Hızlı seksin zevki 4

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Athletic

Hızlı seksin zevki 4
Elimdeki kira gelirleri ile boş boş oturmaktan ve aylak aylak internette gezinmekten bunaldığım bir gün ablama gittim. Can sıkıntıma çare ararken aklımıza babamdan kalan dükkanlardan birinde bir iş yapmak geldi. Böyle bir anda başlayan bir sevda ile, eniştemin iş bağlantılarını da kullanarak bir ay içinde basit bir menüsü olan ama şık bir kafe açtık. Işin çok para kazandırmayacağını biliyorduk zaten kazandırmıyor da hala. Ama bana oyalanacak bir konu, sabahları evden çıkıp iki insan görmek için de bir neden olmuştu. Ablam sabahları açılışa geliyor akşam ben kapatıyordum kasayı.

Gün içinde de eski kız arkadaşlarım geliyor. Kız kıza kaynatıyorduk. Üç aşağı beş yukarı hepsi pek mutlu değildi evliliklerinde. Kimisi parası için kimisi çocuk için katlanıyordu.

Her gün dokuz buçuk on gibi kapatıyorduk servisi. Bir akşam kapatmaya yarım saat kala bir anda eniştem geldi yanında kendisi yaşlarında bir iş arkadaşı ile. On gündür o yurtdışında ben de erkeksizdim. Biraz onlarla sohbet edip kasayı kapatmak için ayrıldım. Hesabı vermek bahanesiyle yanıma geldi eniştem. “ Sana bir teklifim var, iki hafta sonra Hollanda’ya gidiyorum. Sen de bir yolunu bul beraber gidelim” “ Ne bulacam, dükkanı kime bırakacam” “ Uydur bir şeyler, çok yoruldum kızlar ile bir yerlere kaçacaz gibi, ablandan rica edersin akşamları da uğrar ”

Adamı oteline bırakmak için fazla oturmadan kalktılar. Işıkları kapatıp çıkacakken kapıyı tıklattı. İçeri aldım. “Yanımdaki Kuveytli herif vuruldu sana, yol boyu senden bahsetti, canım çekti benim de taş gibi oldu sikim” diyerek içeri doğru itekleyip dudaklarıma yapıştı. Kapıyı zor kilitleyip beni kuytuda kalan mutfak masalarından birine doğru sürükledi.

O kadar azmıştı ki kumaş pantolondan kalın siki belli oluyor ve beni geri geri duvara doğru götürürken dudaklarımı ısırıyor gömleğimin üzerinden göğüslerimi eziyordu. En sonunda mutfak tezgahının kenarındaki bir masanın üzerine beni domaltıp ceketini üzerinden attı, fermuarını indirme sesini duydum. Dar eteğim nedeniyle bacaklarımı ayıramadığı için eteğimi kalçalarıma doğru topladı ve elini direk amıma attı.

“Sırılsıklamsın yine orospu” diye fısıldadı. Haklıydı. Külodumu bile çıkarmakla uğraşmayıp ağını kenara doğru ayırdı ve sikinin başını bir çırpıda içime soktu. “ Çok sertsin” dedim. “On gündür sikişemiyorum Arabistan’da feci azdım” Hiç ön sevişmesiz iki sokuşta dibimi bulmasına rağmen amımdan vıcık vıcık sesler çıkmaya başlamıştı. Taşaklarına kadar içime sertçe giriyor sonra kıçımı tokatlayarak geri çekiyordu kalın sikini. Gerçekten siki beni viagra alıp siktiği günkü kadar sertti. Sadece siki değil, az evvel kıçımı tokatlayarak kızarttığı elleri ile de sertçe kalçalarımı sıkıyor, beni iyice masaya bastırıyor hınçla sikiyordu. Hiç bu kadar sert sikilmemiştim ama bir anda içime girmesi, kıçımı dayak atar gibi tokatlaması benim için yeni bir deneyimdi. Çok hoşuma giden bir deneyim.

Üzerimdeki baskıya rağmen bacaklarım kıvrınmaya başladı. Orgazma doğru yolculuğum başlamışken birden geri çekildi “ gel buraya dayanamıyorum” diyerek beni kendine çevirdi. Am sularımdan parlamış sike doğru kafamı bastırdı ve sadece ucuna dilimi değdirmemle ağzımın içine hortum gibi fışkırmaya başladı. Günlerdi birikmiş döller üzerimdeki gömleğe damlamış o ise nefes nefese kendini sandalyeye bırakmıştı.

Sikten son damlayanları temizledim kendi ağzımın kenarındaki spermleri lavaboda yıkayıp ona döndüm. “ Ben boşalmamıştım ama” diyerek nazlı nazlı amımı gösterdim. Tekrar ayağa kalktı ve bu sefer beni az evvel siktiği masanın üstüne sırtüstü yatırdı. Kalçalarımı biraz kaldırarak külodumu çıkardı ve dilini göt deliğime değdirerek yukarı doğru yalamaya başladı. Kalın yarağı içimdeyken boşalmayı daha çok seviyordum ama dilini ve parmaklarını aynı anda kullanması kısa sürede sınıra yaklaşmamı sağladı tekrar. Dudakları ve dişleri ile hafif uzamış kıllarımı çekiştiriyor iki parmağı ile makine gibi amıma girip çıkıyordu. Amımı hafif kıllı sevdiğinden avuç içi gibi tertemiz yapmıyordum artık.

Beklediği an çabuk geldi. Ben “Yeteerr” diye bağırarak kıvranmaya kalçamı yukarı kaldırmaya başladığımda kafasını daha da gömdü bacaklarımın arasına, amımın fışkıran sularını daha da artırmayı ve orgazm anında deliye dönmemi sadistçe seviyordu. Dili içimde kasılmalarımın bitmesini bekleyip ayağa kalktı. Bacaklarım masadan sarkarak dururken dudaklarıma eğilip bir öpücük kondurdu. “ Yarın sana mesaj atarım uçak saati için ben senden bir gün önceki uçak ile giderim. Aldırırım seni alandan”

Eve dönerken yolda beni niye bir posta daha sikmediğini düşündüm. Sonra on gündür evde olmadığı için şimdi ufak tefek ablamı bağırttığı gözümün önüne geldi ve güldüm.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir