Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Emine Teyze 7
Evde otururken zaman neredeyse geçmek bilmiyordu. Emine teyze bugün temizliğe gelecekti. Kalbimin hızı bir türlü yavaslamiyordu. O anda o kadar çok masturbasyon yapmak istiyordum ki bunu anlatamam. Ancak yine de yapmak istemedim. Emine teyzenin gelmesini beklemem lazımdı. O geldiğinde sert olmam lazımdı.

Sertlesme ile ilgili sorunum yoktu ama pazarda ona dokunduğum andan beri o kadar çok bosalmistim ki bir kere erkekliğim yanmıştı acidan. Onun gelmesi benim için iyi olacaktı. Çünkü gerçek bir beden, gerçek bir sıcaklık çok farklı hissettiriyordu. Hele de Emine teyze gibi bir afet, bambaşka bir durumdu.

Kapı çaldığında hemen yerimden fırladım. Boxer ve tişört ile kapıya gittim. En son olaydan sonra kendimi gizlememe gerek yoktu. Delikten baktım, yanında kimse yoktu. Kapıyı açtım. O anda sertleşmeye başladığımı hissediyordum.

“Hosgeldin teyze gel içeri geç…” dedim gülümseyerek. Bir şey demedi ve içeri geçti. Üzerinde beyaz bir bluz ve altında kırmızı bir etek vardı. Biraz da dar gibiydi. Bilerek yapıyordu orospu. Beni tahrik etmek onun da hoşuna gitmişti. Yüzü gülmuyordu ama somurtmuyordu da. Bu benim için iyiye isaretti. İçeri geçti ve ayakkabılarını çıkarmak için eğildigi anda kumaş kocaman kalçalarıni sarmaladı. Harika gözüküyordu. Kapıyı kapatıp hemen yanından geçerken degdirdim. O anda kafasını çevirip baktı. Ben de salona devam ettim. Artık utanmam falan kalmamıştı.

“Hediyeni takıyor musun?” dedim.

“Daha göstermedim. Haftaya aldım derim.” dedi. Temizlik malzemelerini alıp salona geldiğinde ben de boxer ile oturuyordum. Koltukta otururken onun domalir gibi egildigini gördükçe erkekligime kan gidiyordu.

Gülümsedim. O sırada halıyı elektrik süpürgesi ile temizlemeye başladığı anda ayağa kalktım. Kaldığım zaman fark ettigim şey erkekliğimin resmen çadır kurduğu oldu. Yaklaştım ve yavaşça elimin tersi ile kalçalarına dokundum. O anda irkildi ve bana baktı. Ben de durdum. Ama yerimi değiştirmedim. Elektrikli süpürgenin sesi yüzünden o anda oraya geldiğimi görmemiş ve şaşırmıştı.

Kendimi hafifçe ileri doğru ittirdigim zaman sertleşmiş erkekliğim o güzel kalçalara doğru baskı yapmaya başladı. O anda hareket etmeyi bıraktı. Sabit duruyordu. Ona surtunmeye başlamayı düşündüm ama o anda hemen kalktı ve biraz daha ileri gidip diğer tarafı temizlemeye başladı. Ben de yeniden arkasından ilerledim ve yanından geçerken yine erkekliğim ile dokundum o güzel kalçalarına. Kaşar bana naz yapıyordu.

“Daha alırım sana hoşuna gittiyse…” dedim ve elimi yavaşça kalçalarında dolaştırmaya başladım. Giydiği iç çamaşırı normal bir iç çamaşırıydı.

Inanılmazdı. Hiçbir tepki vermemişti. Okşayıp yavaşça Koltuğa otururken boxerimdan çadır kurmuş erkekliğim kendini belli ediyordu. Semsert olmustu. Istemsiz olarak gözleri ona kaydı.

“Beğendim… Güzeldi…” dedi ve tekrardan yere bakıp temizlik yapmaya devam etti.

O anda onu söyle bir süzdüm. Yere egilince göğüsleri aşağı doğru hafifçe sarkiyordu ama giydiği sutyen onları tutuyordu. Bayağı büyük olmalıydı.

“Gelsene sana bir şey söyleyeceğim…” dedim.

“Tamam söyle oğlum buradayım…” dedi.

“Hayır fisildamam lazım o yüzden yanıma gel…” dedim sırıtarak. Bana oğlum demesi de çok hoşuma gitmişti. Onu böyle bir şekilde elde etmek çok harika olacaktı.

“Offf bak temizlik yapmam lazım sonra anlarlar…” dedi. Orospuya bak diye düşündüm içimden artık durumu kabullenmiş hatta kendisi gizlemeye çalışıyordu.

“Tamam Emine teyze sen gel kısa söyleyeceğim şey…” dedim.

Elektrikli süpürgeyi bıraktı ve nazlanarak yanıma geldi. Tam Koltuğa oturmaya yeltendigi anda onu tutup kucağıma doğru çektim ve bir anda kucağıma oturmuş oldu.

“Ah… Oğlum ne yapıyorsun…” dedi ama o anda hemen onu belinden ve bacaklarından tutup kendime doğru bastırdım. Resmen kucağıma mihlanmis bir durumdaydı.

“Şşşşşt… Emine teyze… O son olanlardan sonra seni çok düşündüm…” dedim. Nefes alışlarının hizlandigini hissedebiliyordum. Cevap vermiyordu. Ama böyle olacağını biliyordum zaten. Onu bu şekilde elde etmenin daha zevkli olacağını hissediyordum.

Kalçalarıni okşamaya başladığım zaman ne kadar farklı hissettiğimi tekrar anladım. O kadar büyük ve güzellerdi ki. Aynı zamanda daracık olacak olması çok hoşuma gidiyordu.

“Emine teyze…” diye fısıldadım. Yanıt vermedi ama nefes alışverişleri çok daha hizlanmisti.

“Hiç arkadan verdin mi…” dedim. Aynı anda kalçalarıni deli gibi okşarken ellerimi çekip onu kucağıma çektim. Sertleşmiş erkekliğim o güzel kalçaların arasına girmişti. Beni kesinlikle hissediyordu.

“Hadi söyle… Yaptın mı…”

Son fisildamam ise yaramisti.

“Ah… Hayır… Günah…”

“Emine teyze…” diye fısıldadım o anda parmaklarım yavaşça kasıklarına dogru giderken bacaklarına dokundum. “Bırak bu günah işlerini falan şimdi. Çok zevk aliyormussun hem de böyle bir götle ne zevk alırsın biliyor musun…” dedim ve onu kendime biraz daha bastırdım. Sesini cikarmiyordu. Böyle uslu bir ceylana benziyordu. Parmaklarım eteğini siyirmaya başladığı anda ayağa kalkmaya çalıştı ama engel oldum.

“Dur… Emine teyze bunun inmesi lazım artık…” dedim.

“Dur şu temizliği yapayım… Sonra…” dedi ama yine de kalkmasına izin vermedim. Onu kendime çektim ve koltuga doğru düşmesini sağladım. Üzerine doğru uzandığım anda kocaman memeleri göğsümün altında eziliyordu. Gerçekten de harika bir vücudu vardı… Tam benlikti… O anda bacaklarını açmaya çalışınca yeniden direndi ve ellerini kasiklarima doğru getirdi. O anda resmen altımda iri bir hayvan vardı sanki ve ben onu zapt ediyordum. Harika bir histi. Altımda hareket ederken ben de hareket ettim ve parmakları boxerimin içine doğru kaydı. Yanlışlıkla yapmıştı ama o anda hemen geri çekmedi. Ben çekeceğini sandım. O ise parmakları ile erkekliğimi sardı.

“Ahhh… Emine teyze…”

Yavaşça elleri ileri geri yaparken erkekliğimin sıvısı parmaklarına bulasiyordu. Ben de kalçalarına doğru ellerimi götürdüm ve o harika kalçaları avuclamaya başladım.

“Devam et… Ohh… Çok güzel…”

O anda gözlerini kapatmıştı.

“Emine teyze gözlerime bak…” dedim. Gözlerini açar açmaz ona kilitlendim.

Gözlerime bakarken aynı anda o güçlü kolları ile bana masturbasyon yapıyordu. Belimi geri çekip ona kolaylık sağladım ve daha fazla alan sundum. O kadar güzel yapıyordu ki…

“Ahhh… Emine teyze… Çok güzel… Seni seviyorum..”

Son söylediğim söz ile birlikte bir anda duraksadi ve gözleri fal taşı gibi açıldı. Ben belimi ileri geri, sanki onun elini sikiyormuşum gibi hareket ettirdiğim zaman hemen geri işinin başına döndü. O anda dudakları” O” şeklini almıştı. Onun da zevk aldığına emindim.

“Geliyorum…. Ahhhh…” derken kalçalarına tüm gücümle abandim ve sanki içine boşalır gibi avucunu sonuna kadar zorlayıp titreyerek üzerine bosaldim. Bluzu ve eteğinin bir kısmı benim dollerim ile ıslanmıştı. Ben kendime gelince hemen kalktım. O da kalkıp üzerini sildi bezle.

“Harikaydın… Bugünü çok bekledim… Teşekkür ederim Emine teyze…” dedim.

Içeriden geldi. Koltuğa oturdu. Derin derin nefes alıyordu.

“O son söylediğin şey var ya…” dedi.

“Hangi söylediğim?” dedim.

“Bosver… Ben temizlik yapayım…” dedi.

Hemen kolundan tuttum. “Hayır söyle… Ne söylemiştim hangisini sordun?” dedi.

“Beni sevdiğini… Ciddi miydin onda….” dedi.

O anda eğildim ve dudaklarına bir öpücük kondurdum. Hiç bunu beklemiyordu.

“Tabi ki… Emine teyze.. Bu çok özel bir sevgi…”

O anda gördüm. Dudaklarında gülümseme vardı.

Emine teyze onu öptüğüm için mutlu olmuştu…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir