Erzincan Masözle Bölgesel Masaj

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bdsm

Selam ben Seda, 25 yaşındayım ve bölgesel masaj konusunda ustayımdır. Tutulmuş kasları ve düğüm olmuş lenfleri çözmekte benim üstüme yoktur. Bir gün edirne masöz yaptırmak için gelen bir müşterim bölgesel masaj yaptırmak istedi bende kabul ettim masaj salonuna geçtik. Adamın hazırlanması için onu yalnız bıraktım. Döndüğüm de ise adamı çırılçıplak buldum. Bölgesel masajın nereye yapılmasın istediğini anladım.
Adama böyle bir masajı yapamayacağımı söyledim. Ama adam çok ısrar etmeye başladı. Çok uzun süredir hiçbir şekilde hiçbir şey hissetmediğini söyledi. Kasıklarına yapacağım elazığ masöz faydalı olur belki diye gelmiş. Adamın yüzündeki ifadeden samimi olduğunu anladım.
Olayın sadece masajla biteceğini belirttim güldü ve zaten başka bir şey olacağını sanmadığını söyledi. Ben özel yağlarımla adamın kasık bölgesine masaj yapmaya başladım önceleri umutsuz görünen adamın durumu erzincan masöz ilerledikçe düzelmeye başladı. Yaptığım masajı biraz daha sürdürdüm ve adamın kendine gelmeye başladığını gördüm sevinç içinde ellerime yapıştı ve 6 aydır ilk defa kendinde bir istek oluştuğunu söyledi.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir