Deniz değişiyor – 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Deniz değişiyor – 1
Merhaba herkese,

Yazdığım her hikaye tamamen hayal ürünüdür.

Yaşım 15, yetimhaneden ayrılalı yaklaşık 2 sene oluyor. Ayrılsam bile hiç bir açıdan farkı olmayan bir yurttayım. Sabahları soğuk su ile duş, saçma sapan kahvaltı, hiç bir sikim anlamadığım etütler ve ders ders ders…

Bir gün bizim yurdun fırlamaları Ekrem, Can ve Murat bir teklif ile bana geldiler (murat oda arkadaşım), hayatımı değiştiren/değiştirecek teklif.

Mehmet: Kanka etütü ekicez, batak atıcaz gelsene.
Ben: Kanka ben bataktan anlamam, keyfinizi bozmim.
Ekrem: Olm bizde anamızın karnında mı öğrendik oyun bozmak yok.
Ben: Tamam amk!

Etüt başladıktan sonra hocalar sınıfları kontrol ederken, murat ile ben sınavımız var ona çalışıcaz diye izin aldık. Diğerleride hastayız diye kolpalamışlar. 10 dakika sonra bizim odadaydılar.

1-2 hoşbeş, makara, nasıl kaytardık lafından sonra yerde 4lü kuruldu. bana oyunu anlatmalar, yalandan bir kaç antreman ve sonrasında oyuna geçtik. Bir problem vardı, eşli oynamak istemiyordu kimse. aramızdaki en fırlama Murat lafa girdi.

Murat: O zaman herkes tek olsun.
Ekrem: Olur kardeşim!
Can: Bana uyar ağalar.

Bana diyecek bir şey kalmamıştı. Oyunu bilmeyip birini de yanımda batırmak istemiyordum. Jargonu 10 dakikada kapmışım değil mi?

Oyun kağıtlarını karıştırırken Murat, cezalı oynuyoruz Deniz (BEN) dedi. Bilmediğim için sordum, ceza?

Ekrem: Batanlar, kazananların dediklerini yapacak.
Can: Süper. Biraz kafamız dağılır.

Oyun başladı. 4 ile başladım oyuna, 4 kağıt toplamak kolaydı. Batmıyordum. Batanlara üstünü çıkar, su getir, masaj yap gibi şeyler söylüyorlardı. Ama sıra ile bir kişi (saat yönünde) herkesin söylediğini geçmek zorundaymış. Sıra bana gelmişti, Murat 7 dediğinde battığımı anlamıştım ve oyun sonuda şaşırtmadı. eli o kadar iyi gelmişti ki, pas diyenler ve murat kazanmıştı.

Ekrem: Aramızda tek sen kaldın giyinik, çıkar bakalım pantolonunu dedi.
Baktığımda herkes yarı çıplak olduğu için, pekte garibime gitmemişti bu olay. Dediğini yaptım ve çıkardım.

Can: Masaj istiyorum kollarım ağrıdı dedi ve uyduruk bi masajla canı da savuşturdum.

Murat: Kanka bacakların harbiden pürüssüz, geçen izlediğimiz amanda cerny gibi twerk istiyorum dediği anda olmaz öyle şey dedim. o an 3ü birden kemerlerini çıkardı ve cezayı ya yaparsın yada yaparsın diyerek zorladılar beni.

İngilizce daha önce duymadığım güzel bir şarkı açtılar, uzun tişörtümle ranzanın orada bi ufak twerk yapıyordum. o arada murat biraz çeksene kanka diye bağırdı. tişörtü diyor dedi can. müziğe, ritme ve sanırım keyfe o kadar kaptırmıştım ki twerk ile oryantelimsi haraketler ediyordum. müzik bitince doğruldum. arkamı döndüğümde 31 çekmeler başlamıştı bile. olum hepinizi kıvırttırcam, acemiyim diye bu yapılmaz lan dedim, bi gülüşme koptu. ama şansım gitmişti, yada hiç yoktu sadece kaçmamam için oyunu vermişlerdi.

3ü de sanki ortak gibiydiler, bir türlü oyun sonuna kadar 4 alamadım. zoraki öpüşmeler, yarrak sıvazlatmalar, yine durmadan dans üstüne danslar ve sonunda çırılçıplak kaldım.

oyun sonu skor toplandı ve sonuncu olmuştum. ve bu yüzden bir ceza daha…

Murat: Kanka bugün çok yorduk seni, o yüzden sana şans vermek istiyorum. Gerçi şans mı bilemiyorum ama seçimi sana bıraktım. Ya gidersin kantinden bana su alır gelirsin bu şekil dedi ardına hemen “saçmalama olm!” dedim “ya daaaaa” der demez sikini çıkardı ve aletinin yarı kalkık hali benimkinden kat ve kat büyüktü. Devamını getirmemişti evet cümlenin. Odadakiler gülüyordu. hayır dediğim anda başıma gelecekleri biliyordum. Dayak yemek bir şey değildi ama bu halimi görse birileri, 3 erkek ve ben çırılcıplağım. Gürültü kopmasın diye Muratın önünde diz çöktüm.

murat üstünü çıkartırken o harika bedeni milim milim çıkıyordu meydana. aşağıdan gördüğüm kadarıyla tam anlamıyla bir erkekti, tam anlamıyla! elimle sıvazlarken sikimi gözlerini gözlerimden ayırma diye emir verdi. o an aldığı zevki ve aşağılamayı gördüm gözlerinde. öyle bi aşağılama ki resmen utancımdan, ağzıma alıverdim aletini. bu sefer pis pis sırıtmaya da başladı, o an diğerleri ne yapıyor diye kafamı çevirmeye kalkmamla tokatı yemem bir oldu.

Murat: Sakınnn!!!!

Anlamıştım göz temasını kaybetmemem gerek. kafamdan tutarak git gel yapmaya başladı bana. aletim büzüştükçe büzüştü küçüçük kaldı. ama zevk sularım akıyordu. çok geçmeden murat kafama verdiği baskıyı bırakmıştı ve dikkatimi çeken ilk şey, ben iştahlı bir orospu gibi yalıyordum yarrağını. evet kendime orospu demiştim, orospuya benzetmiştim kendimi ve çok geçmeden murat nasıl orospu diyiverdi gözlerime bakarak. o sırada diğerleri etrafımızda dönüyorlardı yavaş yavaş. ama ne zaman gözlerimi haraket ettirsem tokatı yiyordum. hangi gölge kimin tahmin bile edemiyordum. arada öğürmeler, ardına derin nefes almalar derken, ekrem kamerayı muratın kafasının üstünden gösterdi.

Ne yapıyorsunuz der demez, bir kelime daha edersen bu videoyu herkes görür Denizcim diyiverdi arkamdaki can, ve ona baktığımda kamera ile kalçalarımı çekiyordu. 3ü önümde aletleri açık başıma toplandı. 2sinde kamera vardı. aralarındaydım. yüzüme tokatlar atıyorlardı sikleriyle. tükürükler. gözlerim yaşarmıştı utancımdan. korkularım aldığım zevkin önüne geçmişti. sikim sönüktü ama zevk suyu akmıyordu artık. anlamış olmamalılar korkma deniz dediler.

Murat: Korkma minik orospum derken okşuyordu kafamı.
Ekrem: Böyle uslu olursa hiç bişi olmaz dimi abisi diyordu Can’a.
Can: Biraz yaramazlık şart ama dimi derken sikini anlıma vuruyordu. Taşşaklarımı yalasana dedi.

.
.
.

devam etsin mi? önerleri yorum olarak alalım, neler dönsün?

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir