu. anlamıyordum alamın ne işi vardı burda. Bunların hepsi bir plan mıydı..nasıl bir oyunun içindeydim. Ablamın gülümseyen yüzü beni kendime getiriyordu. Ablam ikisini de iyi tanıyormuşçasına sohbet ederken ben ise anlamsızca etrafa bakıyor ve kahvaltı yapmaya çalışıyordum. Kahvaltı bitti hande kahve yapmaya kalktığında üzerinde sadece benim tişörtüm vardı ve her yeri ortadaydı. Kahve ve sigaradan sonra hakan son yudumu aldı ve mert te burada olduğuna göre başlayabiliriz dedi. Hadi dedi ablam… neye? Dememe fırsat olmadan hakan mügenin elinden tutarak kaldırdı ve camın önündeki ikili koltuğa doğru götürdü.
Onların arkasından bakarken hande de benim elimden tuttu gel hadi dedi. Hakan e ablam bir çırpıda soyunup çırılçıplak kalmıştı. Hande üstümdeki bornozu çıkardı ve kendi üstündekini de çıkarıca her kes çırılçıplaktı. Hakan ikili koltuğa oturdu ve bacaklarını araladı. Ablam da bacak arasına diz çöktü ve hakanın sikini emmeye başladı. Hande beni de onların yanına götürdü ve ablamın yanına yerleştirdi beni. Ne isterse yapıyordum. Ben de hakanın bacak arasına girince ablam ağzındaki güvenilir bahis şirketleri siki çıkardı ve beni öpmeye başladı. O kadar özlemiş ve o kadar ihtiyacım vardı ki bu öpüş benim tekrar uyanmamı sağladı. Müge elindeki siki ana doğru uzattı. Ve hakının siki ağzımdaydı. Abla kardeş hakana belki de unutamayacağı bir seks deneyimi yaşatıyorduk. Hakanın bir eli benim başımda diğeri de ablamınkindeydi. Tam sertleşmeyen sik benim ağzıma girince ir anda büyüdü ve sertleşti.

Hande ablam ve bizim arkamıza geçmişti. Önce benim götümü yaladı.. dili derinliklere doğru kayıyordu. Eli ise ablamdaydı. Onunda önce amına sokuyor ıslanan parmağı çıkarıp götüne sokuyordu. Sonra deliğime tükürdü ve parmağını soktu. Başı ablamın bacak arasına gitti ve mügenin amını götünü yalamaya başladı. Ablam artık zevk çığlıkları atıyordu. Hakanın sikini zaman zaman ağzından çıkarıp eliyle 31 çektirip birbirimizle öpüşüyorduk. Sonra tekrar sike yönelip yanlarından dilimizi çıkarıp oddurma yalar gibi yalıyorduk. Sonra ben başını yalarken ablam taşaklara iniyor ve daha sonra ben taşaklara inerken ablam başına çıkıyordu. Sonra göz göze gelip öpüşüyorduk. Hakan artık hırıltılar çıkarmaya başlamıştı bile. Artık gittikçe daha çok bastırıyor saçlarımız çekiyordu. Hande ise bir ablama bir bana dil atıyordu. Parmakları ise hiç durmuyordu. Ablam giitikçe daha çok inliyordu.

Hakan artık boşalmak üzereydi. U anlayan ablam siki daha çok soktu ağzına. Ve hakan çığlıklar atarak ablamın ağzına boşaldı. Hepsini ağzında topladı abalam ve siki ben aldım. Yalama devam ediyordum ve sikinde başında kalan spermleri ben emiyordum. Hakan titriyordu zevkten. Ve yavaştan siki yumuşamaya başlamış nefes nefese kalmıştı. Hande bu manzarayı izliyordu. Sonra balam dizlerinin üzerine tipobet doğruldu ve ağzındaki spermi akıtmaya başladı. Sperm önce çenesine ordan da memelerine göğsüne ve karnına doğru akıyordu. Ablamı yere yatırdım üztüne abandım ve dudaklarını emmeye başladım. Hem öpüyor hemde hakanın spermlerini yalıyordum. Yüzündeki spermler bitince oynuna ve göğsüne indim. Hayvanın doğan yavrusunu yalayıp temizlemesi gibi ablamı yalayıp temizliyordum. Hakanın spermlerini yutuyordum. Biraz daha aşağıla inip ablamın amına geldim. Tüylerini almıştı. Ağzımı dayadım dilimi içeri attım. Çığlık atıyor ve inliyordu. Hakan sikini yine kaldırmış popoma doğru geldi ve kızı handenin yanında yerini aldı. İkisi birden benim kıçımı yalıyordu. Sonra hande benim popomadan ayrıldı ve ablamın ağzına doğru oturdu. Ablam handenin amını yalamaya başladı. Ben ablamı yalıyor hakanda beni yalıyordu. Hakan biraz tükrükle sikini kayganlaştırdı ve götüme dayadı. Parmaklanmaktan iyice açılan deliğim zorlanmadan hakanın sikini aldı içine. Ve hakan biraz önce boşalmışlığın verdiği rahatlıkla hızlı ve sert bir şekilde beni sikmeye başladı. Hakan abandıkça ben ablamın amını daha sert ve derin yalıyor, ablamda zevke geldikçe handenin amını yalıyordu. Hande ise bu keyifle meme uçlarını sıkıyor bazen de eğilip babasının siktiği götüme şaplaklar atıyordu. Ablam bu zevke daha fazla dayanamadı ve sarsılarak boşaldı. Artık ablamın amından am suyunu ve spermleri emiyordum. Yer amından sızan sularla ıslanmıştı. Eli ayağı titreyerek altımdan kalktı. Koltuğa oturdu e amını okşamaya başladı.

Hande benim altıma yattı. Köpek pozisyonunda hakan sikiyordu hala beni. Şaplak atıyor hırlıyor inliyor kasıkları kalçama çarpıyordu. Hande altıma 69 pozisyonunda yatmıştı. Ben handenin amına yapıştım. Ablamın tipobet giriş salyası ve am suyu doluydu. İçime çekip emiyordum. Hande de sikimi ağzına almış emiyor zaman zamanda babasının taşaklarını okşuyordu. Ablam bu manzara karşısında koltukta oturmuş bir bacağını karnına çekmiş kabak gibi açılmış amını parmaklıyordu. Hakan iyice çıldırmıştı ve götüme boşaldı. Sarsılarak ve götüme şaplaklar atarak. Döller götümsen süzülüyor ve handenin ağzına gidiyordu. Hande götümden sızan babasının spermlerini emiyordu.
Handenin üstünden kalktım. Hakan diğer koltuğa oturmuş nefes nefese kalmıştı. Siki iyice sönmüştü. 50 li yaşlarda bu performans iyiydi yine de. Ben handeyi koltuğa domalttım. Ablamıda onun yanına. Yan yana durdular birbirlerine bakıp bazen öpüşüyorlardı. Bende bir onun deliğini yalıyor bir ablamın deliğini yalıyordum. Sikimi tükrükledikden sonra önce handeye soktum. Bir süre gelip gittim ablamın götündeydi parmaklarım. Orta parmağımı amına işaret parmağımı götüne sokmuştum. Sonra yan tarafa geçtim ve ablamı sikmeye başladım. Bu sefer diğer elim handenin götündeydi. Ablam sikimi kökünden kavradı ve götüne dayadı. Hadi mert dedi.. sik ablanın götünü…

Çıldırmıştım ve götüne kökledim. İlk defa onu götünü sikiyordum. Hakana baktım sikini kaldırmaya çalışıyordu. Gelsene diye işaret ettim ama sikini gösterdi.kalkmıyordu sanırım. Böylece müge de hande de bana kalmıştı. Handeye geçtim yine. Saçlarından tutup köklemeye başladım. Hande çığlıklar atarak boşaldı. Ve kendini yere doğru bıraktı. Ablamı sırt üstü yere yatırdım ve misyoner pozisyonunda sikmeye başladım. Ve deli gibi öpüyordum. E beraberce sarsıla sarsıla boşaldık. Dün geceden baeri seks yapıyordum ve halim kalmamıştım ve ablamın üstüne yığılıp kaldım.

Ablamın odasının ışığı gece 2 olmasına rağmen açıktı. Girdim odasına napıyon abla bu saatte dedim. Gel mert dedi. Yeni çiftler bulmak lazım artık. Değişik çiftler. Baktığımda xhamster.com da çift arıyordu. Ve anladım ki hakan ve hande ile de burdan tanışmıştı..

FARKLI HİKAYELERDE GÖRÜŞMEK ÜZERE…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir