unutulmaz anlar 2

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

unutulmaz anlar 2
Merhaba yine ben memlosh

artık hikayelerimi birleştirme zamanı geldi sanırım
aşağıda okuyacağınız hikaye fazla seks içermemekle birlikte benim hayatımı ve bu durumlara nasıl geldiğimi yavaş yavaş anlatmaktadır.

Okursanız yorumlarınızı mutlaka beklerim

hikayenin başlangıç linkleri aşağıda
hikayenin başı

ve devamı

iyi eğlenceler….

Artık Ufuk ile aramızdaki ilişki gün geçtikçe ilerleme başlamıştı. Elimize geçen her fırsatta buluşuyorduk. Kimin evi boş ise orada mutlaka sevişiyorduk. Ama tabi ki bizim evde olmayı ikimizde daha fazla seviyorduk. Çünkü bizim evde olduğumuzda ben ablamın ve annemin kıyafetlerini giyiyor ve sevişmelerimiz daha zevkli oluyordu. Hafta da en az 2 defa sevişiyorduk. Ama hemen hemen her gün mutlaka görüşüyorduk. Sadece haftada 1 gün Ufuk’un basketbol antrenmanı olduğu zaman görüşemiyorduk. Ufuk her sevişmemizde pipime baskı yapmaktan ayrıca zevk almaya başlamıştı. İlk başlarda çok canımı yakmasına rağmen zaman içerisinde benimde çok hoşuma gitmeye başlamıştı. Ufuk beni sikerken bende pipime parmaklarımla baskı yapmaya başlamıştım artık. Yumurtalıklarım ile pipimin arasında kıtır kıtır oynayan şey bana çok zevk veriyordu sikilirken.
Üniversite sınavını kazanamamıştım. Ama zaten umurumda değildi. Ufuk ile tam bir sevgili hayatı yaşıyorduk. Sinemada, otobüste, trende hatta sahil yolunda taşlıklarda her aklımıza geldiğinde Ufuk sikini elime veya fırsat bulursak ağzıma veriyordu. Zaman içerisinde vücudumda da değişikler olmaya başladı. Mesela artık pipim neredeyse hiç kalkmıyordu. Kalçam dolgunlaşmaya başlamıştı. Biraz kilo almış balık etli olmuştum. Göğüslerim hafif irileşmeye başlamıştı. Haftada 2 gün mutlaka tüy dökücü krem ile tüm vücudumu temizliyordum bu yüzden de kıllarım artık çok azalmıştı. Ufuk’unda basketbol antrenmanları sayesinde vücudu şekillenmeye başlamıştı. Eylül ayına yani okullar açılana kadar bütün yaz bu şekilde geçmişti. İkimizde okullar açılınca görüşemeyeceğimizi biliyorduk. Eylül ayı başlarında babam geçici olarak bir işe yerleştirdi beni. Gelecekte kendi firmamızda çalışırken zorluk çekmemem için başka bir sigorta acentesinde işe başlamıştım. Ufukta okula başlamıştı aynı dönemde. Ayrıca basketbol antrenmanları haftada 3 güne çıkmıştı. Yani artık kapı önünde birbirimizi görürsek görüyor başka türlü karşılaşamıyorduk. Çok özlemiştim kendisini. Ekim ayının son günleri idi. Kabataş’ta çalışıyordum. Ufuk’ta kuzguncukta spor salonunda antrenmana gidiyordu. Pazartesi günü iş yerinden çıktım. Üsküdar’dan doğruca kuzguncuğa Ufuk’un antrenman yaptığı salona gittim. Neredeyse 2 aydır görmüyordum. Tribünlere oturduğumda hemen Ufuk’u fark ettim haliyle. Üzerini çıkartmış sadece şortu ile antrenman yapıyordu. Ter içerisinde idi tüm vücudu. Boyumu uzamıştı ne ? Kalbim hızlı hızlı çarpmaya başladı görünce. Sanki sevgilisini görmeye gelen liseli genç kız gibi. Beni gördü ve gülümseyerek el salladı. Bende el salladım heyecanım daha da fazlalaştı bir anda. Yaklaşık 45 dakika sonra antrenman bitti koşar adım yanıma geldi. Tribünlerin altındaki korkululara yaslanarak.
– hoş geldin canım…
– merhaba canım nasılsın çok özledim seni.
– bende özledim Memduh dur giyinip geliyorum hemen.
– Ben bu şeklini çok beğenmiştim ama.
– Şiiişşttt etraf kalabalık
ikimizde gülümsedik. Giyinip geldi. E ne de olsa sporcu genç. Eşofman ve üzerinde mont. Bende de takım elbise. Çok uyumlu bir çift gibi değildik haliyle. Hocasına arkadaşının geldiğini, benimle gideceğini söyleyip takım otobüsüne binmedi güvenilir bahis şirketleri ve yanıma geldi. Sahilden Üsküdar’a doğru yürümeye başladık. Hava iyice karamıştı.
– boyun mu uzadı senin ?
– Hemen de fark ettin değil mi ?
– Tabi fark ettim
– yaklaşık 7 santim uzadım antrenmanlar iyi geldi.
– Her yerin mi uzadı
– ha ha ahaaa Memduh çok komiksin
– e canım merak ettim amaa.
Kuzguncuk sahildeki küçük parkın yanından geçiyorduk. Elimden tutup parka doğru ilerlemeye başladı. Parkın en sonundaki banka geldik. Bankın biraz yakınında cılız bir ışık veren park lambası vardı. Yerden birkaç taş aldı.
– beni hç basket atarken gördün mü ? Diye sordu
– yooo görmedim… dedim
aldığı taşları sırayla lambaya fırlatmaya başladı. Sanırım 3 ya da 4üncü taşta lambayı kırdı. Etraf bir anda karardı haliyle. Bankta oturuyordum. Yanıma geldi bacaklarımın arasına girdi ayakta duruyordu.
– bak bakalım sadece boyum mu uzamış ?
Hiçbir şey demeden eşofmanının üzerinden aletini okşamaya başladım. Demir gibi sertleşmişti. Eşofmanını iki yandan tutup hafifçe aşağı sıyırdım siki ok gibi fırladı dışarıya. Dudaklarımı aralayıp hemen ağzıma aldım. 2 aydır sikilmiyor ve ağzıma almıyordum. Büyük bir iştahla emmeye başladım.
– ooohh kocacığım çok özledim seni
– uuff Memduh harika yalıyorsun
– ııımmgg kocacııımmm erkeğim
bir yandan okşuyor bir yandan emiyor gırtlağıma kadar sokuyordum sikini. Popomda kasılmalar başladı. Ufuk’un kocaman siki ağzımdayken göt deliğim kendi kendine kasılmaya, açılıp kapanmaya başlamıştı.
– Ooohh Ufuk çok özlemişim seni
– bende canım bende
– ııımmmgggg sikin kocaman olmuş Ufuk
– büyümüş mü
– evet gerçekten uzamış bu
sikini elime alıp dikkatlice inceledim. Gerçekten de 2 ayda birazda olsa irileşmiş ve uzamıştı sanki. Tekrar yalamaya başladım.
– oohh Memduh dayanamıyorum
– tamam kocacığım boşal tutma kendini
– yok Memduh öyle değil
– nasıl yani anlamadım canım
– sikmem lazım seni Memduh dayanamıyorum artık
– ama canım burada olmaz
– ooohh Memduh bekleyemem 2 aydır göremedim zaten seni
– ama canım sokak ortasında
sikini iyice ağzıma bastırmaya başladı. İyice dibine kadar sokuyordu konuşamıyordum bile.
Çıkartıp kırbaç gibi birkaç kez suratıma vurdu ve tekrar soktu ağzıma.
– kesin sikmem lazım seni Memduh
sikini ağzımdan çıkardım sıvalamaya başladım.
– burada olmaz Ufuk’cuğum hadi gel evimize gidelim
– ama evdekiler
– boş ver buluruz bir şeyler
kalktım Ufuk üstünü düzeltti. El ele tutuşup sokağa çıktık. Yoldan geçen ilk taksiye bindik ve eve gittik. Saat gecenin neredeyse 9.30’u olmuştu. Kapıdan girince annemle karşılaştık.
– bak anne yolda kimi buldum kaç zamandır görüşemiyorduk
– Hoş geldin Ufuk nasılsın. Dedi annem. Birazdan oğlunu sikecek olan komşusuna
doğrudan odaya geçtik. İçeri hiç uğramadan. Kapıyı kilitledim ve Ufuk’u yatağa ittim. Ne yapıyorsun gibilerden bakıyordu Ufuk. Odamdaki televizyonda bir müzik kanalı açtım. Kıyafetlerimden kurtuldum. Yatağın altındaki bavulumdan siyah askılı elbisemi çıkardım ve içime Bir şey giymeden sadece elbiseyi üzerime giydim. Çalan müzik ile biraz kıvırarak Ufuk’un kucağına geldim sürtünmeye başladım. Siki hemen kazık gibi olmuştu. Kucağına oturdum. Kalçamı oynatıyordum.
– sikerim bak evde kimse var kimse yok anlamam
– hadi Ufuk sik beni
eşofmanını bir hamlede çıkardı. Kalçamı iyice dışarı çıkartıp göt deliğimi sürtmeye başladım. Belimden tuttu ve bastırmaya başladı. 2 aydır sikilmeyen deliğim kapanmıştı. Sikini tükürükledi ve yavaşça sokmaya başladı. Aynı eskisi gibi perabet güvenilir mi hafif acıyordu ama çabucak alıştım. Annemler içeride otururlarken Ufuk beni yatağımda çatır çatır sikti o akşam. Ve ondan sonra evde insan varken de sevişme kararı aldık çünkü birbirimizi görmemeye dayanamıyorduk.
Bu olaydan sonra artık her aklımıza geldiğinde birimizin evinde tüm tehlikelere rağmen birlikte olmaya başladık. Yaptığı antrenmanlar sayesinde Ufuk’un boyu yaklaşık 10 – 12 santim hatta belki daha da fazla uzamıştı. Ufuk 1.90 ben 1.67 boyunda idik. Vücudu da oldukça şekillenmişti. Yan yana dolaşırken sanki kız arkadaşı gibi kısa kalıyordum yanında. Saçlarımı yaz sonundan beri hiç kestirmemiştim ve neredeyse omzumdan biraz aşağıda idi. Normal zamanda at kuyruğu yapıyordum ama Ufuk ile birlikteyken mutlaka saçlarım açık oluyordu. Vücudumdaki değişiklikler de iyice ortaya çıkmaya başlamıştı. Kıl dökücü krem iyice etkisini göstermişti. Artık vücudumda hiç kıl kalmamıştı. Kalçam iyice dolgunlaşmış, memelerim irileşmişti. Artık annem ve ablamın kıyafetleri zevk vermediği için kendi kıyafetlerimi almaya başlamıştım. Genelde Ufuk seçiyor bende modellik yapıyordum. Tabi ki her kıyafet giymemin sonu seks ile bitiyordu. Ufuk’un beni sikerken pipime yaptıkları dolayısı ile olsa gerek artık pipim hiç tepki vermiyordu ve iyice ufalmıştı. Neredeyse her gün sevişir olmuştuk. Sadece Ufuk’un maçları olduğunda sevişmiyorduk. Okullar kapanana kadar bu şekilde devam ettik.
O gün (o kara gün) iş yerinden eve geldiğimde Ufuk kapıda karşıladı beni. Ufuklara girdik ve odasına geçtik ben hemen öpmeye başladım Ufuk’u. Eliyle nazikçe itip durdurdu beni.
– Memduh,
– efendim aşkım
– sana bir şey söyleyeceğim ama üzülmeni istemiyorum
– hayırdır canım meraklandım şimdi
– şeey Memduh….. ailem beni 2 aylığına İngiltere’ye dil kursuna yolluyor…
nasıl yaaa böyle bir haber bu şekilde damdan düşer gibi mi söylenirdi. Dünya başıma yıkıldı bir anda. Yine mi 2 ay uzak kalacaktık birbirimizden. Ama bu sefer bilmek ve ayrılmak çok zor gelmişti. Göz yaşlarım süzülmeye başladı yanaklarımdan. Ufuk beni teselli etmek için bir şeyler mırıldanıyordu ama duymuyordum bile. Omzuna yaslanıp ağlamaya başladım. Tıpkı kızlar gibi. Bir yandan kız gibi ağlıyor bir yandan da sorular sormaya çalışıyordum. “ne zaman gideceksin ? Ne kadar kalacaksın ?” Ufuk’da beni teselli etmeye çalışıyordu ama çok zordu.
– birbirimizi özleyince sonrası çok güzel oluyor ama hatırlasana dedi.
– Ben seni özlemek istemiyorum ama sana çok alıştım
– evet ama yapacak Bir şey yok
– ama ben seni seviyorum Ufuk
bir şey demedi Ufuk zaten karşılıkta istemiyordum. Ama onu seviyordum bu bir gerçekti. Bir kaç saat sonra kendimi biraz toparlayınca eve gitmeye karar verdim.
– zaten bizimkilerde sizde hadi gidelim dedi Ufuk
evin boş olduğunu anlamamıştım bile. Kapıyı ablam açtı “ nerede kaldınız babam bekliyor” dedi. İçeri geçtik. Babam ve Ufuk’un babası içiyorlar annelerimizde dedikodu yapıyorlardı. Salona geçince bir sessizlik oldu.
– nerede kaldınız Memduh yahu dedi babam
– şeeey işten gelirken Ufuk’u gördüm de ona uğradım
– neyse neyse sana bir haberim var
– evet baba
– Ufuk yazın yurtdışına gidecek dil okuluna biliyor musun
gözlerim doldu ama yutkundum ve evet anlamında başımı salladım.
– heh işte bizde düşündük senin de geleceğin için böyle bir kursa gitmen gerek ister misin ?
İşte o anda ipler koptu. Gözlerimdeki yaşları tutamadım. Kalkıp hemen odama gittim hıçkıra hıçkıra ağlıyordum ama bu sefer tipobet sevinçten. Ufuk geldi yanıma.
– Memduh ne yapıyorsun anlayacaklar hemen içeri gelmen gerek
elimi yüzümü yıkayıp salona geçtim. Babam şaşırmış bir şekilde sordu
– hayırdır Memduh ne oldu birden
– şeey bilmem ki baba yani heyecan işte yani yurtdışı filan duyunca
– aman sende bende Bir şey oldu sandım. Neyse gitmek ister misin ?
– Tabi isterim baba tabi çok iyi olur Ufuk ile benim geleceğimiz için
– tamam o zaman bizim İngilizcemiz pek yeterli değil siz ikinizde iyi İngilizce biliyorsunuz ayarlamaları yapın bana ve Ufuk’un babasına haber verin
hani derler ya kör istedi bir göz verdi 2 göz işte bu aynen öyle bir durumdu.
Babamda Ufuk’un babası da otelde ayrı odalarda kalmamızı istiyorlardı. En güzel açıklamayı Ufuk’un babası yapmıştı “erkek adam İngiltere’de herhalde aynı oda olmaz dimi” tabi ya onlar ne düşünüyordu kim bilir kendi kafalarında.
Brighton kasabasında bir kurs buldum Concorde international yazışmaları yaptım. Sezonluk bir kurs sezonu 3000 sterlin. Ama aynı kursun birde 15 günlük öğretmen semineri vardı ve buraya konuk olarak katılabiliyorduk üstelik ücretsizdi ve sertifika veriyordu. Ayrıca kasabanın yakınında 1 oda 1 salon küçük bir ev bulmuştuk aylık kirası 650 sterlin. Ama babamların isteği doğrultusunda odası günlük 42 sterline otel rezervasyonu yaptırmıştık.
Kabaca bir hesapla yanımızda yaklaşık 10.000 sterlin ile İngiltere’ye gidiyorduk. Okul ve otel parası bu kadar tutuyordu.
Her şey hazırlanmış pasaport ve vize işlemleri halledilmiş büyük gün gelip çatmıştı. 2 bavul ve bir kabin bagajı ile gidiyordum. Kimsenin bilmediği bavullarımdan birinin tamamen diğerinin ise neredeyse yarısından fazlasının kadın kıyafeti ile dolu olduğu idi. Ailelerimiz bizi hava alanına bıraktı pasaport kontrolden geçip duty free denilen ayrı dünyaya ayak bastığımızda üzerimde annemin zoruyla giydiğim siyah kumaş Pantolon, beyaz kısa kollu gömlek, sırtımda süveter ayağında da kösele ayakkabı vardı. E anne işte oralar soğuk olabilir diye haziranda bunları uygun bulmuştu. Ufuk biraz daha spordu ama o da kot Pantolon ve gömlek giymişti. İkimizde gerçekten çok heyecanlıydık. Son kez ailelerimize el salladık ve içeride ilerlemeye başladık.
– hadi gel bi kahve içelim daha 1,5 saat var uçağa dedi Ufuk
– tamam sen otur ben bir tuvalete gidip geleyim dedim
– iyi bırak çantanı o zaman rahat edersin dedi
– yok canım o bana lazım dedim gülerek
saçlarımı at kuyruğu şeklinde toplamıştım. Ama aynı günün sabahı gidip kuaförde kat kat kestirmiştim aslında saçlarımı. Tuvalete girince at kuyruğunu açıp el kurutma makinesinde biraz havalandırdım. Şimdi omuzlarımın hizasında dalgalı yürüdükçe ahenkle dans eden saçlara sahiptim. Biraz bekleyip özürlü tuvaletine girdim. Diğerlerinden daha genişti sonuçta. İlk işim üzerimdeki saçma kıyafetten kurtulmak oldu. Üzerime askılı kırmızı bodymi giydim onun üstüne de kolsuz siyah t-shirt, bodymin askıları omzumdan düşüyordu. Kırmızı G-string üzerine kot şortumu da giyince tam olmuştu. Parmak arası terliklerimi giyip derin bir nefes aldım ve tuvaletten çıktım. İlk defa halk arasında bu şekilde dolaşıyordum. Bakıyorlar mıydı evet bazıları bakıyordu ama kimsenin pek umurunda değildi. Hatta çoğu kimse yadırgamıyordu bile. Dedim ya ayrı bir dünya sanki burası. Ufuk’un oturduğu yere gittim arkasından yaklaştım boynuna kollarımı doladım ve yanağına bir öpücük kondurdum. Beni görünce gözleri fal taşı gibi açıldı
– ohaaa Memduh ne yaptın böyle
– nasııııllll güzel olmuş muyum
– oooff harikasın bebeğim
– teşekkür ederim canım
– ama yani neden bu acele hemen üstünü değişmeler filan
– e canım balayımız şimdi başlıyor….

balayımızı sonra anlatacağım buraya kadar sıkılmadan okudu iseniz çok teşekkür ederim.
Hepinizi kocaman öpüyorum

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir