Arkadaşımla Annemi Ayartıp Siktik FİNAL.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bbw

Arkadaşımla Annemi Ayartıp Siktik FİNAL.
Sabah uyandığımda oda da kimse yoktu. Kalkıp lavaboya gidip elimi yüzümü yıkayıp geldim. Mutfağa gittim boştu salona gittiğimde Mahir abi kanepeye uzanmış öylece yatıyordu. Üzerinde beline kadar sardığı havlu vardı. Anladığım kadarı ile sabah duşunu almış burada öylece kalakalmıştı. Salondaki saate baktığımda saat ona on vardı. Mahir abiye seslendim “mahir abi, mahir abiii” yavaşça uyandı “efendim kardeşim” “abi kaykılıp kalacaksın öyle duş alıpta yatılır mı yahu” “paşam içim geçmiş yoksa böyle kalakalırmıydım burda” “sende haklısın. Sabaha kadar durmadınız galiba” “ne sabahı paşam mahvoldum valla. Yedi gibi annen işe gideceği için bıraktık sikişmeyi” “oooooo valla iyi performans var sende abi” “paşam iş inada bindi dün ne yapayım. Bende son haddime kadar dayandım” “valla helal abi. Ben öylece sızmışım zaten” “sende haklısın kardeşim benim. Düzenli sikişmeye başlayınca alışır gidersin” “valla alışırmıyım bilmem ama sen kadar olamam abi” mahir abi gülümsedi sadece. “abi hadi kalk hazırlanalım da kahvaltı falan yapalım” “yapalım paşam yapalım” diyerek doğruldu. Mahir abi odaya giderken bende duşa girdim yıkandım hızlı bir şekilde. Tam giyinip evden çıkacaktık ki kapı çaldı. Kapıyı açtığımda Hatice teyzem karşımdaydı. Hatice teyzem iri yapılı asortik giyinmeyi seven bir kadındır. Yaşı 45 olmasına rağmen çoğu 40 yaşlarındaki kadından genç görünür. Tabi bunda giyim tarzının da etkisi büyük. Bir de insanlara yavşamayı sever. Tipik bir göstereyim ama vermem diyen kadın tipi işte. Hatice teyzem kırmızı başörtüsü ve ön tarafı yaldız işlemeli siyah pardösüsü ile karşımda öyle muhteşem gözüküyordu. Yüzündeki başörtüsüne uygun makyajına diyecek bir şey yoktu doğrusu. “hoş geldin teyze hayırdır bu saatte” dedim, daha ben buyur etmeden ayakkabılarını çıkarıp içeri girdi “hoş buldum oğlum hoş buldum. Annen aradı yarım saat önce. Evde misafir var Fuat kahvaltı falan hazırlayamaz evde toplanacak sana zahmet bir el atıver müsaitsen dedi onun için geldim” dedi. “ne zahmet ettin teyze biz de dışarı çıkacaktık kahvaltı için” dedim “aaaa olur mu hiç oğlum geçin içeri geri, ben şimdi hazır ederim her şeyi. Hem bak bende yapmadım daha kahvaltı. Beraberce yaparız” dedi o sıra Mahir abi öylece az geride dikiliyordu, teyzem onu görünce “sizde hoş geldiniz bu arada. Yeğenimle konuşurken size hoş geldiniz demeyi unuttum” dedi hafif gülümseyerek. Mahir abi de kibarca “hoş buldum siz de hoş geldiniz” dedi. “Eeeee hadi durmayın kapı önünde geçin içeriye ben 10 – 15 dakikaya hazır ederim kahvaltıyı” dedi. Bende “o zaman ben ekmek falan alıp geleyim bakkaldan” dedim. “peki tamam hadi çabuk ol” dedi teyzem. Ben ekmek almaya gittim geldim hızlı adımlarla. Kapıyı Mahir abi açtı. İçeri doğruca mutfağa gittim. Teyzem hemen hemen masayı hazırlamıştı.

Beş dakika sonra da bize sesledi zaten. Kahvaltımızı yaparken teyzem merakla Mahir Abiye sorular soruyordu. O cevapladıkça sanki mahir abiden hoşlaşmış gibi hani deyim yerindeyse yavşıyordu. Kahvaltı bittikten sonra biraz da salonda çay muhabbeti yapıldı. Teyzem salonda da mahir abiyle çok yakın ilgili davranıyordu. Mahir abi de az değildi hani bıraksan teyzemin içine düşecekmiş gibiydi. Hoş teyzemin kanepedeki oturuş haline bakınca etkilenmemek elde değildi. Önleri fırfırlı beyaz gömleğinden taşacak gibi duran göğüsler, altta hafif yırtmaçlı siyah bir etek vücudunu tamamen kavrıyordu. Annem gibi şişman bir kadın değildi ama 1.75 boylarında etine dolgun at gibi bir kadındı. Zamanında ben sağını solunu ellemeye çalışırken hiç tepki vermez sadece gülümserdi ama yakın zamanda öyle bir sıkıştırma girişiminde de bulunmadım. Çay sohbeti bitince teyzem “beyler ben şöyle bir etrafı toparlayayım yoksa ablamdan fena azar yerim” dedi kıkırdayarak. O tepsi ile çay bardaklarını toplayıp önce mutfağa gitti. Biz biraz tv izledikten sonra dışarı çıkmaya karar verdik. Tam çıkacaktık ki benim manita aradı beni. Evli bir kadınla arasıra görüşüp yiyişiyorduk. Tam zamanına denk getirmişti aramayı. Telefonda müsait olduğunu görüşmek istediğini söylüyordu. Mahir abi durumu anlayınca “paşam git sen ben takılırım öyle biraz” dedi. Gitmesem karıyı elden kaçırmak vardı. Bende “kusura bakmadın değil mi abi” dedim “oğlum ne kusuru bunun kusuru mu olur git sen ben bakarım başımın çaresine” dedi. Teyzeme de haber verip çıktım evden. 2 -3 saat manita ile oyalanıp işim bitince hızla eve geldim. İçeri girdiğimde teyzem ile mahir abi çay sohbeti ediyorlardı. “merhaba” diyerek oturdum yanlarına. Sohbetlerine dikkat edince sabahki resmiyetten uzak samimi davranışları vardı teyzemin. Mahir abi ile bir an göz göze geldiğimde göz kırpmasından anlamıştım yine bir şeyler olacaktı. Ben “bende bir çay alayım” diyerek mutfağa gittim. Çayımı doldurup geri geldiğimde teyzem elini mahir abinin dizine vura vura heyecanla bir şeyler anlatıyordu.

Koyu bir muhabbetle konuşulurken teyzemin telefonu çaldı. Sanırım konuştuğu enişteydi. Bizim enişte salağın önde gidenidir. Teyzem gibi elinin altında bir karı varken gider pavyon karılarına deli para yedirir. Zengin olmasına rağmen zengin ama gel gör ki elinin altındakinin kıymetini bilmez. Teyzem enişteyle kısa bir konuşma yaptı. Konuşması zaten “hı hı, tamam tamam, anladım, iyi yolculuklar” sözcükleri ile bitti. Telefonu kapattıktan sonra da ağzından “aptal herif beni anlamıyor zannediyorsun aklın sıra” sözleri çıktı. Sonra da “benim herif iş için il dışına çıkıyorum iki üç gün bekleme beni diye aramış. Aklınca beni kandırıyor. Gidip sağda solda orospularla para yiyecek işte” dedi. Ortam hafif gerilmişti teyzem sinirlenince. Mahir abi teyzemin elini tutup “boşverin üzülmeyin, size değer vermiyorsa bu onun odunluğu” dedi. Teyzem “ya mahircim herkes öyle diyor ama gel birde bana sor. Bir eş olarak ben elimden geleni yaptıkça o abuk subuk şeyler yapıyor” “boşverin dedim ya değerinizi anlamıyorsa eşeklikte öküzlükte onun. Evini mutlu edemeyen erkek adamdan sayılmaz. Siz keyfinizi bozmayın. Neşelenin hadi hatırım için gülün lütfen” o sıra bende “hadi teyzeciğim lütfen her zaman yaptığı şey işte takma kafana” dedim. Teyzem “haklısınız vallahi. Ne hali varsa görsün değil mi” dedi.
Biz muhabbet ederken vakit o kadar geçmiş ki kapı açıldı annem girdi. Girdi ama ne giriş, içeri girer girmez “ne yapıyormuş bakayım benim kocişlerim” diye seslenince ne yalan söyleyeyim soğuk duş etkisine maruz kaldık diyebilirim. Salonda herkes sus pus olmuştu. Annem de salona girdiğinde gülen yüzü teyzemi görünce bir anda değişti. Teyzem öylece mal mal anneme annemde ona bakıyordu. Annem kekeleyerek “bizim kız sende mi buradaydın” dedi, teyzem sanki bir şey yokmuş gibi “evet abla sabah sen arayınca geldim. Kocam şehir dışına çıkacağım diye telefon açınca da takıldım kaldım gençlerle” dedi. Annem bir süre ayakta kaldı öylece sonra kanepeye oturdu.
Yüzü kıpkırmızıydı. Kırdığı pot sayesinde ne diyeceğini de bilemiyordu doğal olarak. Öyle sus pus kaldık hepimiz yine mahir abi imdada yetişti “hımmm ne oldu yavv hepimiz susuyoruz” teyzem “değil mi ya, ablam gelmeden güzel muhabbet vardı ortamda” dedi ve gülerek “senden korkulur abla hepimizi sus pus ettin valla” dedi. Mahir abi hiç çekinmeden “öyle deme hatice benim bebeğime. Gönül koyarım bak” teyzem önce bir afalladı ama anlayacağını anlamış şekilde “olur mu mahircim ablam o benim gül yüzlü ablam kırarmıyım hiç onu” dedi. Annem ayağa kalkıp “ben bir üzerimi değiştireyim” dedi ve yatak odasına doğru hareketlendi hatice teyzem de “dur abla bende geleyim” dedi. İkisi bir yatak odasına gittiler. Sanırım sorular cevaplarını orada bulacaktı. Biz mahir abi ile öylece oturduk kaldık onlar yarım saat kadar odada kalınca mahir abi ayaklanıp odanın önüne geldi kapıyı çalıp gel sesini beklemeden de açıp içeri girdi. Ama kapıyı da açık bıraktı. İçerden gülüşme sesleri geliyordu. Bende merak edip kapıya yaklaştım mahir abi annemi belinden sarmış ayaküzeri karşılarında teyzem konuşuyorlardı. Beni görünce mahir abi kafası ile bana gel işareti yaptı. İçeri girdim bende. Teyzem “seni hınzır yeğen demek annene oyun oynadınız haaa” dedi. “ama hakkınızı yememek lazım ablam gibi bir kadını düşürebilen erkeklerden korkulur. Haaa bu işten öyle kolay kurtulamazsınız ben ne olacam, kocamın ihmallerinden seksin s sini bile unuttum. Bu gece vallah bir yere gitmem ben. Ablamın tarifesinden bende isterim” dedi. Mahir abi “siz tarife istemeyin bizden biz kadınları mutlu etme taraftarı insanlarız. En iyisi mutluluk dileyin biz de sizi mutlu edelim” “tamam ondan diliyorum işte ben” dedi gülerek. Mahir abi “bayanlar acıktım valla ben bir yemek hazırlasanız da yesek ha” annem “hay hay kocacım emrin olur” dedi ve teyzeme “hadi bakalım bizim kız doğru mutfağa” dedi. Onlar yemek hazırlarken bizde masaya oturduk onları izliyorduk. Annem tam Mahir abinin önüne denk gelmiş şekilde mutfak tezgahında bir şeyler doğrarken Mahir abi elini annemin kalçalarına atmış butlarını yoğuruyordu. Teyzem ise tam tezgah altından bir şey almaya eğildiğinde bende onun kalçasına el attım teyzem bana doğru dönüp sırıttıktan sonra kalçalarını sallayıp “bunları yemek için azıcık sabırlı olmak zorundasın” diyerek şuh bir kahkaha attı. Yemekler ocağa koyduktan sonra annem kendisini mahir abinin kucağına bıraktı. Mahir abi annemi kucağında yan çevirip göğüslerini okşadı sonra da “bebeğim sen harika bir kadınsın” dedi. Annem gülümseyip mahir abinin dudaklarına yumuldu. Teyzem “aaaaa şunlara bak. Böyle olmaz ama bizimde canımız çekiyor değil mi yeğenim” dedi. Bende “doğru söylüyorsun teyzeciğim” dedim. Annem “kız aslan gibi çocuk var canın çekiyorsa, sende onun dudaklarına yapış” dedi kıkırdayarak. Teyzem yanımda bulunan sandalyeye oturup “hımmmm ne dersin teyzenle ilgilenebilecekmisin bakalım delikanlı” dedi.

Yıllardır hayallerini kurduğum iri vücutlu teyzemden bu lafı duyar duymaz onu kendime doğru çektim ve dudaklarına yumuldum. Koparırcasına öpüyordum dudaklarını. Vücudunu saran parfüm kokusu da insanı mest etmeye yeter artardı bile. Birkaç dakika böyle öpüşme ile geçti. Aslında herkes herşey için hazırdı ama önce aç karınları doyurmak lazımdı. Teyzem benim kucağımdayken kalkıp tekrar sandalyesine doğru hamle yaptı. Sandalyesini bana doğru çevirip eğildi ve sikimi birkaç kere sıvazladıktan sonra fermuarımı çözüp elini içeriye soktu. Külotumun altındaki sikimi meydana çıkarıp birkaç defa sıvazladı ve yanaşıp emmeye başladı. Teyzem öyle profesyonel şekilde sakso çekiyordu ki daha önce defalarca bu işi yaptığı belliydi. 5-6 dakika sikimi emmesi sikimi boşalma durumuna getirmesine yetti bile. “geliyorum” dediğimde iyice vakumlayarak sikimi sonuna kadar ağzına gömdü. Ben boşalırken kırmızı başörtüsünü tutmuş iyice başını sikime bastırıyordum. Sikimin boşalırken yaptığı her kasılma hareketinde o da gırtlağını oynatıp döllerimi yutuyordu. Bu zamana kadar kimi tanıdıysam şu sakso işini beceremiyordu ama teyzem bu konuda ustaydı belli ki. Boşalmam bitince teyzem başını kaldırdı diliyle sikimde kalan son damlaları da yalayarak toparladı ve “ben aperatif işini gördüm” dedi. Annemlere baktığımda ise annem ile mahir abi öpüşmekle meşkuldü. Teyzem “ee yeter ama hadi şu yemekleri yiyelimde rahat bir yere geçelim yoksa burda sikişeceğiz millet” dedi. Annem son bir öpücük verip mahir abinin kucağından kalktı. Yemeği öyle hızlı yedik ki anlatamam. Biz mahir abi ile annemleri izlerken onlar mutfağı hızla topladılar. Hep birlikte salona geçtik. Salonda annem hatice boşuna kocama sulanma sakın, yeğeninle ne halt edeceksen et ama mahir benim” dedi. Teyzem “abla sen şimdiden su koyuverdin. Tamam mahir senin ama burası da onun sikini tatmak ister elbet” dedi elini bacak arasına götürerek. Sonra da “gel yeğenim sen. Doyur yarağınla teyzeni” diyerek beni kanepeye doğru çekti.

Annemle mahir abi de diğer kanepeye yayıldılar. Teyzem elleri ile beni soyduktan sonra beni kanepeye itip karşımda striptiz yapar gibi yavaş yavaş soyundu. Soyunması bittiğinde iri dipdiri vücudu sikimi keser sapı gibi sertleştirmeye yetmişti. Yanıma oturup göğsümde ellerini dolaştırdı ve dudaklarıma yapıştı. Bende ellerimi onun vücudunda dolaştırarak ona karşılık veriyordum. Birbirimizle deli gibi sevişiyorduk. Beni itip kanepeye sırtüstü yerleşti ve bacaklarını açarak “gel eniştenin sikemediği şu amı dağıt yeğenim” dedi. Hemen bacak arasına girip sikimi amına yavaşça gömdüm. Sikim sonuna kadar girdiğinde bir “ohhhhhhh” sesi çıktı teyzemden. Ben üzerine abanıp gidip gelmeye başladığımda teyzem “ıyhh ıyhhh” diye tiz seslerle inliyordu. Bir yandan teyzemi sikerken diğer taraftan da göğüs uçlarını dişlemekle meşguldüm. Her git gel hareketimde teyzem altımda ayhlıyordu. Başımı çevirdiğimde mahir abi annemi kanepeye domaltmış tahminimce (çünkü arkaları dönüktü) annemi götten sikiyordu sert şekilde. Evde herkes kendinden geçmiş sikişin zevkini çıkarıyordu. Bir süre teyzemi siktikten sonra yavaşladığımı farkeden teyzem beni üstünden kaldırdı ve kucağıma oturarak sikimi amına kendi elleri ile soktu. “hadi erkeğim sik teyzeni, öyle sik ki amını dağıt teyzenin” “teyzemmmm sen merak etme seni bu gece sike doyururum ben. Ahhhhhh hayallerini kurduğum kadın şu an sikimin tadını çıkarıyor ahhhhh” “demek hayallerinde ben vardım ha şerefsiz. Madem hayal kuruyordun da bu zamana kadar neden sikmedin teyzeni. Neden yaban ellerde yarak arattın bana” “sen ellememe ses çıkarmıyordun ama hiç pas vermiyordun teyze yoksa sikmezmiydim senin gibi kadını ben” “aslan yeğenim sik teyzeni sikkkkk” diyerek üzerimde hızlı şekilde zıplamaya başladı. bende onu kavramış hareketlerine yön veriyordum. Teyzem o seri şekilde inip kalkışları sırasında iyice kasılarak boşalmaya başladı. Boşalırken dudaklarımı öyle öpüyordu ki dişleri dudaklarımı kanatacaktı neredeyse. Boşalması bitince “ohhhhhh işte bu” dedi ve tekrar hareketlenmeye başladı sikimin tepesinde. Yaklaşık bir 5 dakika daha öyle sikiştik teyzemle. Sonra teyzemi tekrar kucağımdan indirdim ve bu sefer halıya yatırarak bacaklarını omzuma alıp seri şekilde sikmeye başladım. “ulan sen erkek olmuşsun biz uyuyormuşuz ımmhhhhhh ımhhhhh sik lan şerefsiz sik teyzeni ımhhhhhh doldur içini döllerinle ımhhhhh” diye inliyordu altımda. Bir süre daha teyzemi seri şekilde siktim artık doyum noktasına yaklaşmıştım “geliyorummmmm” dediğimde teyzem “gellll içime gel koçummmm” diye inledi altımda bir iki yüklenmeden sonra üzerine iyice yüklenip boşalmaya başladım. teyzem kendini ayarlamış olacak ki amının kasılmaları ile sikimin içine attırma hareketleri birbiri ile uyumlu şekilde o da boşalmaya başladı. üzerine yığılıp kaldım öylece. Ondan da ses çıkmıyordu. Sadece sırtımı sıvazlıyordu. Sikim içinde küçülüp kendi kendine çıktı. Doğrulup üzerinden kalktım ve annemlere baktım. Mahir abi annemi altına almış kanepede seri şekilde sikiyordu hala. Annem “ımhhhhhhhhh ımhhhhhhhh erkeğim” diye inliyordu. Mahir abi bir iki dakika içinde annemin amına döllerini doldurdu ve öylece üzerine kapaklandı. İlk sikiş sonunda herkes kanepe oturmuş mayışmış şekilde bakıyordu birbirine. Teyzem “abla hakikatten akıllı kadınsın nasıl dayandın 2-3 gündür bunlara sen. Sağlamca sikmişlerdir seni bunlar” dedi. Annem “bana kalsa inmem siklerinin üzerinden de vücudun el verdiği kadar yedim kocalarımın yaraklarını” dedi. Mahir abinin sikine elini atıp “sağolsun oğlum sayesinde bu yarakla tanıştım ama yarın öbür gün gidince ne yapacam bilmiyorum” dedi. Mahir abi de “fuat ne güne duruyor yahu. Size sikici olarak onu bırakıyorum ben” dedi. Teyzem “yalnız şunu diyeyim ablamın böyle bir şey yapacağı aklıma gelmezdi kırkyıl düşünsem ama iyi ki de yapmış bak bana da nasipmiş bu yarakları tatmak” dedi. Ablam “kız seni kocan sikmese mutlaka birisini bulursun ama ben bunca yıl öylece kurudum kaldım kenar köşelerde. Artık öyle düşünmüyorum. Oğlum sayesinde yarak yemek nedir. Seks nedir onu öğrendim” dedi. Mahir abi “hadi muhabbet yeter sikişe devam bu gece bitmesin” dedi. Teyzem “öyleyse partner değişelim” dedi.

Annem benim yanıma doğru hareketlenirken teyzem mahir abinin sikini çoktan ağzına almıştı. Bunu gören annem durur mu o da önümde diz çöküp sikimi ağzına alıp emmeye başladı. teyzem kadar olmasa da idare edecek kadar sakso çekiyordu. Annem sakso çeke çeke sikimi kazık gibi yaptı kısa zamanda. Sonra annemin başından tutup onu halıya doğru ittim ve bacak arasındaki yerimi aldım. Mahir abilere baktığımda çoktan sikişmeye başlamışlardı. Deyim yerindeyse teyzemi bağırta bağırta sikiyordu. Az önce benimle sikiştiğinde de teyzem tiz sesiyle odayı inletiyordu ama seri şekilde teyzem mahir abinin yarağını yerken kısa ve tiz seslerle bağırıyordu resmen. Bu görüntü beni iyice azdırdı. Annemin dolgun amcığına sertçe gömdüm sikimi ve olabildiğimce seri şekilde gidip gelmeye başladım. annem ellerini sırtımda dolaştırıyor göğsümü öpüyordu ben altımda onu inletirken “ahhhhh işte böyle işteeeee. Aslan oğlum sik ananı sik. Orospu anan yarak istiyor doyur beni. Imhhhhh harikasın bebeğim ne güzel sikiyorsun beni. Çıktığın deliği genişlet kanırt ananı altında. Yarağınla mest et beni” diye söyleniyordu. Bir ara iyice hızlandığımda “ımh ımh ımh” diye her yarağımı kökleyişimde inliyordu. Annem birden kesik kesik ıhh ıhh sesleri ile beni iyice kendine çekip boşalmaya başladı. annemin deliği kasılıp sikimi mengene gibi sıkıyor sonra bırakıyordu. Bir süre sonra annemin boşalması bitti ve derin bir nefes aldığında rahatladığını anladım. Tekrar amcığına dayamaya devam ettim. Annem “ohhhhh erkeğim koçum benim. Ne güzel sikiyorsun babanın sikemediği amcığı, ohhhhh daha derinlerime ohhhhh harikasın erkeğim sik ananı sikkk” “anne sen ne yarak meraklısı kadınmışsın böyle. Bu zamana kadar söyleseydin defalarca sikerdim seni” “ohhhhh çok istedim sana yaklaşmayı ama çekindim oğlum ohhhhh. Karşında domalmalarım sana sürtünmelerim en azgın olduğum zamanlarda yaptığım şeylerdi ama tepki verirsin diye hep geri durdum. Bilseydim sen de ananın bu amcığına meraklısın altına yatmazmıydım hiç ohhhhh sik oğlum sik ananı ohhhhhh” “annem benim orospu annem, kaltak annem” “evet kaltağım orospuyum ben. Sik beni sikkkkkkk” karşılıklı bu sözlerle sert şekilde sikişmemiz devam etti. Artık yorulmaya başlamıştım. Annemin üzerinden kalkıp annemi de işaretle kaldırdım. Yere uzandım annem olayı anlamış şekilde o kocaman gövdesiyle sikimin üzerine yavaş yavaş oturdu ve sakin hareketlerle inip kalkmaya başladı. ben annemin bazen kalçalarını bazen göğüslerini elleyerek olayın zevkini çıkarıyordum. Annem bir süre sonra üzerimde hızlanmaya başladı. o kocaman bedeni üzerimde zıpladıkça memeleri de pervasızca sağa sola yukarı aşağıya sallanıyordu. Yan tarafa başımı çevirdiğimde mahir abi kanepeye oturmuş teyzem de ona sakso çekiyordu. Teyzem mahir abinin sikini özene bözene yalıyordu resmen. Herkes seksin girdabına kapılmış vaziyetteydi odada. Belli bir zaman sonra annem yavaşlamaya başladı. anlaşılan tombul vücudu daha fazla zıplamaya dayanamadı. Annemi üzerimden indirdim ve onu kanepeye domaltıp arkasına geçtim. Sikimi birkaç kere amcığına sürdüm ve sertçe iteleyip dibini buldum. Sert şekilde gir çıklarım başladığında odada annemin kalçalarına çarpma sesleri fena halde yankılanıyordu. “ımhhhhh harikasın oğlum sikicim benim.
Annesinin yarak özlemini gideren aslan oğlum sik ananı ımhhhhh” diye inlerken aniden kasıldı ve yine boşalmaya başladı. annemin amcığının sikimi sıkması beni de boşalma noktasına getirmişti. Dayanacak halimde kalmamıştı işin gerçeği ve annemin boşalmasının bitmesine yakın bende annemin amcığını döllerimle doldurmaya başladım. ben “ohhhh annnemmmmm” diyerek sırtını öpmeye başladığımda annem “oğlummmmm sıcacık döllerin içimi yakıyor, erkeğim benim. Döllerinle sula annenin amcığını ımhhhhhhhh” diyerek inledi. Bir süre annemin sırtını öptüm ve iyice rahatlayınca sikimi annemden çıkarıp kanepeye oturdum. Annem hemen yan gelip yere ayaklarını uzatarak oturuverdi. Annemle birlikte teyzemlerin sikişini izlemeye başladık. Teyzem mahir abinin kucağına sırtı ona gelecek şekilde oturmuş ayakları ile yerden destek alarak mahir abinin kucağında zıplıyordu. Mahir abi de ellerini memelerine atmış delice sıkıyor bir yandan da teyzeme destek oluyordu. Onlarda fazla dayanamadılar ve karşılıklı olarak boşalmaya başladılar. Boşalmaları sırasında teyzemin gözleri kayıyordu. Onlarda rahatlayınca teyzem mahir abinin yanına oturuverdi. Bir süre herkes soluklandı sonra teyzem “valla abla bu erkekler sağlam sikiciymiş sen ağzının tadını biliyorsun” dedi, annem “kız onlar beni bir şekilde ayartıp sikmese nerden bilecektim ben onlarının sikinin kıymetini” “iyi ki de ayartmışlar bende nasiplendim” dedi kikirdeyerek teyzem. Teyzem hala rahat durmuyor Mahir abinin inik sikini sıvazlıyordu. Tam eğilip ağzına alacakken telefonu çaldı. Arayan elbette ki boynuzlu enişteydi. “efendim kocacım ne mi yapıyorum sıkıldım ablama geldim çay çekirdek muhabbeti işte. Sen ne yapıyorsun çok yoruyorsun bu iş güçle uğraşarak kendini. Dikkat et canım. Öptüm seni kendine iyi bak” diyerek telefonu kapattı. Telefonu kenara fırlattıktan sonra “salak herif karısının kendisini zımba gibi iki erkekle aldattığını bilse ne olurdu hali acaba” dedi. Bu sözler üzerine hepimiz kahkahalarla gülmeye başladık. O gece annem ile mahir abi ben ile teyzem yattık. Yattık derken elbette rahat durmadık. Ben teyzemi bir kere daha siktim. Sonrasında sabah kalktığımda Mahir abi annemle teyzemi grup yapmış sikiyordu. Anlayacağınız günler sikişmekle geçti gitti. Mahir abiyi uğurlarken aslında gönlüm kalmasından yanaydı. Şimdi ne yapıyorsun derseniz annemi de teyzemi de sikmeye devam ediyorum. Onlarda sikilmekten zevk alıyorlar. Annem artık o eski halinde değil. Canı erkek çekti mi bazı geceler bana fantezisini anlatır ertesi günde bir erkekle sikişir gelir eve. Babam sadece annemdeki değişime akıl erdiremiyor. Sabahtan akşama okey taşı iskambil kağıdı saymakta ustayım diye övünüyor ama karısının günde kaç erkeğin yarağını yediğinden haberi yok. Hoş annemle ben halimizden memnunuz bakalım bir yolunu bulup Mahir abiye misafir olmaya gideceğiz. Teyzem çoktan bir kere ziyaretine gidip geldi bile. bizlere video çekip selam göndermiş Mahir abim. Sağolsun onun sayesinde çok arzuladığım iki kadını elde ettim.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir