Masaj Yaparken Her Yerimi Dişleriyle Morarttı

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Merhaba ben Deniz, 26 yaşındayım. 1,67 boyunda 58 kiloda güzel ve çekici bir bayanım. Sertifikalı bir masözüm. Mesleğimde çok iyiyim ve bölgesel masaj ile Uzak doğu masajı benden sorulur. Müşterilerime aromatik yağlar eşliğinde yaptığım tunceli masöz ile birlikte onların bütün gerginliğini alırım. Masaj salonu yaptığım evimin sıcak ve samimi ortamında loş ışıklar altında yaptığım masajlara egzotik kokular eşlik eder.
Geçen hafta oldukça yaşlı bir bey bana uşak masöz için gelmişti. Onu masaj yatağına yatırdım ve ben de ona masaj yapmaya başladım. Gerçekten bütün kasları tutulmuştu ve ben de onu rahatlatmak için ellerimin tüm hünerini kullanıyordum.
Ben işime konsantre olmuş onun kasları ile uğraşırken birden onunda benimle uğraştığını fark ettim elleri alttan benim eteğimin altına girmiş ve beni mıncıklıyordu. Bir an trabzon masöz yapmayı bırakıp ondan gitmesini istemeyi düşündüm ama öyle yaşlıydı ki daha fazlasını yapacak hali yoktu ben de sesimi çıkarmadım. Yaşlı müşterimde bütün bacaklarımı sıkarak çok fena morarttı.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir