Bıyıklı Tamircime Verdim

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Bıyıklı Tamircime Verdim
Akşam dışarı çıkacaktım ve bu yüzden mutlaka duş almak zorundaydım ama günlerden beri sorunlu olarak çalışan musluğum bozulmuştu. Hemen internetten bir tesisatçı bularak çağırmıştım, şanslı günümdeydim. Kapı çaldı ve tesisatçım gelmişti. Daha sonra adının özkan olduğunu öğrendiğim benden en az 15 yaş büyük muhtemelen 40’lı yaşlarda, esmer, geniş omuzlu, simsiyah saçları ve simsiyah bıyıkları vardı. Hemen banyoma geçip tamire başladı. Aylardan beri sevişmemiştim ve özkan usta’nın adaleli kolları eşliğinde ingiliz anahtarını her çevirişinde içim bir hoş oluyordu.

Odama geçip siyah kısa şortumu giydim o uğraşırken. Aslında hiçbir beklentim yoktu bunu yaparken ama ona daha hoş görünmek istemiştim sadece. Özkan ustaya sorunun ne olduğunu soruyor o da kısa cevaplarla geçiştiriyordu. Aniden su fışkırmaya başladı, özkan usta eliyle kapatmaya çalışıyor ama bir şey yapamıyordu, bana hemen vanayı kapatmamı söyledi. Kapatıp geldikten sonra ikimiz de sırılsıklamdık. Özkan usta küvetin içinde benden daha beter ıslanmıştı. Israrla kıyafetlerini isteyip kurutma makinesine attım. Sadece küloduyla öylece kalmıştı, siki inik olmasına rağmen iriliğini belli ediyordu.Kısacık siyah şortum ve ıslanmış kolsuz beyaz t-shirtümle musluğun mekanizmasına bakmak üzere özkan usta’nın önüne geçmiştim, bakarken oradaki vidalardan birini küvetteki suyun içine düşürdüm. Ben eğilip ararken şortum iyice sıyrılıyor ve altımdaki siyah tanganın yarısı meydana çıkıyordu, özkan da hafif eğilerek arıyor gibiydi. Azgınlıktan yanıyordum ve ona sadece kendimi sunuyordum, istemezse gidebilirdi. Özkan arkama yanaştı, “acaba nerde” diye soruyordu ama özkan usta aletiyle popomdaydı artık. Arkamdan ağır ağır beni zorluyor, açık bir yanıt vermemi bekliyordu. Bulduğum contayı buluyormuş numarası yapıyordum ben de. Özkanıma doğru kendimi ittim, artık sikinin iriliği bütünüyle kalçamdaydı. Özkan’sa sikini tamamen geri çekmişti, o an korku içindeydim ama şortumu indirip tangamın ipinin kenarından çıplak sikiyle git gele başladı. Elleriyle bir yandan yumuşakça sırtımı okşuyordu. İnlemeye başlamıştık, Ben dayanamıyordum, domalma pozisyonundan doğrularak özkan’la göz göze geldim. Soluk soluğaydık. Özkan incecik dudaklarımı etli dudaklarıyla yemeye başladı, dudaklarımı dişliyordu adeta. Siyah bıyaklarının dudaklarımdan boynuma uzanan vahşi öpüşlerinde tenime temas etmesi beni kudurtuyordu zevkten. Beni haşince çekip duvara yasladı, tshirtümü güçlü kollarıyla paramparça edip yırtarak boynumdan başlayıp göğüs yalayıp ısırıyordu. Ufacık bir kız gibiydim o anlarda, meme uçlarım feci dikleşmişti. Sonunda meme uçlarımı tatlı ısırışları ve dil darbeleriyle ıslatıyordu, erkeğim beni yerken parmaklarından birini ağzımı alıp yalıyordum iniltilerimle.

Dayanamıyordum artık bacaklarıma değen iri yarağına dokunamamaya. Kocacığımın başını tutup ateşli şekilde öptüktük sonra, külodunu indirdim. Bu iri, yağız adamın siki de kendi gibi kocaman, upuzun ve kalındı. Yıllarca özlemini çektiği vanilyalı dondurmaya yıllar sonra kavuşan bir insanın ona yaklaşırkenki ürkekliğinde ve özleminde dudaklarımı kocamın yarağına götürdüm. Sikinin başı sıcacık ve kocamandı, “orospum, yala yarağımı, ahhhhh yala seni daha domaltıcam” diye inliyordu özkan da. Aletini küçücük dil darbeleriyle, boydan boya yalıyor sonra sikinde gidip gelirken kocamın şevhet dolu gözlerine bakıyordum. Ağzıma almaya çalışıyordum ama aleti sığmıyordu, ta genzime kadar dolmuştu, kocam başımı sertçe tutup çekiyordu. Alev alev yanan damarlı ağzımın içine zevk sularını boşalttı, özkan ustam sikini çekerek kalan kısmının da yüzüme, yanaklarıma boşalmasını sağladı. Ağzım sıcacıktı, erkeğimin ılık suyu ve kokusunu yutuyordum içime. Beni kaldırarak yatak odama götürdü. Yüz üstü uzandım, özkan dölleriyle dolu yüzüme yaklaşarak bıyıklarıyla yemeye başladı beni. Uzun uzun öpüyor ve ısırıyordu. Boynuma attığı öpücükler ve memelerimi okşayan iri elleriyle altında delice azıyordum. “aşkım seni içimde hissetmek istiyorum, kocacım haydi artık sik beni” Özkanımın beni domalttıktan sonra deliğimi diliyle ıslattı. Her dil darbesini çığlıklarım takip ediyordu. damarlı iri yarağının başını ağır ağır sokmaya başladı. Ama deliğime alamıyordum, çok iriydi dar deliğim için. Krem sürmesini teklif ettim ama kabul etmedi, allah bize krem vermiş dedi. Kendi yarağından ve benimkinden süzülen dölleri deliğime sürmeye başladı, bir yandan da parmaklarını deliğime sokuyordu, sonunda sıcacık döllerimizin de etkisiyle 4 parmağını da içime aldım. Özkan da beni parmaklamayı bırakmış, yarağını sokmaya başlamıştı. “kocacım ahhhhhh aşkımmmmm……sok içime…..karın yap beni….domalt bıyıklım….” diye edepsizce sözlerle kocamı azdırıyordum iyice. Damarlı deliğimde kayıp duruyor, özkan da kalçalarımı tokatlıyordu. Beni çatır çatır, kökleyerek götümden yarım saat boyunca sikti. Ayağa kalkıp kocama sofra hazırlamaya giderken döllerinin sıcaklığı içimde akıyordu.

Özkan’a sandviç yaparken, o yanıma gelmiş omuzlarımdan, boynumdan, kulaklarımdan öpüyor “karıcığım harikasın” diyordu. Özkanımla karnımızı doyurduktan sonra beni kolları arasına alarak yatağımıza götürdü. Yanıyordum ben, alev gibi, doymamıştım daha. Sikinin üstüne yavaş yavaş oturdum, kocamın dudaklarına doğru yapıştım, bıyıklı yiyordu beni yine. Ben sikinin üstünde ağır ağır gidip geliyordum, oysa meme okşayıp arada lokum gibi dediği güzel götüme şaplaklar atıyordu. Kocamla sabaha kadar seviştik, musluğu ertesi gün akşama doğru anca tamir edebildi. Ama ben yine de ödülünü duşun altında bıyıklı tamircime sundum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir