Yasak Ve Gizli – BÖLÜM 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Yasak Ve Gizli – BÖLÜM 1
Türbanlı Liseli Teyze Kızına Yasak Aşkım

Üniversite 2.sınıf öğrencisiyim, bu yaz yapmak zorunda olmadığım ama yapmak istediğim 20 iş günü staj’ım vardı. İstanbul da güzel bir şirkette torpil sayesinde staja kabul edilmiştim. Şirket gerçekten de güzeldi eğer kendimi kanıtlayabilirsem gelecek senelerde ki staj’larımı da burada yapmak isterdim ama torpil olduğu için değilde kendi bilgi ve becerilerim sayesinde, tekrar başvurduğumda kabul edilmek istiyorum. Şirket Şişli taraflarındaydı ve benim evime çok uzaktı bu nedenle teyzemde kalmak istiyordum.

Teyzemi aradım ve durumu açıkladım 1 ay boyunca hafta içi onlarda kalmak isteğimi söyledim ve çok sevinerek kabul etti hatta böyle bir şeyi bir daha sorma ne zaman istersen gel isteğin kadar kal dedi. Teyzemle aram iyiydi nede olsa annemin kardeşi. Ben pek ziyarete gitmesem de akrabalarım beni severdi (Yıldızım dişiymiş ne demekse öyle diyorlar). Teyzemin 2 kızı vardı küçük olan Yasemin 8. sınıfa gidiyordu, büyük olan Merve 9. sınıfa gidiyordu, eniştem fabrikada çalışıyordu tam olarak ne iş yaptığını bilmiyordum ama maaşının yüksek olduğunu biliyordum, önceden teyzemler konuşurken duymuştum.

Yaz gelmişti final sınavlarım bitti, büt sınavım yok. Yorulmuştum okulda, kafa dağıtmak istiyordum. Staj’ın başlamasına 3 hafta vardı. 3 hafta arkadaşlarımla gezdim tozdum denize girdik karı kız peşinde koştuk 3 haftayı doldurduk.
Zaman gelmişti artık teyzemi aradım;
+ Alo(ben)
– Alo Oğuz(teyzem)
+ nasılsın teyze
– iyiyim evi temizliyorduk kızlarla
+ sen neden yoruyorsun kendini bırak kızlar çalışsın
– keşke çok tembel bunlar abisi hiç yardımcı olmuyorlar
+ ne demek yardımcı olmuyorlar ben gelince kızarım onlarla
– canım benim senin düşünmen yeter, ne zaman geliyorsun sen
+ bende onun için aradım yarın(cumartesi) geleyim diyorum, pazartesi başlıyor staj’ım
– yarını bekleme akşam çık gel
+ gelemem ki arkadaşlarla gezicem
– anladım sen bilirsin ne zaman istersen gel bekliyoruz seni, hem kızlarda çok özlemişler seni neredeyse 1 yıl olacak görmediler seni
+bende onları özledim, hadi selam söyle herkese yarın görüşürüz inşallah
– onlarında selamı var sende selam söyle annenle babana, kaç gibi burada olursun
+ 12-1 gibi orda olurum
– tamam bekliyoruz.

O gün gece yarısına kadar arkadaşlarla sahilde gezdik. Ertesi gün saat 8de kalktım, az uyumayı ve erken kalmayı seviyorum gün daha uzun oluyor. Duş aldım kahvaltı yaptım hazırlandım evden çıktım. Yolum uzun değildi ama kısa da değildi. 9:30 da evden çıktım 4 aktarma yapmam gerekiyordu, 12:30 gibi teyzemlere gelmiştim. Zili çaldım kapıyı yasemin açtı; (yasemin ben görmeyeli büyümüştü memeleri olgunlaşmamıştı ama küçük değillerdi, kıyafetin üstünden küçük olmadıkları belli oluyordu, götüde yavaştan olgunlaşıyordu, sanırım fizik olarak annesine çekicekti);
– Oğuz abim geldiii, hoş geldiiin (sarıldı bende ona sarıldım)
+ hoş bulduk canım nasılsın
– iyi

Ayakkabıyı çıkardım içeri girerken teyzem geldi içerden (teyzem türbanlı, ortalama 1.75 boyunda, hafif balık etli, dışardan bakınca götü çok güzel gözüküyor yumuşacık ve büyük, memeleri götünden daha güzel gözüküyor. Kafasında türbanı vardı, altında uzun etek üzerinde uzun kollu yeşil badi, sütyenin izleri azıcık belli külot izi belli değil tüm vücudu kapalı);
– Hoşgeldin Oğuz
(boynuma sarıldı ahh yumuşacık vücudu, memelerini göğsüme bastırıyor bende ona sarıldım sıkıca)
+ Hoşbulduk teyze çok özlemişim seni nasılsın
– Bende çok özledim nerelerdesin sen hiç gelmiyorsun özletiyorsun kendini
(sarılma bitmişti çantamı köşeye koydum ve oturma odasına doğru yürüdüm)
+ Üniversite teyze eve bile gitmiyorum sizle bir alakası yok yani
– Biliyorum annen de aynısını söylüyor
+ Merve nerde
– Markete gitti ekmek almaya gelir şimdi, Yasemin gel sofrayı kuralım
+ Bende elimi yüzümü yıkayım

Odadaki masayı çekyata yaklaştırdılar üzerine örtü tabaklar kaşıklar derken yemekler geldi. Teyzem çok güzel yemek yapar yine döktürmüştü. Mercimek çorbası, pilav, kuru fasulye, turşu… çok güzel gözüküyor du ama bir eksik var.EKMEK. Kapı çaldı Yasemin koşarak gitti kapıyı açmaya Merve gelmişti marketten. Oturma odasına geldi, buda ne bu Merve mi ben görmeyeli ne kadar da değişmiş, memeleri büyümüş götü büyümüş (ortalama 1.65 boylarında, türbanlı, memeleri çok büyük durmuyor ama yaşına göre büyük gözüküyor, götü hafif dışarıda galiba squat yapıyordu) beni görünce yüzü güldü mutlu oldu, özlemişti beni bende onu özlemiştim;
– Hoşgeldin abi nasılsın
+ Hoşbulduk Mervecim iyiyim sen nasılsın
(sarılmak için yaklaştım ama utandığını farkettim sarıldım ama sözde elim sırtına değdi sadece)
– Sağol abi bende iyiyim nasıl gidiyor üniversite
+ Üniversite çok güzel, çok ders çalış sende güzel bir yer kazan yoksa pişman olursun
– Çalışıyorum abi merak etme

Utandığı belliydi ama beni severdi bende onu severdim zaten sevdiği için utanıyordu. Merveyi gördüğümde içimdeki sevgi sanki değişmeye başlamıştı, daha önce hiç aşık olmamıştım, ama galiba aşık oluyordum yada azgınlıktan böyle oluyordu bilmiyordum.

Eniştem işteydi akşam 7 gibi gelicekmiş, sofrayı kurdular yemek yemeye başladık benim gözüm Mervede. Merve’ye bakışlarım değişmişti artık kuzenim gözüyle bakmıyordum. Liseli bir fıstık olarak bakıyordum ve onu sikmek istiyordum. Tabi bunlar sadece istekte kalacak duygular böyle şeyler olması mümkün değil nede olsa türbanlı bide imam hatipte okuyor, kendisi gitmek istemiş imam hatip lisesine. Sevgilisiyle belki küçük şeyler yaşayabilirdi (öpüşme elleşme gibi) ama kendisinden 4 yaş büyük biriyle üstelik kuzeniyle böyle şeyler yaşaması imkansızdı. Yemekte gözünüz kaçırıyor göz göze gelemiyordu benimle utanıyordu görüşmeyeli çok zaman oldu biraz alışması gerekiyor.

Yemekleri yedik sofrayı topluyorlar, önümde çok güzel götler geliyor gidiyor. Duygusal olarak çok kötü oldum(Azdım) tuvalete gittim 31 çektim rahatladım. Akşama kadar konuştuk üniversiteden felan bahsettim. Teyzem kız arkadaşın varmı diye sordu, o sırada Mervenin bi anda kafasını telefondan kaldırıp bana baktığını fark ettim, sevgilim olup olmamasını bu kadar önemsediğine şaşırdım yada soruyla alakası yoktu denk gelmişti bilmiyordum.

Akşam oldu eniştem geldi, hoşgeldin felan başladık muhabbete. Saat 12 gibi herkes yatmak için hazırlanmaya başladı. Normalde Merve ve Yasemin oturma odasında birisi bir çekyatta diğeri diğer çekyatta yatıyordu. Hava sıcak olduğu için odalarında yatamıyorlardı orası daha sıcak oluyordu, penceresi binaların arasına açılıyordu oda serinlemiyordu. Bende olduğum için bu sefer ikisi bir çekyatta bende diğer çekyatta yatacaktım. Merve altında siyah eşofmanı üzerinde beyaz t-shirt ile yatıyordu benim üstümde mavi t-shirt ve kapri vardı.

Teyzem geldi kızları öptü iyi geceler kızlar bana baktı bende ona bakıyordum, anladı canımın çektiğini beni de yanağımdan öptü, gönül isterdiki dudaktan öpsün ama sadece istek. Aslında tam öpecekken kafamı bir anda çevirim dudağımın kenarında öptürmeyi düşündum ama öyle bir şey yapsam çok farklı şeyler olabilirdi. Kardeşinin oğluda olsam erkektim ve kızlarıyla aynı odada yatıyordum bana karşı olan güvenini kırmak istemiyordum olay sadece güven değil bana karşı olan sevgiside bir anda nefrete dönebilirdi bunu göze alamazdım.

İlerleyen zamanlarda birşeyler yapmak istiyordum ya teyzemle yada Merveyle bir şeyler yaşamak istiyordum. Çok zordu hatta imkansızdı acaba çok yavaş ve emin adımlarla ilerlersem bişeyler olabirlirmiydi bunu bilmiyordum ama ögrenmek istiyordum. Öyle şeyler yapmalıydımki ters tepki verirlerse olayı uzatmamalılardı. Çok iyi çalışmam gerekiyordu çok. Gece yatarken bunları düşünüyordum acaba neler yapmalıyım, yapmalımıyım yoksa yapmamalımıyım, riske girdiğime değermi düşünüyordum. Kesinlikle değer bu götler ve memeler ya teyzemle yada Merveyle bir şeyler yaşamak istiyordum.

Herkese iyi geceler…

DEVAMININ GELMESİNİ İSTİYORSANIZ BEĞENİN YORUM YAPIN

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir