Yıllardır Arzulanan Enfes Kız

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Yıllardır Arzulanan Enfes Kız
Adım Ali. Yaşım 20. Üniversiteyi 1 sene geç kazandım. Eskişehir’i kazanmıştım. Yani geçen sene 4 yıllık lise arkadaşım olan Tuğçe’nin kazandığı şehri. Eskişehir’e gidince ilk işlerimden biri Tuğçe ile buluşmak oldu. Bana üniversiteden, buradaki gençlikten ve ortamdan bahsetti. Bol bol konuştuk. Sonra yurdun kötü olduğunu eve çıkmak istediğini ve birbirimizi tanıdığımız için bana birlikte aynı eve çıkabiliriz önerisini sundu. Biraz düşündükten sonra onayı verdim. Hem maddi yönden hem de Tuğçe’nin temiz, iyi bir kız olmasından dolayı evin iyi olacağını düşündüm.

Tuğçe ile geçmişimizi de kısaca anlatayım. Tuğçe için çok güzel bir kız diyemeyiz. Yani yüz güzelliği ortalama deriz. Lise 1 ve 2 de Tuğçe gerçekten çirkindi. Yüzündeki sivilceler ve giydiği pantolon onu çok kötü gösteriyordu. Lise 3 ve 4 de ise sivilcelerinden arınmış, artık mini eteğe geçmişti. Hele ki lise 3 de okulun ilk günü yazın etkisiyle gözüme çok güzel görünmüştü. O bronzlaşmış ve yeni ağdalanmış bacakları beni çıldırtıyordu. Enfes bir fiziğe kavuşmuştu 17 yaşında. O günü asla unutamam. Benim ise lise 2 den itibaren cool bir havam vardı. Tuğçe’nin bana ilgi gösterdiğini biliyordum. Ama o zaman gerçekten çok çirkindi. Sonraki iki sene ise ortalama arkadaştık. Bu süre zarfında Tuğçe’yi hayal ederek 2 sene boyunca bol bol 31 çektim. O enfes bronz ve ağdalanmış bacaklara türkçe bahis elimi sürtmeyi hayal ettim hep. Cana yakın biri olması insanı gerçekten kudurtuyordu. Beni severdi ve konuşurken hep bana dokunurdu, sürtünürdü…

Evet böyle bir lise döneminden 1.5 sene sonra Tuğçe ile aynı eve çıktım. Yaklaşık bir ay içinde birbirimize alıştık. Evin masraflarını aileleri falan halletmiştik. Başta ikimiz de odamızda takılırken sonraları birlikte kahvaltı etmeye, tv izlemeye başlamıştık. Tuğçe benden tekrar hoşlanıyordu. Bu belliydi. Ama önceden onu reddetmemin etkisiyle bunu çok belli etmemeye çalışıyordu. Ben ise Tuğçe’nin yanında azıyor ama bunu belli etmemeye çalışıp kendime sürekli kızıyordum. O benim yakın bir dostum ve ev arkadaşımdı.

Bir ay daha geçmişti. Hayat monotondu ikimiz içinde. Okul, arkadaşlar ve ev şeklindeydi. Tuğçe değişmişti bana karşı. Elime yanlışıkla dokunması, bakışları ve vücut hareketleri beni delirtiyordu. Benim azgınlığımı hissettiği fazlasıyla belliydi. Bana oynuyordu adeta. Bir gün Tuğçe ile çok yakınlaşmıştık. O gün 1. Sınıftan kalan çok zor bir dersini vermişti. Bana haber verirken bana sıkı sıkı sarıldı. Ben ise hafif şekilde belini tuttum ve okşadım. Yüzümüz, gözlerimiz ve dudaklarımız çok yakındı kısa bir süre için.

Bu sınav döneminde ben de gerçekten iyi ders çalışıyordum. Saat gece 1 i bulmuştu. Salona geçip tvyi açmış youwin ve bir bardak buz gibi su içiyordum. Rahatlamaya ihtiyacım vardı ve dinleniyordum.

O an mutfaktan o tatlı ses yükseldi: “Ali bi gelir misin?” Şaşkındım. Tuğçe’nin yattığını sanıyordum. Kalktım ve mutfağa geçtim. Gördüğüm şey sadece 1 saniyelikti. Ama ben onu 1 dakika gibi hissettim. Tuğçe arkası dönük bir şekilde tezgaha dayanmış ve su bardağına uzanmaya çalışıyordu. Altında genç kızların giydiği hafif dantelli, beyaz üzerine birkaç renkli incecik bir mini pijama şortu vardı. Yaklaşık 2 sene sonra Tuğçe’nin yeni ağdalanmış ve hafif bronz olan o inanılmaz bacaklarını gördüm. İçimden kütür kütür dedim. İşte o 1 saniye bu kadar uzundu. Benim yarrak bu sırada kütük gibi olmuştu. Belli etmeden yanına gittim. O sırada yine bana oynadı ve önümden çekilirken ben de uzanırken tezgah ile benim aramda kaldı. Sikim götünün iki yanağı arasına girmiş durumdaydı. Yaklaşık 2 saniye öyle durduk. Sonra geri çekilirken bana döndü ve dudağıma yapıştı. Bu ise 10 saniye kadar sürdü. İnanılmaz şeyler yaşıyordum. Hayal ettiğim kız ile müthiş bir sevişme yaşadık. Birbirimize yanan gözlerle bakıyorduk adeta. Saniyeler içinde birbirimizi ne kadar çok istediğimiz söyledik. Tuğçe’nin pijamalarını iki hamlede çıkardım. İç çamaşırı yoktu. Güldüm. Uyurken böyle rahat olduğunu söyledi. Ortalama büyüklükte olan youwin giriş göğüsleriyle 5 dakika boyunca uğraştım. Sonra alt tarafa geçtim. Sıcak yoğun bir su akıyordu. Çok heycanlıydı. Birkaç defa parmakladığımda çığlık atmaya başladı. Sonrasında benim t-shirtümü ve eşofmanımı çıkardı. Boxerı ise tek hamlede çıkardı.
Ben inanılmaz kudurmuş durumdaydım. Sınav dönemi olduğu için tam 1 haftadır 31 çekmiyordum. Bana oral seks yaptı 20 saniye boyunca. Ardından hırsla “sok bana” diye haykırdı. “Ama bakire değil misin?” dedim. “Ali yalvarıyorum boz beni! Yanıyorum, çok istiyorum seniii!” dedi. Kısa bir süre düşündüm. O kadar azmama rağmen doğruları olan bir insandım ve kararımı verip Tuğçeyi tezgaha oturttum. Sikimi sıcacık ve ıpıslak olan o deliğe soktum. O yıllardır hayalini kurduğum harika bacakları deli gibi sıkıp kendime çekiyordum. Hayvan gibi siktim Tuğçe’yi. Kısa bi süre sonra orgazmı başladı. Titremeye başladı. Ben ise boşalmamak için zor dayanıyordum. Çok üst düzey sikiyordum. Tezgahdaki şeyler yerlere döküldü. İnanılmaz bir an yaşıyordum. Amının tampon bölgesine çok sert vuruyordum artık. Ve o an aynı anda boşaldık. Çok uzun sürdü bu. Kan ve döller içinde Tuğçe’yi yerdeki halıya indirdim. Sikim amının içinde ve ikimizde çok yorgun bir şekilde dudaklarımız yapışık seviştik. Yaklaşık 10 dakika sonra kalkıp Tuğçe’yi yatağına koydum. Bacaklarını birkaç defa öpüp okşadıktan sonra kendimi onun yanına bıraktım. Çok yorgundum ve hemen uyudum.

Not: Hikaye şahsıma aittir. Hikaye ve isimler gerçek olaylardan esinlenerek kendi hayalgücümle oluşturulmuştur.

Yazan: incesiyahcorap

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir