Uvey kizimin satisi

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Uvey kizimin satisi
Ben 48 Eşim Arzu 41 ve 18 yaşına yeni giren üvey kızım Pelin ile istanbul da yaşıyoruz.

Eşim hafta sonu iki günlüğüne Antalya ya gidecekti, Cumartesi sabah havaalanına götürüp uçakla yolcu ettim.

Kızım Pelin dershaneydi ve dersi öğleden sonra bitiyordu. Pelin e bir sürpriz yapıp dershaneden alayım, yemeği de dışarıda yeriz diyerek dershanesine gittim.

Gittiğimde henüz çıkmamışlar biraz bekledim. Az sonra çıkmaya başladılar, Pelin beni görünce şaşırdı. Anneni Ankara’ya yolcu ettim bizde baba kız eğleniriz dedim. Tamam, nereye gidiyoruz dedi. Öncelikle karnımızı doyurmaya, hadi bakalım dedim.

Çantasını arabaya atıp, büyük bir alışveriş merkezine gittik ve karnımız doyurduk.

Şimdi ne yapıyoruz dedi. Bende biraz alışveriş yapmamız lazım sana şık bir kıyafet düşünüyorum dedim. Kıyafeti duyunca boynuma atladı. Benim kıyafetleri çok sevdiği biliyorsun, tamam o zaman sana bırakıyorum dedi. Sonrada sen nasıl olsa düşünmüşsündür dedi.

Sen bana bırak gerisine karışma hadi gidelim dedim.

Daha sonra gece kıyafetleri ve abiye kıyafetler satan mağazaları dolaşmaya başladık. Her giydiği elbisede iltifatlar yağdırıp güzelliğini övmeyi ihmal etmiyordum. O mağaza senin bu mağaza benim dolaştıktan ve yüzlerce kıyafet denedikten sonra straplez kısacık bir gece elbisesi aldık.

Elbisenin rengi siyah olduğu için Pelin in sutyeni elbisede sırıtıyordu. Sana bir takım siyah çamaşır alalım dedim. Evet, beyaz içinde hoş durmadı dedi. Mağazanın iç çamaşırı reyonuna geçip çamaşırlara baktık. Hep iddialı ve seksi modelleri gösterip hangisi diye soruyordum. Hepside birbirinden seksi çamaşırlardan bir tanesini seçip şu olsun dedik.

Şimdi de ayakkabıcıya gidiyoruz dedim. Pelin Bu güzel elbisenin şık bir ayakkabı güzel olur ama biraz yüksek topuklu olsun dedi.
Tamam, istediğin yükseklikte alırız dedim

Saate baktığımda akşam olmuş hava kararmaya başlamıştı. Hadi gidiyoruz dedim. Eve gittiğimizi düşünüyordu. Kuaförün önüne geldik in bakalım dedim. Kuaföre mi gidiyoruz dedi. Evet bu güzel şeyleri giyip bugün biraz eğlen bakalım dedim. Arabada bir kez daha sarılıp inanamıyorum çok güzel olacağım dedi. Sen zaten güzelsin sadece bugün bunu biraz ortaya çıkarıyoruz dedim.

Gittiğimiz Kuaföre eğlence yerine gideceğimizi saçını ve makyajını buna uygun yapmasını söyledim. Pelin e dönüp seni arabada bekliyorum dedim.

Yaklaşık bir saat sonra Pelin geldiğinde gözlerime inanamadım, kuaför aldığı paranın hakkını vermişti. Pelin gözlerinin içi gülerek nasılım dedi. Fıstık gibisin seni yememek için kendimi zor tutuyorum dedim.

Arabaya binip eve geldiğimizde saat ilerlemişti. Alışveriş paketlerini açıp haydi aldıklarımız giy bakalım. Bende üstümü değiştirip geliyorum dedim.

Yatak odasına gidip geceye uygun şık bir şeyler giydim. Salona geçip Eda’yı beklemeye başladım. Biraz sonra kapıdan başını uzatıp hazır mısın dedi. Hazırım deyince içeri girdi. Vücudunu saran mini elbise yüksek topuklu ayakkabılarla daha da küçücük bacaklarını güzelliğini ortaya çıkarmıştı. Saçı, makyajı ve takılarıyla karşımda tam bir afet vardı.
Ayağa kalktım, bebeğim muhteşem olmuşsun dedim. Gelip bana sarıldı ve hepsini sen seçtin teşekkür ederim babacım dedi. Bende ona sarılıp, yanağına bir öpücük kondurdum ve senin için seçtiklerim bitmedi, gece yeni başlıyor dedim.
Nasıl yani dedi. Hadi soru sormayı bırakta gir koluma bakalım dedim. Öğleden sonra yediğimiz yemekle duruyorduk, akşam olmuş saat 22:00 ye geliyordu.

Bir restaurant’a gittik. Pelin koluma girdi, yüksek topuklarla benim boyumu geçmek üzereydi. Sakin ve nezih bir ortamda canlı müzik eşliğinde yemeğimizi yedik. Garson içecek olarak ne alırdınız dediğinde ben Bira istedim, Pelin kola istedi. Pelin kolasını içerken, burada kola içiyorsun ama biraz sonra gittiğimiz yerde sende bira içeceksin dedim. Nereye gidicez hem ben hiç bira içmedim dedi. Eğlenmeye diyerek üstü kapalı cevap verdim.

Yemeğimizi yedikten sonra gece kulüplerinin birinde aldık soluğu. Gecenin ritmi başlamış insanlar eğleniyordu. Pelin in elinden tutup dans pistine yürüdüm. Bir süre hoplayıp zıpladıktan sonra yorulunca yerimize oturduk.

Gelen garsona iki bira söyledim. Biralar gelince hadi bak bakalım tadına dedim. Terleyen Pelin buz gibi bira bardağını eline aldı önce minik bir yudum içti ve tahmin ettiğimden daha güzelmiş ben acı zannediyordum dedikten sonra birkaç yudum içti. Dinlenip tekrar kalkıncaya kadar biranın yarısından fazlasını bitirdi.

Pistte bir süre daha eğlendikten sonra hadi gidelim dedim. Hesabı ödeyip çıkarken daha birayı bitirmemiştim dedi. Olsun kalanı da gittiğimiz yerde içersin dedim. Başka yer mi gidiyoruz dedi evet bebeğim daha kurtlarımızı dökmedik değil mi dedim.

İkinci gece kulübüne gittik eğlence tam gaz sürüyordu, hemen bizde katıldık, müziğin coşkusunu doyasıya yaşadık. Yorulunca oturup biraları söyledik. Hem dinlenip hem biralarımızı yudumladık. Biralar bitince, Pelin elimden tutup hadi biraz daha kurt dökelim diyerek beni kaldırdı. Pelin ısınmaya başlamıştı.

Dansın ve müziğin ritmine fazlasıyla ayak uyduruyordu. Kısacık olan elbisesi zaman zaman sıyrılıp iç çamaşırı görünüyordu. Aldırış ettiği yoktu ama ben ara ara düzeltiyordum.

Yorulup tekrar oturduk ve yeni biraları istedik. Biralarımız yarım olmuşken slov dans müziği çalmaya başladı. Pisttekiler sarmaş dolaş dansa başlayınca hadi bizde dans edelim dedim. Pelin tamam deyip elini uzattı. Elinden tutup dansa kaldırdım.

Pelin içkinin etkisiyle her geçen dakika daha hoş oluyor, daha rahat hareket ediyordu. Pelin ellerini boynuma dolarken bende kollarımı beline doladım. Tek vücut olmuştuk, zaten etrafımızdakilerin çoğu da ayakta sevişir haldeydi. Birkaç dakika dans ettikten sonra hadi gidelim bu gecenin kalanını evde devam ederiz dedim.

El ele geldiğimiz gece kulübünden yine el ele sevgililer gibi çıktık. Nasıl eğlendin mi diye sordum. Çok hem de çok eğlendim dedi. Arabaya bindik giderken bir büfenin önünde durup yüksek alkollü kırmızı biralardan aldım.

Arabanın ön koltuğunda oturan ve elbisesi sıyrılmış olan Pelin in koltuğunu biraz arkaya yatırıp rahatça ayaklarını uzatmasını söyledim. Külotuna kadar bacakları ortaya çıkmıştı. Yolda giderken elimle bacaklarını hafiften okşayarak, çok güzel bacakların var bebeğim dedim. Gülümseyerek öyle mi dedi. Evet, şuna baksana sütün gibiler diyerek tekrar okşadım.

Eve gelmiştik biralarımızı alıp salona geçtik. Kendi bardağıma normal bira koyarken, Pelin in bardağına yüksek alkollü biradan doldurdum ve içine uyku ilacı değil ama sakinleştirici attım. Biraları yudumlarken müziği açtım. Oturduğumuz yerde hem dinliyor hem içiyorduk. Biraz sonra kalkmak için hamle yaparken hemen elinden tutup kaldırdım. Tuvalete gideceğini söyledi ama alkolün etkisiyle dili dolanmaya başlamıştı.
Tuvaletten çıkınca hemen koluna girip koltuğuna oturttum. Pelin iyice neşelenmiş kahkahalar atıyordu. Dans edelim dedi bende hemen kabul ettim ayağa kalktık ve dans etmeye başladık
Yine tek vücut olmuştuk. Bir süre öyle dans ettik. Ama dans değil sanki sevişiyordum. Pelin in ayakta duracak hali kalmamıştı. Hadi seni yerine yatırayım diyerek yatak odasına doğru götürdüm. Ayaklarını atmakta zorlanıyor yürüyemiyordu. Sürükleyerek götürüp yatağa yatırdım.

Yarı sızmış haldeki Pelin yatakta tüm seksiliği ile uzanıyordu. Saçlarını okşayıp öperek boynuna indim. Boynundan göğüslerine doğru yalayarak elbisesine geldim. Elbisenin üstünden göğüslerini okşayarak külotuna geldim. Minicik string külotunun üstünden koklayıp öperek bacaklarına doğru indim. İki bacağınıda okşayıp yalayarak ayağına kadar geldim. Ayakkabıları hala ayağında idi ve ona çok yakışmıştı.

Önce elbisesini sıyırıp çıkardım. Böylece iç çamaşırlar ve ayakkabıları ile kalmıştı. Göbek deliğinden başlayarak göğüslerine doğru yalayarak çıkıp sutyen’ini çıkardım. Limon kadar olan göğüslerini yaladıktan sonra göğüs uçlarına ısırıklar attıktan sonra aşağıya doğru yöneldim.

Hiç acelem yoktu, yatağımdaki l****a nın tadını çıkarıyordum. Mağazada gördüğüm o string külot şimdi Pelin in üstünde tüm seksiliği ile beni azdırıyordu. Amının dudaklarını anca kapatan bu minicik çamaşırı içindeki amla birlikte koklayıp yavaşça çıkarttım.

Üzerinde sadece ayakkabılar kalmıştı. Bacaklarını okşayarak ayakkabılarını çıkarttım. Ayak uçlarından başlayarak amına kadar öperek geldim. Amına geldiğimde dilimi içine doğru sokup yalamaya ve emmeye başladım. Tazecik amı o kadar tatlıydı ki yalamaya doyamıyordum.

Kendime gelip bir nefes aldıktan sonra bir çırpıda soyundum. Artık bende Pelin gibi çıplaktım. Aletimi yüzünde ve dudaklarında gezdirdim. arasıra dilini çıkartıp yalıyordu sanırım ya rüya görüyordu yada susamıştı.Bacaklarını aralayıp amının dudaklarına tekrar yumulup yalamaya başladım. Sanki dilimle siker gibi iyice kayganlaştırdım. Amının tadı aynı meyveli şeker gibiydi

yatağın ortasına yastık koyup onu yüz üstü oraya yatırdım o minik pembe götünüde yalamalıydım.. iki elimle ayırıp önce şöyle bir bakmak istedim..inanamadım o kadar güzeldi ki.. kafamı gömüp iyicene dilimle yalamaya başladım, yaladıkça götünün deliği sanki açılıp kapanıyordu bende dilimi olabildiğince içeri sokmaya çalışıyordum..

Daha önceden samimi bir arkadaşımın kızını buna benzer bir şekilde beraberde sikmiştik hemen o aklıma geldi. 2-3 sene önceydi o da 18-19 yaşlarında güzel bir kızdı..
neyse yalamaktan çenem uyuşmuştu kafamı kaldırdım ve kısımın bacaklarının üzerine oturup sikimi deligine sürtmeye başladım, iki elimde götünü ayırıp sürtüyor arada bir deliğine baskı yapıyordum..sikimin sadece ucu giriyordu nefis bir duyguydu çok dayanamadım ve sikimin ucu girmişken deliler gibi titremeye boşalmaya başladım..bir kısmı kızımın içine bir kısmı deligin etrafına akmıştı..öylecene yatağa yığıldım..acele etmek istemiyordum

arasıra yalnızken 31 çeker kendi dölümü ellerimden yalardım, şimdi akıttığım döller üvey kızımın götünün arasında duruyordu, kafamı uzatıp götünü ve amının etrafına doğru akan döllerimi yalamaya başladım, aynı zamanda arkadan amınıda bir güzel emiyordum..

sikim gene dikilmişti, aynı şekilde gene kızımın göt deliğine sürtüyordum ama bu sefer sanki deligi yalamamın ve döllerimin etkisiyle daha yumuşamıştı..bende daha ileri gidip kafasını sokmaya çalışıyordum..kısa bir süre sonra kafası girmeye başladı..sikim 17 cm civarıydı ama çevresi,kalınlığı 14 cm vardı..
6-7 dakika sonra sikimin kafası artık rahatlıkla girip çıkıyordu, hemen şınav vaziyeti alıp yavaş yavaş sokmanın zamanı gelmişti, sikimin ucunu hizalayıp şınav vaziyeti alacakken saten çarşaftan ayağım kaydı ve kızımın üzerine düştüm ve sikimin tamamı dibine kadar girmişti üvey kızım uyku sersemi AHHHHHHHHHHHH diye çığlık atttı..ne yapacağımı şaşırmıştım kıpırdayamıyordum öylecene kalmıştım..
1-2 dakika sonra sanki kızım pembe düşlerde gibi bir ayağını karnına doğru çekmeye çalıştı bende hafifçe içinden çıkmadan üzerinden kalakararak izin verdim..

biraz doğrulup deliğe bakmak istedim sikim en dibine kadar girmiş, ertafında kan vardı..hemen bolca tükürük alıp götünün çevresine sürtmeye başladım..görmeliydiniz..minicik bir götte kazma sapı gibi birşey..harika bir görüntü idi..hafifçe oynatmaya başladım, sikimi çıkardıkça daha çok tükürük sürtüyordum ki kurumuş olan yerler iyicene kayganlaşsın diye..
artık çok rahat köküne kadar gidip geliyordum..biraz daha uğraşsam taşaklarımı bile alacaktı bu minik göt.
daha fazla dayanamadım şelale gibi içine fışkırmaya başladım..döllerim götünün etrafından dışarı taşıyordu bunu gördükçe sanki iliklerimin tamamı içine doluyordu..bitmiştim ve üzerine yığıldım, sızmıştım..

sabah olmadan 2-3 saat sonra uyanmıştım sikimin başı hala götündeydi..Pelin hala deliksiz uyuyordu..hemen ortalığı toplamalıydım..yeni çarşafları alıp kızımı bir saga bir sola cekerek sermeye çalıştım.. sonra aklıma geldi kızım uyanınca götünün bu halini görecekti hemen tüm döllerimi temizledim ve buzluktan buz alıp geldim..kızımın uyanmaması için duza ederek buzları Peli nin göt deliğinin etrafına sürdüm ki soğuktan büzüşüp biraz olsun kapansın diye.. beklediğim tepkiyi vermemişti deliği eskisi gibi olmasada epeyce kapanmıştı.. dayanamadım biraz yaladım ve kıyafetlerini giydirip onu orada öylecene bıraktım salona gidip kanepede uyumuşum..

sabah şakılar eşliğinde uyandım..Pelin şarkı söyleye söyleye pembe kısa geceliği ile kahvaltı hazırlıyordu..uyandığımı görünce “BABİŞKOOOOOOOOO” diye üzerime atlayıp yanaklarımdan öpmeye başladı..malum sabahları biz erkeklerin siki dimdik olur o öyle atlayınca pikenin altından kızımın amının üzerine değmiş oalcak ki..Pelin “AYYYY BU NEEE” dedi… kızarmıştım… Pelin kahkaha atarak Dünkü biraları biritememişiz burada bir kutu kalmış dedi..
içimden serin sular aktı sanki..saf kızım bira kutusu zannetti..
Hemen neyse hadi kalkalım ben bi elimi yüzümü yıkıyayım dedim..kalkarken Pelin dünkü G-string ini giymiş olduğunu gördüm ve gene felaket azdım.. banyoya gidip dünkü çarşafı Pelin in kokusunu koklaya koklaya 31 çekim boşaldım..

Bu akşamda beraberdik bir şeyler yapmam lazımdı.. Aklıma kızını birlikte siktiğimiz arkadaşım geldi onun kızıda şu sıralar 18-19 olmuştur.. Peline döndüm,
Bu akşam ne yapmak istersin dedim, sana bırakıyorum baba sen en iyi planı yapıyorsun zaten dedi kikirdedi ..
Hemen Mesut u aradım naber nasılsın faslı bittikten sonra arka odaya geçtim ve olanları anlattım. Mesutta Karısının ve kızının izmitte kayınvalidesinde oldugunu ama kızını orada kaçırabileceğini söyledi..Tamam akşam 7 de buluşalım dedim.. sözleştik ve kapattık..
Kızıma üstü kapalı akşam bir arkadaşım ve kızınla buluşacağımızı söyledim, sen nasıl istersen baba dedi…

Akşama kadar evde dinlendik mayıştık birbirimize sarılıp film izledik..saat 5 olmuştu kızıma hadi kalk hazırlan siz öyle 15 dakikada hazrılanamazsınız dedim..kızım gülerek aman baba bi taytımı bide gömleğimi giyeceğim dedi..bende gözlerimi faltaşı gibi açıp TAYTMIIIII? dedim.. kızım önce bir durdu sonra gülmeye başladı..ne oldu baba yoksa tayt sevmezmisin dedi..Severimde kızım yani ne bileyim , neyse sen bilirsin dedim..

bir tayt bir gömlek giymesine rağmen kızım 90 dakikada ancak hazırlandı..karşıma dikildi nasıl baba dedi…küçük dilimi yutacaktım Taytın altına dün aldığımız yüksek topuklu ayakkabılarını giymiş üzerine beyaz uzun bir hafif içi gözüken gömlek.. Gömleği kaldırdı ve etrafında dönmeye Siyah taytının altına hiçbirşey giymediği belli oluyordu .. içine bezden bir süyten takmış uçları belli oluyordu..
Tam o sırada mesut jipi ile gelmiş korna çalıyordu, pencereden uzanıp iniyoruz diye seslendim..

Pelinin elinden tutarak merdivenleri inmeye başladık, inerken aaprtmanın yöneticisi 63 yaşındaki hilmi amca bizi gördü Maşallah maşallah sanki baba kız deği 2 sevgili gibisiniz dedi gülümseyip yarağını avuçladı, bende gülümseyip iyi akşamlaar diyip yanından geçtim…

Arabaya geldiğimizde Mesut un kızı önde oturuyordu ve kızına arkaya geç sen dedi..kızı kapıyı açıp arkaya geçerken dizlerimin bağı çözüldü..kızı siyah fileli kilotlu çorap ve deri mini etek giymişti filelerin arasından iç çamaşırı giymedigi belli oluyordu dışarı sarkan am dudaklarından üzerindede beyaz bir tsirt üzerinde pembe ıslak bir dudak resmi vardı..Pelin ve Mesut un kızı arkaya geçti Melis in yaşı kaç oldu dedim daha 18 amcası dedi, arkaya dönüp , Melis hatırladınmı aykut amcanı dedi..hatırlayamadım babacığım dedi Mesut sırıtarak gece hatırlardın kzıım dedi bana bakarak kahkaya atmaya başladı…

Mesut, Kızlar nerede yemek yemek istersiniz dedi ikisi birlikte Farkezmezzz dediler ve kızlarda birbirine bakarak kikirdemeye başladılar..sanırım daha ilk dakikadan iyi anlaşmışlardı..ben arada dikiz aynasından onları kesiyordum ikiside fısıldaşarak birşeyler konuşuyordu, aynadan pelinin amcığı filelerin arasından resmen fışkırıyordu…

hemen bir balık lokantasına gidip karmızı doyurduk 1 er kadeh şarap içtik, Mesut ee haydi eğlenmeye dedi ve ekledi sonra sizi bir yere götüreceğim enerjinizi harcamayın dedi..
Neyse hemen bir clube gittik biraz kurtlarımızı döktük Ben ve Mesut sadece Redbull içtik kızlar 1 er bira içti ve iyicene dağıttılar..Bi ara dikkat ettim Pistte pelinin arkasınada 30 yaşlarında bir adam ona sürtünerek dans ediyordu Pelinde buna karşılık veriyordu, götünü geriye atıp adamın yarragına sürttürüyordu, pist çok kalabalıktı sürekli görüntüyü kaybediyordum, O anda Mesut beni dürtüp.. Ya boşver bırak kızılar eğlensin, sonuçta onlar bizim unutma dedi..
Bende haklısın diyip eski günleri Melisi siktiğimiz günü unutamadığımı söyledim..o da bana onların üzerinden ne sular geçti anlatacam sana dedi..kafamı tekrar piste çevirdim Pelinin arkası dönük tek kolunu adamın boynuna atmış poposunu iyicene arkaya vererek dans ediyordu, melisinde bir farkı yoktu adamın bir götünün iki yanağından tutmuş elleriyle götünü çalkalıyordu..hem sinirleniyor hem zevk alıyordum bu görüntülerden, Mesut beni dürterek bana neler olduğunu Pelini nasıl siktiğini anlatsana dedi, bende hararetli hararetli anlatmaya başladım..bir ara piste baktım Pelin yoktu..Melise seslendim elimle nerede Pelin dedim hemen pistin yanındaki masayı gösterdi, Pelin bir adamın kucağına oturmuş kendinden geçmişti..Mesuda dönüp hadi gidelim artık dedim ve Pelinin yanına gidip elinden tuttum hadi gidiyoruz dedim ayağa kaldırırken AHHH dedi.. ne olduğunu anlamadım ayağınımı çarptın dedim yok bişi bana tamam dedi..hesabı ödedik otoparka gittik 2 kızda çakırkeyf olmuşlar kıvama gelmişti.. arka kapıyı açtım önce Melis bindi harika götünü sergileye sergileye, Ardından Pelin binerken dikkat ettim tam götünün arkasında taytı delinmiş, hafif nemliydi, iyicene kudurmuştum o an onu orada tutup o delikten bağırta bağırta sikmek istedim..

Arabaya bindik ve yola cıktık..Mesut sizi şimdi çok güzel bir yere götüreceğim dedi, Meliste gizli yermi babacığım dedi, Evet Melis yoksa istemez misiniz..Olur mu bence tam sırası deyip güldüler..Neresiydi bu gizli yer iyicene merak etmiştim.. yolda çevirme oldu allahtan biz 4-5 saat önce sadece 1 kadeh şarap içmişti etkisi çoktan gitmişti bile, Trafik polisleri evrakları aldı kontrol etti ama bir türlü sanki zaman kazanmak istermiş gibi oyalıyorlardı bizi..Bi süre sonra arka koltuga baktım bizim kızlar sarmaş dolaş sızmış benim kız bacagını Melisin üzerine atmış uyuyordu tabi o sırada arkadaki taytın deligi biraz daha açıkmıştı..Polislerde buna bakıyordu..Polisle göz göze geldik, Beyefendi çok güzel kızlar bulmuşsunuz dedi onlarında evrakalrına bakmalıyız dedi bende polisin üzerine yürüyüp nedemek istiyorsun lan dedim onalr bizim kızlarımız sizi şikayet edeceğim dedim..Adamlar kızara-bozara çok özür dileriz beyefendi biz yanlış anladık affedin bizi buyrun gidebilirsiniz dedi ve bizi saldılar..
Mesuda nereye gidiyoruz dedim.. Kilyosa dedi..az kaldı zaten Emirgana geldik bile dedi..

20 dk sonra ıssız ormanlarına arasında bir yolda gitmeye başladık çok geçmeden karşımıza bir villa çıktı…Oooo arkadaşından ödünç mü aldın anahtarı harika bir yer burası dedim..Mesut sırıttı arka kapıyı açtı ve haydi kızlarrr eğlenmeyeee dedi..
Kızlar heyyoo geldik mi dediler eve dogru birlikte yürümeye başladı bizde arkalarındaydık..Mesut bana Pelin in götünü göstererek işaret etti..bende gördüm diyip kafa salladım..O da kulağıma eğilip asıl sen olanları görmedin, oradaki adam pelini kucağına otururmuş sikiyordu dedi sen kızının kolundan tutup çektiğince adam kızın içindeydi dedi..yani adam Pelinin taytını yırtıp o yarıktan çatır çatır kızımı sikmiş..aslında bugün olacaklar için iyi bir şeydi çünkü kızım belliki istekliydi..

Villaya girdik arka tarafta hertaraf camdı salonda sadece bar ve mutfak vardı bahcede ise kocaman bir havuz..Kızım ve ben dayanamadık Waaouu dedik..haydi kızlar hauza dedi Mesut..Pelin bana bakarak mayomu getirmedim ki babacım dedi..Meliste elinden tutup ne mayosu hadi yürüüü dedi elbiselerle atladılar..onlar havuzda oynarken mesut kokteyl hazırlamaya başladı ve bana bir ilac göstererek sorun olmaz dimi dedi, ne diye sordum sadece azdırıcı dedi bir zararı yok dedi..olur dedim kokteylere attı buda bizim dedi ve 1 er viyagra verdi ben sitemem dediysemde at arkadaşım at bu gün güçlü olmamız lazım 2 posta kurtarmanız bunları dedi..

Neyse bizde içkilerimizi alıp havuzun yanına gidip kızların koca bardakta cin votka meyve suyu kokteyli içkilerini uzattık..Kızım bana dönüp baba bu çok büyük dedi..nasıl olsa buradayız kızım sen rahatına bak dedim..Pelin üzerinde ki gömleği atmıstı kenara meme uçları iyicene gözüküyordu Melis ise altındaki deri miniyi çıkartmıştı..Mesut gel sana evi dolaştırayım dedi üst kata cıktık..üst katta gene bir bar ve 2 wc vardı yatak odasına girdiğimde oda çok güzel ışıklandırılmış her türlü malzemeyle dolu bir sex dolabı ve en az 10 kişinin yatabileceği büyüklükte bir yatak vardı ortada..bu ne Mesut böyle burası da nedir böyle diye sordum..gel şortlarımızı giyelim konusuruz dedi şartlarımızı giyip bir yandan da konuşmaya başladık..
-Bu söylediklerim aramızda kalacak zaten seninle sırdaşız senelerdir
-Ayıp ettin biliyorsun beni..
-Ben artık 2.5 yıldır işten ayrıldım ve şirkette çalışmıyorum
-ee nasıl geçiniyorsunuz
-sözümü kesme..seninle Melisi siktikten sonra Pelinde bir değişiklik oldu. seninle beraber siktiğimizi hatırlamıyor ama benim siktiğimi net hatırlıyor
ve bunu artık hep istiyorum diyip benim başımın etini yedi.. çok korktum be Melisin bu durumu için bir doktorla görüştüm ve kızımın bir hastalığı olduğunu söyledi
bu ölümcül bir hastalı değil ama zamanlar kızım vücüdu deforme olabilirmiş.
-Ne hastalığı bu? Anlayamadım??
-Nefromanyank imiş.. Yani sex delisi diyebiliriz..Asla yetmiyor sürekli sikişmek istiyor
-oooo enteresanmış
-Enteresan enteresan…
-Eee durumu nasıl çözdünüz?
-ilaç tedavisi ugyuluyoruz ama bu onu ancak 4-5 saat tutyor kısacası gunde en az 3 tane bu ilactan içmeli yoksa önüne gelene sarkıyor..
-ee sen bu ialçların parasını nasıl karşılıyorsun çalışmıyorsunda..
-Kızımla açık açık konuştum ne yapalım diye, o bana bir fikir verdi
-Nasıl bir fikir
-Melise çok yaşlı adam sarkıyormuş bu sektörde iyi paralar dönüyormuş. 20 yaşına kadar bu işi yapsam hem ev hem araba sahibi olur hayatımı yaşarım sonrasında baba dedi..
-Yanii???
-Bu ev Melis le benim.. Annesinin haberi yok, Garajda bir Minicopper var oda melisin ondanda annesinin haberi yok..2 yılda bunlar aldık, ayrıca evi geçindiriyor
ben bira daha para toplayıp bir iş kuracağım sonrasında melisin okulu için biraz para biriktirdik ona biraz daha ekele ile yapıp yurt dısında Master yapacak
-Ne diyeceğimi bilemedim ..
-Aslında aradığın iyi oldu, seninle ortak bir iş kurabiliriz..
-bende Para yok dostum o kadar
-ahahaha para mühim degil onu ayrıca konuşuruz…
dedi ve alt kata indik…
Kızlar havuzun bir kenarında çekilmiş öpüşürken yakaladık..Mesut bana dönüp..Tekrar Sen parayı merak etme dedi ..
biz yanlarına yaklaşıp, Eğleniyor musunuz kızlar diye sorduk..Melis evet çok eğleniyoruz dedi, Pelinse yüzü kızara kızara bana baktı..
-Rahat ol kızım yabancı değil burası herşey serbest
dedim
kızımın gözleri parladı ve Melisle öpüşmeye devam etti..
bi birer içki daha alırken mesutun telefonu çaldı..Mesut içeri geçip tamami bakarız, ben sizi haberdar ederim diyip telefonu kapattı bana bir içki daha doldurdu…
-Eveeett Aykuttt.bu gün para kazanmak istermisiniz?
-Nasıl yani ?
-Bugün 15 bin tl kazanabilirsiniz yani senin 6 aylık maaşın
-Nasıl yani
-sadece 2 saat te 15bin tl.. 15 bin sana 15 bin bana
-Ne diyosun Mesut nasıl olacak bu..
-Şu havuzda gördüğün çıtırları göryomusun
-Eee nolmuş onlara
-onlara talip var..7 kişi
-nasıl yaparım Mesut hem kızım onu siktigimi bilmiyor ayrıca kızıma böyle bir şeyi teklif edemem
-Kızın zaten kıvanımına gelmiş..istersen zorlamadan 10 dk içinde kızını sikebilirim iddaya giriyormusun
-Yok saçmalama olmaz öyle bir şey
-Bak şimdi ben kızına el sürmicem ama kızın bana sarkıcak iyi izle
dedi ve havuza yöneldi Melisin yanına geçip melise sarıldı melis pelinle öpüşüyordu..melis kafasını çevirip babasıyla öpüşmeye başladı, pelin melisin boyunu öpüyor ısırıklar atıyordu..az sonra melis babasını ortaya aldı ve öpüşmeye devam etti..Pelin melisten uzak kalmıştı ama farketmiyor Mesudun yanından uzanıp melisin memelerini ısırıyordu…. az sonra pelinin eli havuzun içine girdi ve anlamıştım mesudun yarragını eline almıştı..mesut kafasını diğer yöne çevirip pelinin dudakalrını parçalıyordu..ben sessiz sessiz havuzun kenarında onalrı izliyordum..Mesut havuzun basamagına oturdu ve kızlar yanına gidip devam etmeye başladı, melisle pelin bir yandan öpüşüp bir yandan mesudun yarragını ellerinie almış oynuyorlardı..Melis eğildi ve babasının yarağını ağzına almaya başladı, Pelin ise mesutla öpüşüyordu..melis oral sexi bıraktıktan sonra sıra Pelindeydi..o dudakları şeker kokan kızım bunu daha önce yapmışmıydı bilmiyorum..gözleri kapanmış kendinden geçmişti eğilip melisin bıraktığı işi tamamlamaya başladı..beni bacakalrım havuzda içikimi içip onları seyrediyordum..Melis yüzerek yanıma geldi ve hiç bir şey demeden şortumu çıkartıp eki elinin arasına alarak okşamaya başlamıştı zaten izlerken taş gibi olmuştu benim yarağım, ve ucundan sıvılarım akıyordu..Melis gülümseyerek dilini cıkartıp ucundakini yalamaya basladı, mesut 2 aşamaya geçmiş minik kızımın göğüslerini ısırıyordu, pelinin altında hala şortu vardı..Mesut Pelinin kulağına eğilip benim duyacağım şekilde bardaki adam gibi sikmek istiyorum seni dedi..Pelin hiç itiraz etmeden taytın deliğinden mesudun yarağının götünün içine gık bile demeden aldı..mesut bana bakarak mükemmel işareti yaptı..o sırada melis beni somurdukça somuruyordu..hüüpppp, hüüüp diye içine çeke çeke bana oral yapıyordu…minik kızım ilacında etkisiyle mesudun yargının üzerinde yatakta zıplarmış gibi zıplayıp köküne kadar yarağını ohhlaya ahhlaya alıyordu..bende artık boşalmak üzereydim, çok güzel emiyordu melis..Mesut bir anda küçük kzımın içinden çıkartıp ağzına almasını söyledi, Meliste benim önümden kafasını dönüp Peline sakın yutmaaa dedi..melis bende daha hızlanmaya başladı, mesutta buyuk bir ohhhh çekip kızımın dudaklarına boşalırken dayanamadım bende Melisin ağzının içine tüm döllerimi akıttım…Melis hala hüüp hüüüp diye hepsini cekmeye çalışıyordu..
Melis bittiğini anlayınca Pelinin yanına gelip öpüşmeye başladı..Mesutla benim döllerim şu iki l****anın ağzında kokteyl haline gelmişti iyicene öpüşerek karıştırdıktan sonra Melis peline şimdi yut onları dedi, Yarısını kendi yarısını Pelin yuttu…
Melisle Pelin köşeye çekilip fısıldaşmaya ara ara öpüşmeye devam etti..
Mesut yanıma gelip
-Ne dedim sana
-Vallahi inanamadım
-ilac cok etkili kimseyi tanımaz senin küçük kızın
-nasıl yani yaptıklarının farkında değil mi?
-Farkında ama engel olamıyor, bu arada zevk alıyor..
-Yaa Mesut ama benim kız bakire
-Neee…daha bozmadın mı?
-yok ya sadece götünden siktim
-Nasıl bu kadar rahat götten aldıgı anlaşıldı.. olm bak bu 7 kişi den biri bunun bakireligine çok para verir, burada açık arttırma ile satabiliriz..
-Bak şöyle yapalım..Senin kız adamlarla sevişsin benim kız olaya girmesin..ona bırakalım o isterse girer, zorlayamam onu..Ama şu bakirelik olayını çaktırmadan halledelim ne kadar verirler
-25 binden açarız kaça giderse
-Ne diyosun sen yaa
-Yaa olm bu adamlar böyle
-Tamam çağır ama dediğim gibi olsun o isterse
O sırada Melise dönüp
-Melissss hazırlan misafirler geliyor…
-Heyoooooo
Pelinde merak edip sordu ne oluyor ne misafiri diye, bir şeler konuşup gülüştüler..
Mesut Pelin sen gel babanın yanında biraz dinlen dedi..

Pelin yanıma geldi
-Kızım eğleniyormusun
-Evet babacığım ya sen?
-ama bunalrdan kimseye bahsetmek yok anlaştık mı
-delimisin baba böyle bir şeyi kime anlatırım ki
-Sen iyimisi peki kendini nasıl hissediyorsun?
-biraz rahatlamış hissediyorum içk**en sanırım hiç birşeyi umursamak istemiyorum
-Keyfine bak canım benim sen mutlu ol yeter
-Baba bu ev kimin miş
-Mesut la Pelinin
-Nasıl yani
-Baba kız işte kızım ikisinin ortak gizli evi
-Yaa baba keşke bizimde olsa
-İstermiydin…
-Delimisn baba kim istemez
-Ama bunun için çok açlışmak lazım ve kendinden ödünler vermek lazım dedim
-Mesela nasıl
dedi.. ve kapı çalıdı, içeriye 45-60 yaslarında düzgün kıyafetli 7-8 adam girdi, belliki hepsi kodamandı..
-Bak kızım bu evin yolu bunun gibi adamlardan geçiyor
-Anlamadım bana
-izle anlayacaksın

Mesut herkese içki servisi yaptı ve gülüşmeler şakalaşmalar arasından Pelin merdivenden güzel bir mini etek ile aşagı doğru iniyordu, kimseden çıt çıkmıyordu..
Adamın biri alkışlamaya başladı ardından herkes alkış kıyamet, Melise e peri gibi davranıyorlardı..Kızımın gözleri parladı..

orada 3-5 dk onlar konustuktan sonra Aykut yanımıaza gel..Melis sende pelini al havuz kenarında biraz oturun bir özel bir şey konuşacağız dedi
Melisle Pelin Havuz kenarına giderken , Baba ben Peline kıyafet vereyim ıslak kız yukarı cıkıyoruz dedi bizde tamam dedik birlikte yukarı cıktılar

Mesut evet arkadaslar yeni bir uyemiz var kız 3 hafta önce 17 oldu arka kapı açık ama ön taraf daha koklanmamış..Herkes hep bir ağızdan oooooooooooooo dedi..
Öncelikler kesin degil kızı zorlayamayız isterse katılacak.. bakireligini 25 binden açıyorum dedi
25-29-33 -35 -40 fiyat saniyeler içinde çıktıkça çıkıyordu 43-45 en son en yaşlı görüneni 50 dedi bende içimden iyi siki kalkmaz küçülmüştür bunun kızımın canı yanmaz dedim..
Mesut evet 2. posta için dedi?
bende 2 posta nedir..ilk o amı Kanlı ve döllü sikecek kişi dedi..ben şaşırmıştım allah allah ne zevkler var diye
15 ten açıldı o da 23 bin e birinde kaldı.. bugun 73bin tl kazanma şansımız vardı bu benim 2 yıllık maaşımdı..Mesut kulagıma egildi % 10 nu benim sakın unutma dedi güldü…Olm tam pezevenk olmuşşun dedim bende gldüm..

Kızım fazla çekinmesin rahatlasın diye mesut ona bir içki daha hazırladı, ve merdivenden ikisi birden inmeye başladı kızımın üzerinde sizncirden yaplımış bir bluz tüm memeleri meydandaydı, altında ise aynı zincilerleden yapılmış sanki amazon kıyafeti gibi bir etek içinde sadece ip bir don vardı.. millet sus pus oldu..son basamaktanda indiğinde gene alkış kıyamet bu sefer Pelin içindi..Kızımın yüye gözleri parladı, yanıma koşarak geldi tüm gözleri onun üzerindeydi..

-Baba ne oluyor
-yok bişi kızım eglenmene bak, Mesut amcan sana bir içki daha hazırladı
-iyi olur biraz heyecanlandım
dedi ve yudumlamaya başladı
-Sen benim babamsın ama sormak zorundayım
-sor kızım bugun cekinecek hiç bir şey yok herseyi sorabilirsin
-Bu adamların hepsi Melisle birlikte mi olacak
-sanırım evet
-waaaouuwww
-ne o Melisin yerinde mi olmak isterdin
-Bilmem ki, yani böyle bir ortam…ama bişi söylicem sana
-Söyle kızım çekinme
-Ben bakireyim
-Bakire olduğunu biliyorum da.. Anal sex ne zaman yaptın
Kızım kızardı biraz..
-Barda bir adamla dayanamadım yaptım
-Hiç acımadı mı?
-Kızlar çok acı demişti bana neredeyse hiç acımadı bende anlam veremedim
-ahahahah alem sin Pelin
-Ne oldu baba
-Yok bişi eğlenmene bak ne istersen onu yap
-Ya bakireliğim?
-Burada vermek istermisin?
-Kızmazmısın?
-Kızım o senin benim ne hakkım var ki kızmaya
-biraz izleyeyim belki olabilir
-Bende sana şimdi bir şey söyleyeceğim..Bu adamlar senin için 70bin tl veriyor bize
-Neeeeeeeeeeeeee
-Evet bunuda bilmeni istedim
-Neye 70 bin veriyorlar
-senin bakireligine yani kısacası bu gece olacak her şeye..
-Waaaowww, bunu söylediğin iyi oldu
-ahaha çok tatlısın canım kızım benim..
-Sende babacığım

Adamlar havuz kenarına çırılçıplak oturmuş Melisin servis yapmasını bekliyorlardı..Melis o güzel vücudunu kıvıra kıvıra havuzun merdivenelrinden indir ve ilk başta oturan kişinin yarağını hemen ağzına alıp işe koyulmaya başladı..
Mesut yanımıza gelip
-Nasıl gidiyor
-valla seyrediyoruz şimdilik
-aaa Pelin katılmayacakmı
-Keyfi bilir
-Bundan ala keyifmi varmış bence hiç beklemesin varkit kaybetmesin böyle bir oratam bir daha bulamaz
dedi ve wc ye dogru gitti

-Yaa baba acır mı?
-Yani kızım ne söylesem sana boş..acır elbet..ama para kazanmak için değermi değmezmi sen karar ver
-Peki sonradan bi daha yaparsam acırmı
-Yok 1 kereden sonra bir daha acı yok
-himmm…

melis çok hızlı gidiyordu adamları boşaltıp döllerini tek tek yutuyordu..benim bu mazarada sikim gene dikilmişti..

-Baba melis çok hoş bir kız
-Evet öyle
-sen neden katılmıyorsun
-senle kalmayı tercih ederim burada kurt çok
-aman babaaa sen diyorsun bana rahat ol kendin gerginsin
-haklısın aslında
-Mesut amca bana bir şey yapar diye mi korkuyorsun
-daha ne yapsın zaten yaptı
diyip ikimiz birde gülmeye başladık..
kızım içkisini bitirdikten sonra konuşmaları kaymıyordu ama kendine güveni çok iyi idi, sanki 18 yaşında bir kız değil 25-26 yaşında olgun bir kız gibiydi
havuz kenarından Salona doğru Melisi taşımaya başladılar ve ortadaki yuvarlak masanın üzerine sırt üstü yatırdılar, mesut ışıkların tamamını kapatmış spot aydınlatma ile sadece ortadaki masanın üzerini aydınlatıyordu..adamlar sırayla melisin amından sikiyor meliste boşa kalan yarakların kimini elleri kimini ağızı ile zevke getirmeye çalışıyordu..çok geçmeden boşalmalar sırasıyla geliyordu..ilk adam böğüre böğüre melisin içine tüm döllerini boşalttı ve hemen kenara çekildi..31 çeken biri hemen melisin amına girip boşaldı, bu görüntüyü gören yaşlı olanlardan biri surtaına atırmaya başladı ardından bunu gören diğeride suratına derken sırayla hepsi melisin güzel vücudunu dölle kapladı..çok heycanlanmış kitlenmiştim kendime gediğimde yarrağım taş gibi ama pelinin avuclarının içindeydi, sanırım o da heycanlanmıştı.. biz karanlıkta kaldığımızdan kimse bizi görmüyordu..grubun içinde daha önce dikkat etmediğim genç bir çocuk vardı..Melisin tüm vücudundaki ve amındaki tüm Dölleri yalayıp temizliyordu.. hala bir kisi melise oral yaptırıyor boşalmamıştı..genç cocuk melisten izin isedi ve melis başını sallayıp onayladı..melisin bacaklarını omuzuna alıp götünden sikmeye başladı..Melis daha bir zevkle inliyordu..ama kimse melise değil götü pırıl pırık çocuğun götüne bakıp kimisi 31 çekilyor kimisi okşuyordu..oral sex yapan adam melisin agzından cıkarttı ve cocugun arkasına girmeye calıstı..cocuk itiraz etsede adamalr kolalrından tutup engellemeye calıstı..adam genc cocugun götünü yara yara o melisi sikerken adamda onu sikmeye basladı..sonradan ögrendim oyun yapıyorlarmıs çcocuk zaten GAY miş..
çok zevk almıştım pelin elini bırakmış beim yaragımı emmeye başlamıştı, iyicene azmaya başlamıştı, adamlar melisin 2 postasına geçmişti.. mesut yanımıza yaklastı ooo dermiş gibi kızımla benim o durumumu gördü pelinin götünü gösterip katılayımmı diye sordu bende kafamla onayladım takıl gibisinden…ama bizim mesut hayvan..pelinin ip donunu yana sıyırdı göt deliğine tükürdü ve laappp diye bir anda soktu.. ben yavaş ne yapıyorsun dedim..olm kızın götünü kendi kocaman yarağınla sikmişssin bu kaza artık bişi olmaz meraklanma dedi..kızımla gözgöze geldik.. ve beni bıraktı nasıl yani dedi..o sırada mesut köklemiş devam ediyordu..dün akşam dayanamadım seni siktim kızım ..kızgınmısın..o güzden bugun barda adam canımı acıtamadı..neden söylemedin baana diye sorarken gözleri kaymaya başladı..mesut arkadan tempo tutturmuştu..Pelin canım babam hep bunu istiyordum zaten dedi ve tekrar sikime yönelip emmeye başladı..
gözlerimi kapatmış içkimi içiyordum bi yandan vigaranın verdiği etkiyle cabuk boşalmadıgım için mutluydum..mesut bana ve Peline gözlerimiz için uyku bandı verdi gözlerinizi kapatın hayal kurun daha zevkli olur dedi..biz zaten birbirimizin hayalindeyiz su an cok mutluyuz dedim..o da güldü takın işte oyunbozanlık yapmayın dedi bizde taktık..kızımın dudakları o kadar guzel emiyorduki bu gecenin hiç bitmemesini diledim..ara arar bögürme boşalma sesleri geliyordu..belliki melisi hala sikiyorlardı..boşalmak üzereydim…geliyorum dedim mesut bandımı cıkartıp kızına işaret etti kızıda geldi pelin ve melis aynı anda beni emiyorlardı..o da ne pelimin arkasında mesut degil bir başkası vardı..pelinde kaptırmış kendini emdikçe emiyor siktirdikçe siktiriyordu herkes içine boşalmış götünden döller akıyordu..bu görüntüye dayanamadım ve boşalmaya başladım…
arkadaki adamda ohhhhhhh çekerek içine akıttı pelinimin…Melis ve pelin gene benim döllerimi birbirlerine pay ediyorlardı..bi anda aradan bir ses yükseldi 100bin dedi..biz anlamadık.. 110 dedi digeri 125 dedi digeri 135- 145- 150-160-175 dediler..ne bu ne oluyor dedim..
Pelinin bakireligine 175bin veriyoruz dediler..Pelin bana baktı..Sen bilirsin dedim..
adamlar , tüm gece için sadece Peline 250 bin verir hepimiz istediğimiz kadar siker ve içine boşalırız….
175 bin diyen adam gene o en yaşlısı olandı..bana dönüp ekledi..bugün farklı bir şey istiyoruz..nedir diye sordum..
biz sikicez ama sen kızının içine boşalana kadar kimse içine boşalmıyacak yani ilk sen dolduracaksın kızının içini dediler..
Kızım bana dönüp.. Oluuuurrrrr dedi….
adamlar kahkaya boğuldu….bak küçük kızın seni düşünmüş dedi..ben ilk önce anlayamadım..Meğer pelinle melis yukarda konusmuslar..Pelinde ilk babam içime boşalırsa olur demiş..çok mutlu olmuştum…
O sırada Mesut bana bir içki hazırlamış rahatlarsın al iç dedi..

en yaşlı adam yanıma gelip..iyi bak az sonra bu yarak ile kızını kanaacağım dedi..o da ne..benim 17 cm ise bu adamın en az 20-21 cm idi.. benim 14 cm kalınlıgı varsa bu adamınki redbul kutusundan kalın yarragı vardı..nasıl alacaktı benim minik kızım bunu…
kızımı kucaklarında yukarı yatak odasına tasıdılar..kızım çok mutlu görünüyordu..adam sikmeden önce herkes bir güzel bu bakire amı yalamak istiyordu sırakya hepsi bir güzel yapayıp yumusattılar…ben ve mesut yuzutu uzanmış olacakalrı seyrediyorduk..mesudun uzerine kızı yattı, bana dönüp, Aykut amca senin götünde çok güzelmiş, erkek olsam kaçırmazdım seni dedi..bende götümüü sallayıp çookmu güzelll dedim gülüştük….

gay olan yaşı adamın yaragını yalıyordu, melis babasının üzerinden kalktı ve dolaptan vucut kremi almış benim sırtıma masaj yapmaya basladı..çok rahatlıyordum mink elleri beni mest ediyordu…
yaşlı olan adam..hazırmısınız dedi herkese..herkes hepbir agızdan eveeet dedi..kızım dolmatmışlardı ağzına bir vermiş öne doğru kaçmasın diye ve ayaklarından tutuyorlardı..adam o dev yaragı kızımın amına badana yapmaya başladı..adam çok profösyoneldi..bu işi defalarca yaptığı belliydi..en az 10 dk bu sekilde badana yaptı..kızım mest olmuştu kendini bırakmış en az 2 defa boşalmıştı..amından sıvıları süzüyordu..tam gevşemiş haldeyyen adam bir anda Peline yüklendi Pelin.. BABACIĞIMMMMM diye bağırdı..adam geri çekip bir kez daha yüklendi dibine kadar soktu..kızım ciyak ciyak bağırıyordu ama herkes kahkahalarla gülüyordu, aslında biraz sinirlenimiştim biraz nazik olabilirlerdi..1-2 dakika geçmeden hadi daha sok diye bağırıyordu Pelin..minik amcıklım 17 yaşındaki tatlı lolişim sikin beni diye inliyordu çok yakın izliyordun giriş çıkışları..bacak arası kan dolmuştu ama pelin umursamıyordu..son olarak adam bir anda yüklendi ve bir anda yaragını çıkartıp benim sırtıma doğru boşaldı..herke alkış kıyamet neler oluyor dedim..o kızının hakkı bu de senin hakkın adettendir dedi..melis zaten bana masaj yaptıgından tüm dölü sırtıma yaydı, hemen sıraya kanlı am sikmek isteyen gecti..makineli tüfek gibi sikiyordu..oda aynı şekilde sırtıma boşaldı..beni ayağa kaldırdılar sende sıra dediler..kızımın bacakları tir tir tiriyordu..eminmisin dedim evet babacığım eminim ne olur boşalt içime seni hissetmek istiyorum dedi..bende yaasca girmeye nazik nazik sikmeye başladım..Daha sert diye haykırdı..bende artık kökleye kökleye sokuyordum benden oncekilerin yarakları dev gibiydi bir şey hissetmesine imkan yoktu…melis geldi benimle öpüşmeye başladı..bir eli ile sırtımdaki dölelri alıp götümü parmaklamaya başladı..cok güzel bir duyguydu bu…öyle kitlenmişimki bu zevke melis 3 parmagınıda sokmaya başlamış bana ben bunu farkedince daha fazla dayanamadım e kızımın derinliklerine böğüre böğüre boşaldım..kızım mmmmmmmmmmmm,,, mmmmmmmmm enfessss diyerek inliyordu..artık sıra herkesteydi..sırayla aynı vaziyette kızımı sikim tüm döllerini içine boşalıttılar..artık öyle standard bagladılarki bende öyle mayışmışım ki sızmışım..
uyandığımda gay çocuk beni götümden sikiyordu..neler oluyor dedigimde kızım mesut melis 2-3 kisi daha kalmşı bana bakıp gülüyorlardı..Kızım babacım artık çok geç bugun ikimizde bir şeylerlerimizi kaybettik ama cok para kazandık..nasıl yani dedim bana 250 sanada 75 bin verdiler bende dayanamadım Mesut abide sana ilaclı içki içirdi herkes sana 1 posta …… nasıl yani siktilermi beni..evett baba siktiler…nasıl farketmedim…bende farketmemiştim unuttunmu dedi..
o sırada gay olanda içime boşaldı..sıcak sıcak bir sey akıyordu içimde..çok güzelmiş dedim kendi kendime..sonra gay cocuk tüm dölleri götümden temizlerken daha cok zevk aldım..yaslı adam ben 1 kere daha istiyorum dedi..nee sende mi siktin beni bu koca yarakla dedim..evet hemde ilk ben siktim dedi güldü..kızım hadi baba hadi baba diyince nasıl olsa gitmis giden dedim tamam gel bir de ayıkken hissedeyim bunu dedim…
adam yumuşamış götüme köüne kadar soktu..bi ıhh dedim o kadar alışmıştı gödüm..kızım amcığını agzıma dayadı onu eme eme sikildim..adam çok geçmeden içime sanki bir bardak boşaldı..sonra gene soktu doymamıstı herhalde..kulagıma egilip..bu işler böyle kanka sende yiyiceksin illa dedi..bi baktım mesutmus beni siken..artık oluruna bıraktım herseyi..öğlene kadar herkes birbirini sikti hanların , viyagranında etkisi geçtiğinde ölü gibiydik..Eşim aksama dogru gelecekti saat 2 olmustu toparlanalım dedim kızım bana annemle konustum yarın sabah gelecekmis dedi..orada öyle yıgılmışım..kim kimi sikti nasıl oldu gerisini pek hatırlamıyorum ama % verdikten snra 300bin tl ile eve döndük..kızım 19 yaşına bastı dogum gunu hediyesi onada minicopper aldık arımada wosvagen ben eski araba ile devam ama kızımın zekeriya köyde benimde çeşmede nefis kurulu villalarımız var..Tabi annenin haberi yok

(alıntı değildir)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir